В м. Дніпро нещодавно почав роботу черговий фірмовий салон ТМ...
Шановні клієнти, поспішаємо повідомити Вас про деякі зміни у програмі...
Колектив компанії "Віконда" щиро вітає українців із державним святом Днем...

Поспішаємо повідомити, що в м.Дніпро відкрився фірмовий салон «Віконда»

В м. Дніпро нещодавно почав роботу черговий фірмовий салон ТМ «Віконда». Ми вітаємо нашого партнера Неділько Ольгу Володимирівну і її колектив з цією подією і бажаємо їм процвітання і успішної роботи.

Ми запрошуємо в наш новий салон всіх жителів міста. Широкий асортимент продукції ТМ «Віконда» втілений у виставкових зразках, з якими можна «вживу» ознайомитися для того, щоб зробити вибір на користь якісних, енергоефективних і стильних конструкцій ТМ «Віконда».

У салоні представлені вікна з таких профільних систем як: «Віконда Класик» із внутрішньою ламінацією кольору "слонова кістка", Deceuninck, Salamander і «Віконда Котедж», ламіноване у масі "горіх", Inoutic Arcade, ламіноване в масі "темний дуб".

Вікна укомплектовані різними елементами фурнітури такими як: "віконна няня", компенсатор провисання, "лінива стулка", запобіжник помилкового відкриття, "сезонний комфорт". Тому ви зможете наочно переконатися в функціональності вікон і спробувати самостійно використовувати ті чи інші елементи.

Вікна укомплектовано ручками Hoppe Secustik серии Luxemburg та "New York" під колір ламінації.

Якщо ви хочете прикрасити вікно, ми рекомендуємо замовити декоративне скління. І знову саме завдяки виставковим зразкам ви маєте можливість подивитися, як виглядає декоративне скління на прикладі піскоструминного малюнка, тонованого скла та ультафіолетового фотодруку. Дізнатися більше про асортимент вікон «Віконда» можна тут ... (посилання на продукцію)

Ми чекаємо всіх за адресою: Дніпро вул. Велика Дієвська, 32

тел: (095) 308-01-98 (097), 697-87-62, (063) 64-67-155

Поспішайте замовити надійні і якісні вікна в мережі фірмових салонів «Віконда»! Наші грамотні консультанти проконсультують з будь-яких питань, пов'язаних з склінням.

Компенсація за покупку вікон зросла до 35%.


Шановні клієнти, поспішаємо повідомити Вас про деякі зміни у програмі IQ Energy. Головна новина, що з 11.07.2017 розмір компенсації за програмою IQ Energy виріс з 15% до 35%.

Нагадаємо, що це програма сприяння удосконаленням в області енергоефективності відповідно до європейських стандартів енергоефективності, яка спрямована на часткове фінансування заходів з утеплення житла.

Компенсація буде виплачуватися протягом 3-5 тижнів після підтвердження електронної заявки. Її можна буде отримати не тільки на основне обладнання, але і на супутні товари, а також вартість монтажних робіт, якщо вони були придбані в кредит від банків-партнерів програми, разом з основним обладнанням. Договори про співпрацю за програмою IQ energy підписані з Райффайзен Банком Аваль, УкрСіббанком і ОТП Банком. Компенсацію можна отримати і при придбанні товарів за допомогою кредитних карт за рахунок кредитних коштів від Райффайзен Банку Аваль або ОТП Банку.

Зверніть увагу на умови програми фінансування від УкрСиббанку.
1. Обов'язковою умовою отримання банківської розстрочки від УкрСиббанку є обов'язковий перший внесок, в розмірі 10% від суми договору.
2. Основні умови програми наступні:
- Сума - від 300,00 до 50 000,00 грн .;
- Початковий внесок - 10% від суми договору;
- Відсотки: перші 10 місяців не нараховуються, починаючи з 11 місяця нараховується щомісячна комісія 2,99%

Для мінімізації навантаження при оплаті кредиту на покупку вікон оптимальним варіантом є розстрочка на 10 місяців, - 0% за відкриття кредитного договору; 0% за користування кредитними коштами; 10% початковий внесок; 35% компенсація від суми кредиту.

У разі, якщо Ви бажаєте максимально швидко закрити кредит (без розстрочки в 10 місяців) і отримати компенсацію 35% від суми кредиту, ви можете самостійно розглянути всі кредитні продукти, пропоновані банками-учасниками програми IQ Energy (УкрСиббанк, ОТПбанк, Райффайзен банк Аваль) .

Звертаємо увагу, що видача кредитів в Донецькій, Луганській областях і в деяких районах Харківської області обмежена, тому уточнюйте дію програми у Вашому місті.

Нагадуємо, що вікна для першої кліматичної зони повинні бути з коефіцієнтом опору теплопередачі не менше 0,75, для другої кліматичної зони не менше 0,6. У разі порушення цих вимог, компенсація не виплачується. Саме з цієї причини рекомендуємо звертатися тільки до надійних виробників вікон зі стабільною репутацією на віконному ринку.

Більше інформації про компенсацію та кінцевий розрахунок вартості теплих конструкцій, ви можете отримати звернувшись до фірмових салонів ТМ «Віконда» або зателефонувавши на гарячу лінію компанії.

Вітаємо з днем Конституціі

Колектив компанії "Віконда" щиро вітає українців із державним святом Днем Конституціі.
Конституція, прийнята у 1996 році, остаточно закріпила незалежність нової європейської держави та з того часу гарантує громадянам права та свободи, наближуючи Україну до країн з розвинутою демократією.

Давайте разом формувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, й потужну та заможну державу.

«Віконда» - спонсор «Чудернацьких перегонів»

Учора відбулися щорічні  дитячі змагання "Чудернацькі перегони", на яких компанія "Віконда" виступила споносором заходу.

У м. Кривий Ріг зібралося близько 300 учасників та понад 1000 глядачів. Діти змагалися на швидкість та ловкість. Усі отримали яскраві враження та драйвові емоціі. Під час заходу представники компанії «Віконда»  дарували сувеніри у вигляді брендованих кепок, повітряних кульок та значків із написом "Я люблю Віконду".
Було багато цікавих конкурсів, діти не тільки приймали участь у перегонах, але й малювали на вікнах, а тим часом їх батьки консультувалися щодо теплозбереження та заміни вікон.

 Ми дуже раді бути споносорами таких заходів, які дарують гарний настрій та веселі враження!

     

 Шеф-монтаж -встановлення за правилами!

Нещодавно відбувся майстер-клас з монтажу розсувних конструкцій для партнера "Віконда" О. Гуржія (м. Кривий Ріг). Шеф-монтаж проводив провідний фахівець навчального центру "ВікондаSchool" Таранович Олексій.
Розсувні системи -це сучасна пропозиція, яка все більше користується попитом серед клієнтів, і саме від грамотного монтажу залежить працездатність, функціональність та довговічність конструкцій. Саме тому фахівці "Віконда" турбуються про обізнаність та майстерність своіх партнерів.

Шеф-монтаж -це прикольний формат навчання задля отримання навичок та знань з монтажних та вимірювальних робіт, який наживо демонструє усіляки нюанси та базові складові грамотних монтажів.
Ми раді, що наші партнери стають ще більш професійними в технічних та практичних областях віконного діла, та отримують нові знання, розширюючи асортимент своіх кваліфікованих послуг для клієнтів.
Живі майстер-класи -це можливість задати питання фахівцю та побачити увесь процес на власні очі "тут і зараз".

Звертаючись або працюючи з ТМ "Віконда", Ви і як клієнт і як партнер, завжди можете розраховувати на підтримку.

Вітаємо із 13-річчям компанії "Віконда"!

Шановні друзі та колеги!

Вітаємо усіх із 13-річчям компанії "Віконда"!

Нам  приємно відзначити, що з кожним роком ми здобуваємо безцінний досвід роботи та досягаємо високих результатів разом із вами.
Наш дружний і згуртований колектив понад 13 років успішно та плідно працює заради втілення прагнень та інновацій. Ми маємо визнати, що досягаємо нових цілей завдяки нашим партнерам, клієнтам та співробітникам
Дякуємо за ваш вибір та відданість спільній справі!

Бажаємо усім успіхів та процвітання!

Вітаємо із Днем Перемоги!


Щиро вітаємо із Днем Перемоги – 9 травня!

В цьому році ми святкуємо 72 річницю перемоги у Великій Вітчизняній Війні.
Ми вітаємо усіх жителів країни, та сердечно дякуємо нашим захисникам та ветеранам війни.
Бажаємо усім поколінням міцного козачого здоров’я, довгих років життя, і звичайно, миру та спокою.
Назавжди залишаємося вдячними героям усіх часів, які боролися і продовжують боротьбу за  нашу незалежність!