Сьогодні, 8 травня, компанія «Віконда» разом з усією країною відзначає...
Компанія «Віконда» вітає всіх зі світлим святом — з Великоднем! У...
Впровадження обмежень, пов’язаних з карантинними заходами, для багатьох з нас...

Віконда Комфорт

Ексклюзивна пропозиція «Віконда Комфорт» з 6-камерної профільної системи з монтажною глибиною 82 мм створена у відповідь до сучасних вимог скління будинків, серед яких: безпека, енергозбереження, сонцезахист, висока якість, сучасний дизайн та розумна ціна.

Готове рішення «Віконда Комфорт» поєднує найкращі показники функціональності та якості.

Переваги профільної системи «Віконда Комфорт»:

 
Енергоефективність вищого рівня 
  - 2 контури внутрішнього - катаного, зовнішнього - екструдованого ущільнювача та монтажна ширина 82 мм забезпечують високий рівень теплозбереження профільної системи.


Комфортний температурний режим 
- в залежності від місця розташування вікна можна обрати або подвійне енергозбереження (тіньовий бік: 4i-16Ar-4-16Ar-4i, 44 мм) або «2 в 1»:  сонцезахист і енергозбереження (сонячний бік: 4Solar-16Ar-4-16Ar-4i, 44 мм). В обох варіантах енергозберігаючий двокамерний склопакет з двома камерами заповненими агроном, підвищує рівень теплозбереження та зберігає більше тепла в приміщенні. 

Сонцезахист у подарунок
 
- сонцезахисне напилення знижує вплив ультрафіолетового випромінювання, зберігаючи меблі та інтер'єр від вигорання та відбиваючи більшу частину тепла назовні.

Стійкість до деформацій
 
- зміцнення профілю армуванням товщиною 1,5 мм квадратної форми у рамі та 1,5 мм П-образної форми у стулці – додає статики готовому виробу та попереджує будь-які деформації.

Захист від зламу
 
- ергономічна фурнітура Axor S+ із функцією протизламу з двома протизламними планками забезпечує захист від зламу, який опціонально можна підвищити до рівня RC1 за рахунок додавання ще 2-х протизламних планок.

Сучасний зовнішній вигляд
 
- профільна система має класичний зовнішній вигляд завдяки прямокутній формі стулки, що робить її універсальною та прийнятною до використання у будь-яких архітектурних та інтер'єрних стилях.

Ідеальний колір

- ламінація профілю можлива у традиційних теплих кольорах «Золотий дуб» та «Горіх» або сучасному стильному кольорі «Антрацит».

Зручна ручка
 
- віконні конструкції «Віконда Комфорт» комплектуються зручними та надійними у використанні німецькими ручками серії Hoppe Compact. 
scroll back to top