Сьогодні, 8 травня, компанія «Віконда» разом з усією країною відзначає...
Компанія «Віконда» вітає всіх зі світлим святом — з Великоднем! У...
Впровадження обмежень, пов’язаних з карантинними заходами, для багатьох з нас...

Вікна – Одеса

Купити металопластикові вікна та двері в Одесі можна в декількох фірмових салонах «Віконда». Адреси: В. Арнаутська, 83; Шевченко, 6/2; Прохоровська, 24; Краснова, 17.

У спеціально обладнаній торгівельній точці наші клієнти також зможуть отримати всю необхідну інформацію, побачити виставкові стенди, вибрати комплектуючі для майбутнього скління.

Ви зможете придбати вікна пластикові, підібрати фурнітуру, профілі, підвіконня, склопакети, що влаштовують вас за цінами і характеристиками.

Адже світлопрозора конструкція повинна виконувати безліч функцій: від енергозбереження до безпеки. Вам може знадобитися сонцезахисне скління, якщо пластикові вікна в Одесі виходять на сонячну сторону. Підвищене енергозбереження для скління балконів. Не завадить і додаткова шумоізоляція, коли ззовні шумна вулиця.

Ціни на вікна в Одесі

Вартість вікон в Одесі залежить від їх комплектації. Чим вищий рівень виконуваних конструкцією функцій, тим вона більше коштуватиме. Наприклад, додаткова безпека або установка системи мікропровітрювання здатні підвищити вартість конструкції. Але якщо ви вирішили придбати якісні металопластикові вікна, ціни на них повинні співвідноситися з вашими вимогами.

Якщо вам потрібно декоративне скління, компанія «Віконда» пропонує величезний вибір дизайнерських рішень на продаж. Це і нанесення будь-якого малюнка на склопакет, і кольорові профілі, і багато іншого. В салоні у вас також є можливість придбати москітні сітки, відливи.

Вхідні двері – Одеса

В Одесі можна купити не тільки пластикові вікна, але й вхідні двері. У фірмовому салоні «Віконда» на вас чекає якісна ПВХ продукція і відмінний вибір. У наших клієнтів є можливість підібрати відповідний до інтер'єру колір профілів для вхідних дверей. Це дозволяє замовити ту конструкцію, яка підкреслить переваги в оформленні кімнати. Якщо ви вирішили купити двері в Одесі, ціни на них, як і на вікна, залежать від характеристик.

Крім того, вся продукція компанії «Віконда» за визначенням є енергозберігаючою. Тому, при купівлі пластикових вікон в Одесі, ви отримуєте можливість економити на опаленні і зберігаєте більше тепла. В порівнянні із звичайною конструкцією.

Салони в Одесі

Прохоровська, 24 (0482) 34-37-73
Краснова, 17 (048) 704-16-91, (095) 814-03-92
scroll back to top