Ручки HOPPE вже давно стали брендом, який не потребує представлення:...
Підйомно-розсувна система HST— це органічне поєднання профільної системи Aluplast HST...
Зустрічайте нові текстури WOODEC преміум-класу в асортименті ламінації! Серію ламінаційних плівок...

Ручки HOPPE: дизайн, ергономіка та безпека

Ручки HOPPE вже давно стали брендом, який не потребує представлення: поєднання стильного дизайну, інноваційної конструкції та бездоганної якості робить HOPPE не лише аксесуаром преміум-класу, але й елементом, який забезпечує комфорт та захист від стороннього проникнення.

В оновленій серії ручок HOPPE, що пропонується вашій увазі. Реалізовано такі технології:

• Secustik — добре відомий всім механізм блокування, що блокує будь-які спроби провернути ручку ззовні. При цьому не заважаючи її повороту зсередини. Характерний звук механізму Secustik дає наочне підтвердження того, що захист дійсно працює!

• SecuForte — оновлений стандарт захисту від зламу. В закритому та відкинутому положенні ручка та чотирьохгранний штифт роз’єднуються — тому ручка автоматично блокується. Завдяки цьому вікно отримує надійний захист від спроб відкриття ззовні. А щоб відкрити вікно, достатньо просто натиснути на ручку у напрямку розетки — після цього ручка знову буде з’єднана зі штифтом!

• VarioFit — технологія, що дозволяє регулювати довжину штифта. Завдяки нажимній пружині, встановленій всередині ручки, можна компенсувати різницю в монтажній глибині до 10 мм — це полегшує застосування ручок з рідними профільними системами.

Оновлена серія ручок HOPPE включає 4 моделі:

 Модель Технології та особливості  Кольори 
 Тулон

Стильна алюмінієва модель зі строгими геометричними формами.

Оснащена механізмами Secustik и VarioFit
- коричневий
- антрацит матовий
- білий
- срібло
- чорний матовий
- сталь
 Остін Оригінальна алюмінієва модель з тонкою (ультраслім) основою та довершеними лаконічними формами - сталь
- срібло
- бронза
- титан
- коричневий
 Гамбург Алюмінієва ручка класичної форми з анатомічним руків’ям, що забезпечує максимальну ергономіку.
Оснащена механізмами SecuForte и VarioFit
- білий
- срібло
- бронза
- сталь
- чорний матовий
 Тронхейм Класична модель з нержавіючої сталі з бездоганними округлими формами.
Оснащена механізмами Secustik и VarioFit
- нержавіюча сталь матова


Ручки HOPPE з оновленої серії стануть чудовим доповненням до будь-якого вікна, прикрасивши його та забезпечивши надійний захист від спроб проникнення в приміщення!


Підйомно-розсувна система HST

Підйомно-розсувна система HST— це органічне поєднання профільної системи Aluplast HST 85 та фурнітури Siegenia HS Portal. Рама з монтажною глибиною 197 мм та стулка 85 мм дозволяють ефективно перекривати широкі отвори, забезпечуючи максимум природнього освітлення та ефективну теплоізоляцію.

Важливі особливості системи:

- Фіксована рама. Завдяки використанню звуженого профілю для глухої частини двері при склінні, приміщення наповнюється денним світлом.
- Два варіанти порогу. В базовій комплектації встановлюється Алюмінієвий поріг з терморозривом. Для підвищення теплоізоляційних характеристик можна обрати Алюмінієвий поріг з наповненням зі склопластику. Крім того, поріг можна встановити на рівні підлоги — це не тільки покращить зовнішній вигляд приміщення, а й полегшить пересування (в тому числі людям з інвалідністю).
- Два варіанти комплектації ручками — двосторонні та односторонні ручки з подовженими важелями для більш легкого відкривання.
- Дизайнерський потенціал — 4 кольори основи (білий, карамель, коричневий, сірий), 8 кольорів ламінації.

Підйомно-розсувні двері Aluplast HST 85 мм вражають своєю енергоефективністю (опір теплопередачі досягає 1,60 м2 С/Вт) і легкістю в експлуатації. Навіть при екстремальних кліматичних умовах (шторм, злива) система залишається на 100% герметичною. Конструкція ідеально підходить для скління широких балконів, веранд, терас тощо.

Більш детально в презентації за посиланням.

WOODEC: ламінація преміум-класу

Зустрічайте нові текстури WOODEC преміум-класу в асортименті ламінації!

Серію ламінаційних плівок WOODEC вперше було представлено на міжнародній виставці FENSTERBAU FRONTALE 2018 (Нюрнберг, Німеччина) — і завдяки поєднанню експлуатаційних характеристик та бездоганного вигляду вони швидко стали популярними.

Окрім чіткої та бездоганної передачі кольору натуральної деревини, нові ламінаційні плівки WOODEC мають ідеальну текстуру, тон а також неймовірно натуралістичну, приємну на дотик фактуру. Нарешті ми маємо продукт, до якого реально хочеться доторкнутись.

Фактурна плівка представлена у трьох кольорах з орієнтацією на багаті скандинавські мотиви. Можлива зовнішня, внутрішня та двостороння ламінація в масі:

- Дуб Тернер — в масі (карамель)
- Дуб Шеффілд сірий — в масі (сірий).
- Дуб Шеффілд альпійський — двостороння ламінація, білий колір

Авжеж така красота входить до складу преміум-сегменту і тому розповсюджується лише на такі профільні системи:

- «Віконда Котедж»
- «Віконда Комфорт»
- «Віконда Термо»

WOODEC — це ламінація, яка робить пластикове вікно таким, яке не можна відрізнити від найгарнішого виробу з натурального дерева!

З Днем Захисника України!

В цей день ми вітаємо справжніх захисників України — чоловіків та жінок, які робили і роблять все можливе, щоб утримувати мирне небо над нашими домівками!
Ми щиро дякуємо всім, хто віддав свій час, сили, знання, мужність та професіоналізм важкій, але необхідній справі — захисту нашої держави!

Бажаємо вам міцного здоров’я, успіху на вашому шляху, а головне — миру, добробуту та злагоди в родинах.

З Днем Захисника України!

Зі щирою вдячністю — команда компанії «Віконда».

Вітаємо з Днем Незалежності!

Вітаємо з Днем Незалежності усіх українців!
Святом волі, гідності, віри і справедливості. Нехай в нашій країні панує безпека та мир, добробут та злагода!

Щиро вітаємо вас з 28 річницею незалежності нашої України.

ClimaGuard Solar

Тоноване в масі скло ClimaGuard Solar: фінансова вигода

Один з найвідоміших продуктів компанії Guardian — мультифункціональні скло ClimaGuard Solar. За рахунок тонкого багатошарового напилення іонів срібла таке скло в холодну пору року працює як енергозберігаюче, не випускаючи тепло з приміщення, а в літку — як сонцезахисне.

Як і у випадку з тонуванням конструкції плівкою, вартість склопакету, в якому використовується скло ClimaGuard Solar Colours, залежить від його габаритів. Тому варто орієнтуватись на відносні показники:
• Тонування склопакету плівкою призводить до його здороження приблизно на 35-40%.
• Склопакет зі склом ClimaGuard Solar Colours також буде дорожчим за склопакет зі звичайним склом — але лише на 22-25% в залежності від розміру.

Таким чином, обираючи тоноване в масі скло від Guardian, ви отримуєте близько 15-20% економії, і при цьому забезпечуєте ефективний захист приміщення від прямих сонячних променів та надлишкового тепла.
Ще одна важлива відмінність склопакетів з ClimaGuard Solar Colours від склопакетів, тонованих плівкою — значно більша надійність та тривалість експлуатації. Технологія виробництва тонованого в масі скла дозволяє запобігти будь-яким проявам браку, тож про такі проблемі як подряпини чи відшарування плівки через перепади температури можна забути.


Guardian ClimaGuard Solar Colours : особливості склопакетів

Мультифункціональне скло ClimaGuard Solar Colours випускається у чотирьох відтінках — сірому, сріблястому, блакитному та бронзовому. Всі чотири модифікації забезпечують захист від яскравих сонячних променів, запобігаючи перегріву приміщення в літню спеку.
При цьому енергозберігаючі властивості скла залишаються стабільно високими, а ще — використання такого скла дає змогу запобігти утворенню конденсату на склопакетах.
Зовнішній вигляд вікон з тонованим в масі склом є бездоганним — такі конструкції гармонічно сполучаються з класичним та сучасним оздобленням фасадів. А от зсередини скло виглядає повністю прозорим: так, воно вловлює надто яскраві сонячні промені, але не спотворює кольорову гаму пейзажу.


Таким чином, обираючи склопакети з склом ClimaGuard Solar Colours, ви значно економите (у порівнянні зі склопакетами, тонованими плівкою), при цьому на додачу до бездоганного вигляду отримуєте всі переваги мультифункціонального скла — високу енергоефективність та дійсно дієвий сонцезахист!

Вітаємо з днем Конституції!

Вітаємо з днем Конституції, державним святом фундаментального значення!

Адже прийнята 23 роки назад Конституція стала гарантом будування незалежної України.
Бажаємо кожному українцю національної свідомості, процвітання, злагоди та взаєморозуміння!
Давайте ще раз згадаємо хто ми, наше походження та цінності задля будування цілісної та міцної держави.