Спішимо поділитися гарною новиною. Цього разу новий фірмовий салон було...
Ми Вітаємо із відкриттям фірмового салону нашого партнера Ткаченко Євгена. ...
Друзі,ми щиро вітаємо вас із національним державним святом незалежності нашої...

Відкриття фірмового салону «Віконда» класу VIP в Умані

Вітаємо нашого партнера в Черкаській області - Гурочкіна Романа Васильовича з відкриттям фірмового салону VIP класу в місті Умань! Нова торгова точка знаходиться за адресою: вул. Леніна, 56. Телефон: (04744) 4-70-44.

Салон укомплектовано таким чином, щоб кожен клієнт міг ознайомитися з різноманітними зразками продукції ТМ «Віконда», а також вибрати унікальне скління, яке відповідає всім його побажанням. Кваліфікований менеджер допоможе з вибором, а також надасть детальну консультацію.

До уваги відвідувачів представлені наступні виставкові стенди:

Вікно з профільної системи «Віконда КЛАСИК» в білому кольорі, ламіноване під «слонову кістку» (внутрішня ламінація), із склопакетом Clima Tech, декорованим піскоструминним малюнком, з ручкою НОРРЕ New York в кольорі «срібло», з фурнітурою Siegenia, до якої входять додаткові елементи: система «Віконна няня», «Ледача» стулка, «Сезонний комфорт», а також компенсатор провисання і запобіжник помилкового відкриття.

Вікно з профільної системи «Inoutic Arcade», ламіноване в масі під «темний дуб», з фурнітурою Winkhaus Activ Pilot, до якої входять додаткові елементи: грибоподібна цапфа, мікроліфт, блокада повороту ручки, обмежувач відкриття, система ступінчатого провітрювання, з ручкою НОРРЕ Secustic серії Luxemburg в кольорі «бронза», зі склопакетом з внутрішнім склом, декорованим за технологією «ультрафіолетовий фотодрук», із зовнішнім сонцезахисним склом, тонованим в масі в колір «gray».

Вікно з профільної системи «Віконда КОТЕДЖ», в кольорі «горіх», ламіноване в масі, з поворотно-відкидною фурнітурою Winkhaus Activ Pilot Select, з ручкою НОРРЕ New York в кольорі «золото», з двокамерним склопакетом, декорованим золотими шпросами.

Двері з профільної системи «Віконда ТЕРМО», ламіновані в масі під «дуб Монтана», з фурнітурою Winkhaus Activ Pilot, із склопакетом Termo Tech, декорованим бронзової плівкою.

А також:
Стенд демонстрації енергозберігаючих властивостей склопакетів.
Стенд демонстрації куточків профільних систем.
Стенд демонстрації декоративного скла AGC.
Стенд демонстрації підвіконь DANKE.
Стенд демонстрації елементів шпросів.
Стенд нарізки профілю «Віконда КОТЕДЖ».
Стенд нарізки профілю «Віконда ТЕРМО».
Стенд нарізки профілю «Віконда КЛАСИК».

День відкриття салону: 18 травня, співпав з Днем народження компанії «Віконда». Тому ми вітаємо нашого партнера-франчайзі - Гурочкіна Романа зі святковою датою і бажаємо йому подвійного успіху і процвітання в рядах компанії «Віконда»!

scroll back to top