Сьогодні, 8 травня, компанія «Віконда» разом з усією країною відзначає...
Компанія «Віконда» вітає всіх зі світлим святом — з Великоднем! У...
Впровадження обмежень, пов’язаних з карантинними заходами, для багатьох з нас...

Вікна – Київ

Якщо вам необхідно замовити ПВХ вікна або вхідні двері в Києві, краще звернутися до стабільної компанії. При цьому салонів, що заслуговують на довіру і пропонують якісну продукцію не так багато. Щоб купити вікна металопластикові в Києві, ціна і якість яких вас влаштує, зверніться до фірмового салону «Віконда».

Ви можете вибрати торгівельну точку, яка територіально знаходиться найближче до вас. Адреси: Ревуцького, 42Б; Повітрофлотський, 56; І. Лепсе, 18.

Вікна металопластикові – Київ

Вибираючи металопластикові вікна у Києві, максимум уваги приділіть їх характеристикам. Розібратися у віконних функціях допоможе кваліфікований менеджер. Адже при підборі скління, значення має практично все. В приватний або багатоквартирний будинок ви хочете замовити вікна ПВХ. На сонячну або тіньову сторону виходить кімната.

Вам також може знадобитися додаткова шумоізоляція, покращена безпека і система провітрювання, або підвищене енергозбереження для скління балконів.

Професійний консультант порадить вам, які встановити відливи, москітні сітки, фурнітуру.

Щоб купити в Києві ПВХ конструкції недорого, ціна їх повинна відповідати функціям. Тільки в цьому випадку ви придбаєте по-справжньому ефективне скління. Адже вартість металопластикових вікон в Києві, як і в будь-якому іншому місті повинна співвідноситися з їх можливостям.

Профілі, склопакет – Київ

Якщо ви хочете купити вікна в Києві високої якості, не слід вибирати профілі окремо від склопакета. Пам'ятайте, світлопрозора конструкція - цілісний продукт. І скло займає в ньому 80% всієї поверхні.

Кваліфікований менеджер будь-якого салону розповість вам, що більш важливе значення для досягнення енергозбереження, сонцезахисту і шумоізоляції має якраз склопакет.

Щоб надати конструкції індивідуальності, декорувати можна не тільки профільні системи. Компанія «Віконда» пропонує своїм клієнтам нанести на скло будь-який малюнок, прикрасити його шпросами. Звісно, нестандартне замовлення вплине на вартість вікон.

Підвіконня – Київ

Якщо ваша мета - створити по-справжньому унікальний інтер'єр, рекомендуємо вам придбати в Києві підвіконня, виконані «під дерево» або «під камінь». Вони якнайкраще впишуться в оформлення будь-якої кімнати і додадуть їй елегантності.

Саме такі підвіконня під металопластикові вікна компанія «Віконда» пропонує своїм клієнтам у Києві.

Вхідні двері – Київ

У фірмовому салоні компанія «Віконда» здійснює продаж не тільки вікон. Ви можете придбати у нас й пластикові вхідні двері. Ми надаємо клієнтам можливість вибрати колір конструкції, котрий якнайкраще відповідає оформленню кімнати. Таким чином, компанія «Віконда» пропонує по-справжньому індивідуальні рішення. В тому числі і для вхідних дверей.

Салони в Київі

Керченська, 4

(044) 331-5-777;
(050)-590-5-777;
(068)-777-25-05

І. Лепсе, 18 (067) 717-56-46
scroll back to top