Команда компанії «Віконда» підготувала чергову акційну пропозицію. Скориставшись нею, можна...
Команда компанії «Віконда» щиро вітає вас з державним святом —...
Маємо для вас чудову пропозицію — готове рішення преміум-класу для...

Соціальна діяльність

Для компанії «Вікна Віконда» одним з основних принципів ведення бізнесу є соціальна відповідальність. Для нас це комплексне поняття, в основі якого лежить: екологічна відповідальність, відповідальність по відношенню до виробленої продукції, відповідальність по відношенню до співробітників і партнерів компанії, відповідальність по відношенню до держави і до соціальних потреб суспільства.

Саме усвідомлення соціальної відповідальності відіграє істотну роль у формуванні філософії ведення бізнесу, зміцненні репутації і, внаслідок цього, капіталізації бізнесу.

Для компанії «Вікна Віконда» благодійність і меценатство, а також добровільна матеріальна, фінансова та інша підтримка соціально значимих заходів займає особливе місце.

Активна участь у соціальних акціях та заходах це не просто інструмент маркетингу та піару, але, більшою мірою соціальний ресурс, спрямований на надання підтримки мешканцям міст і сіл нашої країни, а також клієнтам та партнерам компанії.

Благодійність
Спонсорство
detdom Остекление Скління музичної зали дитячого будинку №2 м. Кривий Ріг basketball «Вікна Віконда» - офіційний спонсор баскетбольної команди вищої ліги КТУ, м. Кривий Ріг
stihiyne lyho Надання допомоги мешканцям
Західної України, які постраждали від
стихійного лиха
boks «Вікна Віконда» є одним
із спонсорів боксерського
клубу «Лідер» м. Кривий Ріг
    futbol «Вікна Віконда» – спонсор футбольної команди «Восход», м. Херсон.

 

 

Наша місія

Місія компанії “Вікна Віконда”

Виготовляти продукцію, що відповідає міжнародним стандартам якості і надавати найкращий сервіс, зберігаючи бездоганну репутацію лідера на віконному ринку.

Наші принципи


 • Всією своєю діяльністю зміцнювати репутацію надійної Компанії і вірної своїм зобов'язанням перед клієнтами, партнерами, співробітниками при будь-яких обставинах.
 • Створювати глобальну площадку для обміну технологіями та кращими напрацюваннями всередині компанії
 • Прагнути у своїй роботі до постійного вдосконалення, втілення нових ідей
 • Розвивати ті напрямки діяльності, які відображають інтереси клієнта
 • Пропонувати товари і послуги тільки високої якості, які дають споживачеві можливість бути індивідуальним в своєму виборі

Про компанію

Компанія «Вікна Віконда» - є одним з ключових лідерів українського ринку з виготовлення металопластикових вікон. Успішно працюючи з 2001 року як національний виробник, ми створили філіальну та дилерську мережі, які обслуговують усі регіони України. Безперервне самовдосконалення та робота команди професіоналів забезпечили компанії успіх і провідну роль на ринку металопластикових конструкцій.

Напрямки діяльності - виготовлення металопластикових вікон

Основні цілі корпоративної стратегії розвитку - відповідність продукції ТМ «Вікна Віконда» сучасним вимогам в умовах мінливого ринку. Тому нас характеризують наступні показники:

 • Безперервна робота по поліпшенню якості виготовлених товарів і наданих послуг, за рахунок впровадження інформаційних технологій.
 • Зменшення витрат шляхом оптимізації бізнес процесів і автоматизації виробництва.
 • Розширення географії діяльності компанії.
 • Розширення асортименту товарів і послуг.
 • Робота з навчання та підвищення кваліфікації персоналу, в тому числі працівників наших партнерів.
 • Постійний розвиток корпоративної культури до рівня міжнародних стандартів.

Історія компанії


2001 Створення невеликого приватного підприємства з виробництва вікон та дверей ПВХ. З цього почалося зростання великого національного виробника.
 
2004 ПП переростає в товариство з обмеженою відповідальністю з зареєстрованою торговою маркою. Компанія демонструє стабільне зростання та прагне вийти на національний ринок.
 
2007 ТМ «Вікна Віконда» відома у більш ніж 50 містах України. Фабрика з виготовлення металопластикових вікон продовжує впевнений шлях до лідерства.
 
2008 Компанія повністю автоматизує лінію виробництва. Випуск високоякісних виробів, без помилок «людського фактора», перетворюється в конкурентну перевагу. Ефективно та безпечно організоване виробництво вікон ПВХ стає запорукою успіху підприємства та стабільно високої якості продукції.
 
2009 «Вікна Віконда» перемагає у VIII Всеукраїнському конкурсі "Український виробник вікон" і стає лауреатом Всеукраїнського конкурсу якості продукції "100 кращих товарів України". ТМ присутня на віконному ринку у всіх регіонах країни.
 
2010 Серед наших клієнтів вже понад 200 тисяч українських сімей. «Вікна Віконда» є переможцем у конкурсах: «100 кращих товарів України», «Кращий вітчизняний товар 2010 року». В асортименті з'являються склопакети TERMO tech, ISO tech, CLIMA tech і MULTI tech, а також різні колірні рішення для профілів.
 
2011 Журі конкурсу «INTERWINDOWS - найкращий виробник вікон» присуджує компанії перемогу в номінації «Виробництво енергоефективних вікон». «Вікна Віконда» стає переможцем всеукраїнського конкурсу «Кращий вітчизняний товар 2011» в номінації «Виробництво енергоефективних вікон».
 

2012
«Вікна Віконда» — фіналіст Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України!» в 2012р. Відбувається реструктуризація сайту. В асортименті з'являється фурнітура АКСОР, профільні системи Віконда КОТЕДЖ і INOTIC ARCADE, підвіконня DANKE. Клієнтам стає доступна послуга монтажу за технологією "теплий монтаж". Запускається унікальний інтернет проект ВІКОННИЙ НАВІГАТОР, аналогів якому на ринку вікон немає.

2013

Виходить у світ перший багатотиражний каталог продукції компанії. В асортименті з'являються клапани приточної вентиляції. Для всіх клієнтів стає доступна послуга з поліпшення вікон і дверей Віконда МАЙСТЕР СЕРВІС. Компанія входить в асоціацію учасників ринку вікон і фасадів, і активно просуває енергоефективні рішення та проекти.

2014


Компанії 10 років, у зв'язку з чим гарантія на вікна Віконда встановлюється строком на 10 років.

Разом ми будуємо комфортне майбутнє!


За роки роботи компанія зарекомендувала себе надійним партнером і продовжує демонструвати стабільно високу якість виробів в умовах жорсткої ринкової конкуренції. У списку наших головних торгових партнерів тільки відомі бренди, що заслуговують на довіру; ми використовуємо виключно якісні комплектуючі.

Всі віконні та дверні конструкції ТМ «Вікна Віконда» виготовляються на базі віконних систем: «Віконда КЛАСИК», «Віконда ТЕРМО», «Inoutic Arcade», «Віконда КОТЕДЖ» і «SALAMANDER bluEvolution».

Сьогодні фабрика «Вікна Віконда» очолює список найбільш сучасних українських підприємств. Ми здатні реалізувати проект будь-якої складності. Нове програмне забезпечення дає компанії можливість постійно покращувати характеристики виготовленої продукції, тим самим формуючи національну культури вибору якісних металопластикових вікон.

Виробництво вікон ПВХ


Этап 1 изготовления металлопластиковых окон Этап 2 изготовления окон: нарезание пластиковых профилей
Заготівельна дільниця. Нарізаний пластиковий профіль.
Этап 3 производства окон: нарезание заготовки Изготовление пластиковых окон, этап 4 - сварка пластиковой рамы
Нарізані заготовки в стелажах.

Зварювання пластикової рами.

Зачистка - 5 этап производства металлопластиковых окон Этап 6 изготовления металлопластиковых окон - фурнитура
Зачисний центр. Фурнітурна ділянка.
Этап 7 производства ПВХ окон: остекление Этап сварки нестандартной рамы
Ділянка скління.

Зварювання нестандартної рами.

Завершение производства окон: технический контроль Готовая продукция

Відділ технічного контролю.

Готова продукція.

 

 

Навчальний центр

Дотримуючись клієнтоорієнтованого підходу у веденні бізнесу, у 2008 році керівництво компанії «Віконда» прийняло рішення відкрити спеціалізований Навчальний Центр, який має забезпечити компанію і компанію партнерів висококваліфікованими кадрами, оскільки саме від якості роботи команди залежить лояльність наших партнерів і клієнтівЗАДАЧІ, ЯКІ ВИРІШУЄ НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР:

 • Навчання та підвищення кваліфікації персоналу партнерів
  Планове підвищення кваліфікації штатних співробітників ТОВ «Віконда»
  Атестація персоналу
  Розробка та впровадження ексклюзивних методичних програм


ОСНОВНІ ТЕМИ ТРЕНІНГІВ:

 • Тематичні тренінгові програми:

«Філософія успішних продажів»
«Технологія ефективних продажів в роздрібній мережі»
«Технологія монтажу та заміру СПК»
«Управління бізнесом, підбір та мотивація персоналу»
«Ловля великої риби. Корпоративні продажі»
«Конфліктологія»
«Техніка ведення ефективних телефонних переговорів»


Паралельно з проведенням планових тренінгових програм на базі навчального центру ТОВ «Віконда» здійснюються:

 • Виїзні тренінгові програми у всіх регіонах України
 • Виїзні семінари, мастер-класи, презентації
 • Сприяння в проведенні промо-програм безпосередньо в регіоні

Розробка та реалізація авторських методичних комплексів:

 • Дистанційне навчання
 • Корпоративні навчальні відео курси

Тестові програми по перевірці компетенції (менеджери роздрібної мережі, регіональні менеджери)

 • Мультимедійні презентації (підтримка тематичних тренінгів, презентація нового продукту, супроводжувальний матеріал для проведення В2В-презентацій)Дочірні категорії