Команда компанії «Віконда» щиро вітає вас з державним святом —...
Маємо для вас чудову пропозицію — готове рішення преміум-класу для...
Сьогодні, 8 травня, компанія «Віконда» разом з усією країною відзначає...

Віконда Комфорт RC1


Дбаючи про безпеку своїх клієнтів, фахівці компанії «Віконда» розробили ексклюзивну пропозицію 2018 року — «Безпечне вікно». Така віконна система відповідає вимогам підвищенного захисту від злому до класу зламостійкості RC1 (WK1). Усі комплектуючі цього вікна було підібрано з метою захисту споживачів від вторгнення зловмисників через нього.


ПЕРЕВАГИ БЕЗПЕЧНОГО ВІКНА

Надійна профільна система "Віконда Комфорт"
В основі безпечного рішення — тепла та надійна система «Віконда Комфорт», створена у відповідь до сучасних вимог скління будинків. Енергоефективність високого рівня забезпечують 2 контури ущільнення та монтажна ширина 82 мм. Окрім того, товщина зовнішньої стінки європейського класу В гарантує більшу стійкість профілю до зламу, адже для руйнування рами знадобляться додаткові зусилля та відповідні інструменти від зловмисників.

    

 
 


4 протизламні планки

Використання фурнітури Axor S+ із сталевими протизламними планками, забезпечує щільне
притискання стулки до рами, що захищає вікно\двері від зламу та проникнення, в тому числі фізичних ударів (рукою чи ногою) у чотирьох кутах стулки. Завдяки додатковій відповідній планці внизу вікна, забезпечується додатковий притиск, а це певною мірою впливає на рівень теплозбереження.

 


Ручка з ключем

Ручка з ключем входить до складу протизламних заходів, адже механізм такої ручки блокує рух тяг фурнітури та не дозволяє відкриття вікна ззовні приміщення. Зверніть увагу, рівень безпеки підвищено за рахунок встановленої пластини від висвердлювання ручки ззовні. Закриття на ключ — це додаткове джерело безпеки для дитини, коли дорослих не має поруч.

   
 
 


Посилена петльова група

Посилена петльова група витримує значні механічні та експлуатаційні навантаження, які зумовлені вагою стулки, забезпечує надійний притиск віконної стулки до рами (герметичність), а також гарантує надійність та бездоганність функціонування віконної конструкції на довгі роки.Ударостійкі склопакети та вклеєний склопакет
Саме ці склопакети забезпечують надійність і безпеку, прекрасно витримують статичні навантаження, вкрай стійки до ударів, в тому числі багаторазових, мають  підвищений рівень звукоізоляції в порівнянні  зі звичайним склом, та  у разі механічного  руйнування не мають гострих граней і залишаються безпечним для користувачів.
Перебуваючи єдиним  цілим із рамою, вклеєний по периметру стулки склопакет запобігає провисанню важкої стулки, та забезпечує коректну роботу рухомих частин фурнітури  протягом всього терміну експлуатації конструкції. Вклейка склопакету дозволяє зберегти максимально допустимі розміри стулки для вікон дуже великої ваги.

 
 

 
Дізнайтеся вартість вікон прямо зараз!

scroll back to top