Команда компанії «Віконда» щиро вітає вас з державним святом —...
Маємо для вас чудову пропозицію — готове рішення преміум-класу для...
Сьогодні, 8 травня, компанія «Віконда» разом з усією країною відзначає...

Вікна – Стрий

Якісні металопластикові вікна у Стриї пропонує покупцям фірмовий салон «Віконда». Купити їх можна за адресою: Заньковецької, 84 або Зелена, 4.

Спеціально обладнана торгівельна точка дозволить вам ознайомитися із зразками профільних систем, підвіконь, склопакетів. А також наочно вибрати скління, що сповна задовольняє ваші потреби.

Менеджер-консультант порекомендує вам вікно у Стриї, залежно від типу будівлі та ваших сподівань. Так, для балкону чи кімнати на сонячній стороні знадобиться додатковий сонцезахист. Пластикові вікна на першому поверсі потребуватимуть покращеної безпеки, а значить – встановлення протизламної фурнітури.

Вартість вікна ПВХ у Стриї залежить від його зовнішнього вигляду та функціоналу. Нестандартна кругла конструкція з підвіконням «під дерево» буде коштувати дорожче. Але, разом з тим, зможе ідеально доповнити інтер'єр вашого будинку.

Компанія «Віконда» надає вам можливість вибрати практично будь-яке скління. Для декорування вікон у Стриї ви можете обрати: малюнок на склі, дизайнерську ручку або шпроси.

Менеджер-консультант також порекомендує вам москітну сітку, відливи. У фірмовому салоні маються й ПВХ двері на продаж. Їх ціна залежить від кольору, конфігурації продукції.

Салони в Стриї

Заньковецької, 84 (03245) 4-02-29; (067) 672-09-02
Зелена, 4 (03242) 5-28-47; (066) 722-08-40
scroll back to top