Спішимо поділитися гарною новиною. Цього разу новий фірмовий салон було...
Ми Вітаємо із відкриттям фірмового салону нашого партнера Ткаченко Євгена. ...
Друзі,ми щиро вітаємо вас із національним державним святом незалежності нашої...

Нестандартні вікна

Нестандартні пластикові вікна - це конструкції, які мають контур, відмінний від прямокутного. У цю групу також входять вікна з нестандартними склопакетами. Йдеться про вироби з тонованим, кольоровим склом, декоративними переплетіннями, малюнками на склі.

Компанія «Віконда» пропонує масу можливостей, щоб обрати дизайн нестандартних вікон. Клієнти самостійно вирішують, який колір, форма профілю підкреслять стиль інтер'єру найкращим чином. Ми ж у свою чергу даємо безліч варіантів вирішення віконних питань.

Виготовлення нестандартних вікон - це відповідальне завдання, яке краще довірити професіоналам. Компанія «Віконда» пропонує вам широкий вибір вікон нестандартних форм, здатних не просто надати ексклюзивність вашому будинку, але і стати зразком якісного скління.

Нестандартні пластикові вікна

Компанія «Віконда» може виготовити металопластикову конструкцію практично будь-якої форми. Трапеція, трикутник, півколо, коло, прямокутник, арка. Ми готові допомогти нашим клієнтам реалізувати навіть найсміливіші фантазії.

Секрет виготовлення нестандартних вікон в тому, що ПВХ профілю можна надати безліч форм, нарізавши його і зваривши під потрібним кутом.

Проявити свою індивідуальність ви можете не тільки в питанні геометрії. Характер відкривання вікна теж можна спроектувати самостійно. Головне, при замовленні нестандартних пластикових вікон - уточнити, чи відповідає майбутня віконна конструкція нормам безпеки та вимогам ДСТУ. Це можна зробити в будь-якому фірмовому салоні «Віконда», задавши відповідне питання менеджеру.

Професійний консультант вислухає всі ваші вимоги щодо скління, надасть широкий вибір дизайну нестандартних вікон і запропонує оптимальний варіант, який зробить приміщення по-справжньому унікальним.

Якщо у вас залишилися запитання щодо вікна нестандартної форми, ви можете проконсультуватися за телефоном «гарячої лінії»: 0 800 50 13 26 (дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні).

scroll back to top