Сьогодні питання безпеки віконних конструкцій набуває максимальної актуальності. Рівень злочинності...
14 жовтня Україна відзначає потрійне свято. По-перше — це Покрова...
Великі прозорі вікна, широкі проходи — це тренди сучасної архітектури...

Про компанію

Компанія «Вікна Віконда» - є одним з ключових лідерів українського ринку з виготовлення металопластикових вікон. Успішно працюючи з 2001 року як національний виробник, ми створили філіальну та дилерську мережі, які обслуговують усі регіони України. Безперервне самовдосконалення та робота команди професіоналів забезпечили компанії успіх і провідну роль на ринку металопластикових конструкцій.

Напрямки діяльності - виготовлення металопластикових вікон

Основні цілі корпоративної стратегії розвитку - відповідність продукції ТМ «Вікна Віконда» сучасним вимогам в умовах мінливого ринку. Тому нас характеризують наступні показники:

  • Безперервна робота по поліпшенню якості виготовлених товарів і наданих послуг, за рахунок впровадження інформаційних технологій.
  • Зменшення витрат шляхом оптимізації бізнес процесів і автоматизації виробництва.
  • Розширення географії діяльності компанії.
  • Розширення асортименту товарів і послуг.
  • Робота з навчання та підвищення кваліфікації персоналу, в тому числі працівників наших партнерів.
  • Постійний розвиток корпоративної культури до рівня міжнародних стандартів.

Історія компанії


2001 Створення невеликого приватного підприємства з виробництва вікон та дверей ПВХ. З цього почалося зростання великого національного виробника.
 
2004 ПП переростає в товариство з обмеженою відповідальністю з зареєстрованою торговою маркою. Компанія демонструє стабільне зростання та прагне вийти на національний ринок.
 
2007 ТМ «Вікна Віконда» відома у більш ніж 50 містах України. Фабрика з виготовлення металопластикових вікон продовжує впевнений шлях до лідерства.
 
2008 Компанія повністю автоматизує лінію виробництва. Випуск високоякісних виробів, без помилок «людського фактора», перетворюється в конкурентну перевагу. Ефективно та безпечно організоване виробництво вікон ПВХ стає запорукою успіху підприємства та стабільно високої якості продукції.
 
2009 «Вікна Віконда» перемагає у VIII Всеукраїнському конкурсі "Український виробник вікон" і стає лауреатом Всеукраїнського конкурсу якості продукції "100 кращих товарів України". ТМ присутня на віконному ринку у всіх регіонах країни.
 
2010 Серед наших клієнтів вже понад 200 тисяч українських сімей. «Вікна Віконда» є переможцем у конкурсах: «100 кращих товарів України», «Кращий вітчизняний товар 2010 року». В асортименті з'являються склопакети TERMO tech, ISO tech, CLIMA tech і MULTI tech, а також різні колірні рішення для профілів.
 
2011 Журі конкурсу «INTERWINDOWS - найкращий виробник вікон» присуджує компанії перемогу в номінації «Виробництво енергоефективних вікон». «Вікна Віконда» стає переможцем всеукраїнського конкурсу «Кращий вітчизняний товар 2011» в номінації «Виробництво енергоефективних вікон».
 

2012
«Вікна Віконда» — фіналіст Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України!» в 2012р. Відбувається реструктуризація сайту. В асортименті з'являється фурнітура АКСОР, профільні системи Віконда КОТЕДЖ і INOTIC ARCADE, підвіконня DANKE. Клієнтам стає доступна послуга монтажу за технологією "теплий монтаж". Запускається унікальний інтернет проект ВІКОННИЙ НАВІГАТОР, аналогів якому на ринку вікон немає.

2013

Виходить у світ перший багатотиражний каталог продукції компанії. В асортименті з'являються клапани приточної вентиляції. Для всіх клієнтів стає доступна послуга з поліпшення вікон і дверей Віконда МАЙСТЕР СЕРВІС. Компанія входить в асоціацію учасників ринку вікон і фасадів, і активно просуває енергоефективні рішення та проекти.

2014


Компанії 10 років, у зв'язку з чим гарантія на вікна Віконда встановлюється строком на 10 років.

Разом ми будуємо комфортне майбутнє!


За роки роботи компанія зарекомендувала себе надійним партнером і продовжує демонструвати стабільно високу якість виробів в умовах жорсткої ринкової конкуренції. У списку наших головних торгових партнерів тільки відомі бренди, що заслуговують на довіру; ми використовуємо виключно якісні комплектуючі.

Всі віконні та дверні конструкції ТМ «Вікна Віконда» виготовляються на базі віконних систем: «Віконда КЛАСИК», «Віконда ТЕРМО», «Inoutic Arcade», «Віконда КОТЕДЖ» і «SALAMANDER bluEvolution».

Сьогодні фабрика «Вікна Віконда» очолює список найбільш сучасних українських підприємств. Ми здатні реалізувати проект будь-якої складності. Нове програмне забезпечення дає компанії можливість постійно покращувати характеристики виготовленої продукції, тим самим формуючи національну культури вибору якісних металопластикових вікон.

Виробництво вікон ПВХ


Этап 1 изготовления металлопластиковых окон Этап 2 изготовления окон: нарезание пластиковых профилей
Заготівельна дільниця. Нарізаний пластиковий профіль.
Этап 3 производства окон: нарезание заготовки Изготовление пластиковых окон, этап 4 - сварка пластиковой рамы
Нарізані заготовки в стелажах.

Зварювання пластикової рами.

Зачистка - 5 этап производства металлопластиковых окон Этап 6 изготовления металлопластиковых окон - фурнитура
Зачисний центр. Фурнітурна ділянка.
Этап 7 производства ПВХ окон: остекление Этап сварки нестандартной рамы
Ділянка скління.

Зварювання нестандартної рами.

Завершение производства окон: технический контроль Готовая продукция

Відділ технічного контролю.

Готова продукція.

 

 

scroll back to top