Металопластикові вікна. Вікна ПВХ. Великий вибір кращих пластикових вікон | Віконда - тел. 0 800 50 13 26

Компанія «Вікна Віконда» - один з ключових лідерів українського ринку вікон ПВХ. Наші фірмові салони є в кожній області країни. Таким чином, ми подбали, щоб будь-яка українська сім’я змогла замовити якісні віконні системи.

Металопластикові вікна: ціни, функції

Які ж функції може та має виконувати світлопрозора конструкція? Все залежить від кімнати, скління якої ви плануєте, від типу будівлі та навіть кліматичної зони, в якій вона знаходиться. Але в цілому, вікна пластикові мають задовольняти вас по вартості і виконувати наступні базові функції:

  • Енергозбереження;
  • Комфорт;
  • Мікроклімат;
  • Безпека;
  • Дизайн.

Ціна пластикових вікон повинна демонструвати рівень їх технічних можливостей. Так, ваші світлопрозорі конструкції мають відповідати як мінімум українським стандартам енергозбереження, мати високий рівень безпеки, забезпечувати найбільш сприятливий мікроклімат в домі, гарантувати комфорт. А також підкреслювати інтер’єр, як того бажає ваша фантазія. Для цього компанія «Вікна Віконда» пропонує безліч можливостей.

Пам’ятайте, коли обираєте пластикові вікна, ціни на них цілком залежать від функціоналу конструкції. Тому вартість вікна зростає відповідно до ваших побажань. Підвищується і той рівень комфорту, який ви отримуєте від скління.

Як легко обрати пластикові вікна ПВХ?

Ми розробили спеціальну програму, яка допоможе вам вирішити проблему вибору вікна ПВХ. Пропонуємо скористатися Віконним Навігатором. В програмі є можливість роздрукувати комплектацію вашого майбутнього продукту, щоб оформити замовлення в салоні. Ви також можете залишити електрону заявку, щоб розрахувати ціни на вікна.

Автор