Підйомно-розсувна система HST— це органічне поєднання профільної системи Aluplast HST...
Зустрічайте нові текстури WOODEC преміум-класу в асортименті ламінації! Серію ламінаційних плівок...
В цей день ми вітаємо справжніх захисників України — чоловіків...

Новий салон ТМ «Віконда» був відкритий в м.Волочиськ.

Фірмовий салон з продажу металопластикових вікон компанії «Віконда» був відкритий у м. Волочиськ, Хмельницької області. Це третій салон нашого партнера Колосовського Віталія Ярославовича, з чим ми його щиро вітаємо.

Звертаючись у фірмовий салон, ви можете бути впевнені у кваліфікації його співробітників, тому що вони пройшли навчання в корпоративному навчальному центрі компанії «Віконда». В якості виставкових зразків у салоні представлені вікна ТМ «Віконда», виготовлені з таких профільних систем як: «Віконда Класик», «Віконда Котедж», Salamander bluEvolution, Inoutic Arcade, укомплектовані різними за властивостями і функціями склопакетами, а також елементами фурнітури.

Виставкові зразки вікон демонструють як технологічні можливості національної фабрики вікон «Віконда», так і споживчі властивості виробів: безпека, енергоефективність, сонцезахист, декор, комфорт.

Крім того, в салоні є зразки підвіконь ТМ «Данке», стенд дизайнерських ручок Hoppe, стенд демонстрації енергозбереження та стенд нарізки 6-ти камерного профілю «Віконда Котедж».

Запрошуємо Вас вже сьогодні потурбуватися про комфорт, затишок і тепло вашій оселі.

Салон розташований в центрі міста за адресою: вул. Незалежності, 5. тел. (03845) 4-04-47, (096) 446-75-70.

scroll back to top