Сьогодні, 8 травня, компанія «Віконда» разом з усією країною відзначає...
Компанія «Віконда» вітає всіх зі світлим святом — з Великоднем! У...
Впровадження обмежень, пов’язаних з карантинними заходами, для багатьох з нас...

Вікна – Калуш

Купити металопластикові вікна в Калуші можна за адресою: Чорновола, 2. Тут знаходиться фірмовий салон «Віконда», в якому представлено не тільки широкий асортимент вікон з ПВХ. У продажу також є підвіконня, відливи, вхідні двері, москітні сітки.

Компанію «Віконда» відрізняє індивідуальне ставлення до кожного клієнта. Так, у фірмовому салоні вам допоможуть вибрати ті вікна, ціни і характеристики яких найкращим чином відповідають вашим вимогам.

Тобто, ви зможете замовити шумоізоляційне, сонцезахисне скління. Оснастити пластикове вікно в Калуші зручною системою провітрювання, підвищеним рівнем безпеки завдяки спеціальній фурнітурі.

Вся продукція ТМ «Віконда» являється енергоефективною. Що дозволяє нашим клієнтам зберегти більше тепла і заощадити на опаленні в холодну пору року. Навіть якщо мова йде про скління балконів.

Ми також подбали, щоб ви змогли втілити в життя свої дизайнерські розробки. Компанія «Віконда» надає можливість купити в Калуші нестандартні вікна та вхідні двері. Самостійно ви можете вибрати їх форму, колір, декоративні елементи. Це дозволить вписати ПВХ конструкцію практично в будь-який інтер'єр.

Ціни на металопластикові вікна варіюються, в залежності від їх комплектації. При цьому вартість нестандартної продукції вища. Більш дорогими вікна роблять не тільки колір профілю, розмір. Але і підвищений рівень функцій склопакета, поліпшені характеристики.

Салони в Калуші

Черновола, 2 (066) 919-20-10; (098) 444-28-29  
scroll back to top