Сьогодні, 8 травня, компанія «Віконда» разом з усією країною відзначає...
Компанія «Віконда» вітає всіх зі світлим святом — з Великоднем! У...
Впровадження обмежень, пов’язаних з карантинними заходами, для багатьох з нас...

Вікна – Ужгород

Потрібно купити пластикові вікна в Ужгороді? Відвідайте фірмовий салон «Віконда»! У місті їх два - за адресою: Берчені, 2 і Минайська, 16 Д.

У кожній торгівельній точці вам нададуть детальну консультацію. Підбирати ціну та функціонал вікна в Ужгороді слід індивідуально. Тобто, наш менеджер зобов'язаний дізнатися, в багатоквартирному або приватному будинку буде встановлена конструкція, на його сонячної або тіньовій стороні.

Так, шумна вулиця і, наприклад, перший поверх принципово вплинуть на вибір металопластикового вікна. Адже в цьому випадку клієнтові для досягнення комфорту знадобиться додаткова шумоізоляція і підвищений рівень безпеки. А от при склінні балконів не завадить підвищений рівень енергозбереження.

Купити вікна і двері ПВХ в Ужгороді можна за ціною, яка влаштовує вас. Компанія «Віконда» пропонує різноманітні віконні рішення. Їх вартість буде відрізнятися в залежності від характеристик майбутньої конструкції.

Ми також готові втілити в життя ваші дизайнерські задуми. У салоні «Віконда» в Ужгороді можна придбати вікна практично будь-яких форм і кольорів, декоровані малюнком або шпросами, із дизайнерськими підвіконнями. Ви можете також замовити кольорові профілі або протизламну фурнітуру. Щоб дізнатися більше про індивідуальне скління, зверніться до найближчої торгівельної точки.

Купуючи продукцію «Віконда», ви отримуєте високу якість та енергоефективність. Це важливо, адже ми здійснюємо продаж лише енергозберігаючих конструкцій. Вони зберігають більше тепла взимку і дозволяють вам економити на опаленні.

Салони в Ужгороді

Берчені, 2(0312) 44-49-91, (099) 252-29-03
Минайська, 16 Д0312) 67-31-63; (050) 671-58-98
scroll back to top