Сьогодні, 8 травня, компанія «Віконда» разом з усією країною відзначає...
Компанія «Віконда» вітає всіх зі світлим святом — з Великоднем! У...
Впровадження обмежень, пов’язаних з карантинними заходами, для багатьох з нас...

Пластикові вікна – Житомир

Купити металопластикові вікна в Житомирі від компанії «Віконда» можна за адресою: Житній ринок, 2 або Польова, 10. У цих фірмових салонах можна не тільки побачити виставкові зразки, але й отримати детальну консультацію. Кваліфікований менеджер допоможе вам підібрати ті вікна ПВХ, ціна і характеристики яких повністю відповідають вашим очікуванням.

Таким чином, ви можете замовити світлопрозору конструкцію з функцією сонцезахисту, підвищеної шумоізоляції або мікропровітрювання. У вас також буде можливість подбати про підвіконня, відливи й москітні сітки.

При цьому пластикові вікна, придбані в Житомирі, не обов'язково будуть білими. Компанія «Віконда» пропонує безліч декоративних рішень. Кольорові профілі і тоновані склопакети, вітраж, шпроси.

Замовте ті конструкції, які зможуть подарувати вам комфорт і одночасно прикрасять інтер'єр. Тоді ви отримаєте по-справжньому індивідуальне скління. Наші клієнти навіть мають можливість встановити вікна круглої, трапецеподібної або іншої форми.

При цьому вся продукція ТМ «Віконда» являється енергоефективною. Тобто, вона зберігає більше тепла, в порівнянні із звичайною. Завдяки енерго склу ви також можете заощадити на опаленні приміщення взимку.

Ціна одного вікна в Житомирі розраховується індивідуально. Вона залежить від рівня виконуваних ним функцій і зовнішнього вигляду конструкції. Розібратися в тому, які характеристики потрібні саме вам, допоможе консультант у торгівельній точці. Він розповість, яким чином ви зможете отримати максимум комфорту від майбутнього скління.

Салони в Житомирі

Житній ринок, 2(0412) 46-63-05, (096) 585-52-10
Польова, 10(0412) 33-39-31, (093) 752-22-69
scroll back to top