Спішимо поділитися гарною новиною. Цього разу новий фірмовий салон було...
Ми Вітаємо із відкриттям фірмового салону нашого партнера Ткаченко Євгена. ...
Друзі,ми щиро вітаємо вас із національним державним святом незалежності нашої...

Віконда Комфорт

Ексклюзивна пропозиція «Віконда Комфорт» з 6-камерної профільної системи з монтажною глибиною 82 мм створена у відповідь до сучасних вимог скління будинків, серед яких: безпека, енергозбереження, сонцезахист, висока якість, сучасний дизайн та розумна ціна.

Готове рішення «Віконда Комфорт» поєднує найкращі показники функціональності та якості.

Переваги профільної системи «Віконда Комфорт»:

 

Енергоефективність вищого рівня 
  - 2 контури внутрішнього - катаного, зовнішнього - екструдованого ущільнювача та монтажна ширина 82 мм забезпечують високий рівень теплозбереження профільної системи.


Комфортний температурний режим 
- в залежності від місця розташування вікна можна обрати або подвійне енергозбереження (тіньовий бік: 4i-16Ar-4-16Ar-4i, 44 мм) або «2 в 1»:  сонцезахист і енергозбереження (сонячний бік: 4Solar-16Ar-4-16Ar-4i, 44 мм). В обох варіантах енергозберігаючий двокамерний склопакет з двома камерами заповненими агроном, підвищує рівень теплозбереження та зберігає більше тепла в приміщенні. 

Сонцезахист у подарунок
 
- сонцезахисне напилення знижує вплив ультрафіолетового випромінювання, зберігаючи меблі та інтер'єр від вигорання та відбиваючи більшу частину тепла назовні.

Стійкість до деформацій
 
- зміцнення профілю армуванням товщиною 1,5 мм квадратної форми у рамі та 1,5 мм П-образної форми у стулці – додає статики готовому виробу та попереджує будь-які деформації.

Захист від зламу
 
- ергономічна фурнітура Axor S+ із функцією протизламу з двома протизламними планками забезпечує захист від зламу, який опціонально можна підвищити до рівня RC1 за рахунок додавання ще 2-х протизламних планок.

Сучасний зовнішній вигляд
 
- профільна система має класичний зовнішній вигляд завдяки прямокутній формі стулки, що робить її універсальною та прийнятною до використання у будь-яких архітектурних та інтер'єрних стилях.

Ідеальний колір

- ламінація профілю можлива у традиційних теплих кольорах «Золотий дуб» та «Горіх» або сучасному стильному кольорі «Антрацит».

Зручна ручка
 
- віконні конструкції «Віконда Комфорт» комплектуються зручними та надійними у використанні німецькими ручками серії Hoppe Compact. 
scroll back to top