Сьогодні, 8 травня, компанія «Віконда» разом з усією країною відзначає...
Компанія «Віконда» вітає всіх зі світлим святом — з Великоднем! У...
Впровадження обмежень, пов’язаних з карантинними заходами, для багатьох з нас...

Віконда КЛАСИК

Монтажна глибина - 60 мм і товщина зовнішніх стінок, яка відповідає ДСТУ Б В.2.7-130: 2007 по класу B - забезпечують надійні теплоізоляційні показники профільної системи Віконда КЛАСИК.

Водонепроникність, оптимальне ущільнення, високу звукоізоляцію і тривалий термін експлуатації забезпечує двокомпонентний ущільнювач TPV сірого кольору.

Для підвищення шумо- і теплоізоляції є можливість установки склопакета розміром 24 або 32 мм. У профільній системі не тільки правильно сконструйована система відведення конденсату, а й відводу води. Розробники пропонують гладкий фальц в рамі, імпості і стулці з похилою частиною в 20 для кращого відведення води і легкого очищення. Крім цього окантовка фальца для установки штапика або відповідної планки фурнітури виконує також роль перешкоди для води у відкидному режимі роботи стулки.

Швидкий і легкий монтаж штапика в раму з надійною фіксацією гарантує особлива конфігурація ніжки штапика. Поліпшити статику конструкції можна за рахунок використання замкнутого армуючого профілю в рамі і імпості.

До цієї профільної системі передбачена доволі широка гама додаткових профілів: сполучних і розширювальних. Універсальна система кріплення, яка задовольняє всі вимоги споживача, забезпечує легкість і герметичність з'єднання рами з цими допоміжними профілями.


 

scroll back to top