Антрацит - колір вишуканості, стриманості та гарного смаку. Цей неймовірний...
Спішимо поділитися гарною новиною. Цього разу новий фірмовий салон було...
Ми Вітаємо із відкриттям фірмового салону нашого партнера Ткаченко Євгена. ...

Про компанію

Компанія «Вікна Віконда» - є одним з ключових лідерів українського ринку з виготовлення металопластикових вікон. Успішно працюючи з 2001 року як національний виробник, ми створили філіальну та дилерську мережі, які обслуговують усі регіони України. Безперервне самовдосконалення та робота команди професіоналів забезпечили компанії успіх і провідну роль на ринку металопластикових конструкцій.

Напрямки діяльності - виготовлення металопластикових вікон

Основні цілі корпоративної стратегії розвитку - відповідність продукції ТМ «Вікна Віконда» сучасним вимогам в умовах мінливого ринку. Тому нас характеризують наступні показники:

  • Безперервна робота по поліпшенню якості виготовлених товарів і наданих послуг, за рахунок впровадження інформаційних технологій.
  • Зменшення витрат шляхом оптимізації бізнес процесів і автоматизації виробництва.
  • Розширення географії діяльності компанії.
  • Розширення асортименту товарів і послуг.
  • Робота з навчання та підвищення кваліфікації персоналу, в тому числі працівників наших партнерів.
  • Постійний розвиток корпоративної культури до рівня міжнародних стандартів.

Історія компанії


2001 Створення невеликого приватного підприємства з виробництва вікон та дверей ПВХ. З цього почалося зростання великого національного виробника.
 
2004 ПП переростає в товариство з обмеженою відповідальністю з зареєстрованою торговою маркою. Компанія демонструє стабільне зростання та прагне вийти на національний ринок.
 
2007 ТМ «Вікна Віконда» відома у більш ніж 50 містах України. Фабрика з виготовлення металопластикових вікон продовжує впевнений шлях до лідерства.
 
2008 Компанія повністю автоматизує лінію виробництва. Випуск високоякісних виробів, без помилок «людського фактора», перетворюється в конкурентну перевагу. Ефективно та безпечно організоване виробництво вікон ПВХ стає запорукою успіху підприємства та стабільно високої якості продукції.
 
2009 «Вікна Віконда» перемагає у VIII Всеукраїнському конкурсі "Український виробник вікон" і стає лауреатом Всеукраїнського конкурсу якості продукції "100 кращих товарів України". ТМ присутня на віконному ринку у всіх регіонах країни.
 
2010 Серед наших клієнтів вже понад 200 тисяч українських сімей. «Вікна Віконда» є переможцем у конкурсах: «100 кращих товарів України», «Кращий вітчизняний товар 2010 року». В асортименті з'являються склопакети TERMO tech, ISO tech, CLIMA tech і MULTI tech, а також різні колірні рішення для профілів.
 
2011 Журі конкурсу «INTERWINDOWS - найкращий виробник вікон» присуджує компанії перемогу в номінації «Виробництво енергоефективних вікон». «Вікна Віконда» стає переможцем всеукраїнського конкурсу «Кращий вітчизняний товар 2011» в номінації «Виробництво енергоефективних вікон».
 

2012
«Вікна Віконда» — фіналіст Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України!» в 2012р. Відбувається реструктуризація сайту. В асортименті з'являється фурнітура АКСОР, профільні системи Віконда КОТЕДЖ і INOTIC ARCADE, підвіконня DANKE. Клієнтам стає доступна послуга монтажу за технологією "теплий монтаж". Запускається унікальний інтернет проект ВІКОННИЙ НАВІГАТОР, аналогів якому на ринку вікон немає.

2013

Виходить у світ перший багатотиражний каталог продукції компанії. В асортименті з'являються клапани приточної вентиляції. Для всіх клієнтів стає доступна послуга з поліпшення вікон і дверей Віконда МАЙСТЕР СЕРВІС. Компанія входить в асоціацію учасників ринку вікон і фасадів, і активно просуває енергоефективні рішення та проекти.

2014


Компанії 10 років, у зв'язку з чим гарантія на вікна Віконда встановлюється строком на 10 років.

Разом ми будуємо комфортне майбутнє!


За роки роботи компанія зарекомендувала себе надійним партнером і продовжує демонструвати стабільно високу якість виробів в умовах жорсткої ринкової конкуренції. У списку наших головних торгових партнерів тільки відомі бренди, що заслуговують на довіру; ми використовуємо виключно якісні комплектуючі.

Всі віконні та дверні конструкції ТМ «Вікна Віконда» виготовляються на базі віконних систем: «Віконда КЛАСИК», «Віконда ТЕРМО», «Inoutic Arcade», «Віконда КОТЕДЖ» і «SALAMANDER bluEvolution».

Сьогодні фабрика «Вікна Віконда» очолює список найбільш сучасних українських підприємств. Ми здатні реалізувати проект будь-якої складності. Нове програмне забезпечення дає компанії можливість постійно покращувати характеристики виготовленої продукції, тим самим формуючи національну культури вибору якісних металопластикових вікон.

Виробництво вікон ПВХ


Этап 1 изготовления металлопластиковых окон Этап 2 изготовления окон: нарезание пластиковых профилей
Заготівельна дільниця. Нарізаний пластиковий профіль.
Этап 3 производства окон: нарезание заготовки Изготовление пластиковых окон, этап 4 - сварка пластиковой рамы
Нарізані заготовки в стелажах.

Зварювання пластикової рами.

Зачистка - 5 этап производства металлопластиковых окон Этап 6 изготовления металлопластиковых окон - фурнитура
Зачисний центр. Фурнітурна ділянка.
Этап 7 производства ПВХ окон: остекление Этап сварки нестандартной рамы
Ділянка скління.

Зварювання нестандартної рами.

Завершение производства окон: технический контроль Готовая продукция

Відділ технічного контролю.

Готова продукція.

 

 

scroll back to top