Дорогі жінки!Від щирого серця вітаємо вас з міжнародним жіночим днем...
Ручки HOPPE вже давно стали брендом, який не потребує представлення:...
Підйомно-розсувна система HST— це органічне поєднання профільної системи Aluplast HST...

Піскоструминні малюнки

Дуже часто нам хочеться привнести щось незвичайне в інтер'єр, не вдаючись при цьому до кардинальних рішень. Світлопрозорі конструкції при цьому є ідеальним інструментом. Вони допоможуть додати кімнаті родзинку, зберігаючи при цьому свої функціональні «обов'язки».

Декоративне скління може вигідно підкреслити обраний вами стиль приміщення. Одним з найпопулярніших і оригінальних варіантів по праву вважається піскоструминний малюнок на склі. Мова не обов'язково йде про масштабний візерунок. У деяких випадках, щоб вдало доповнити простір, достатньо і вигадливої облямівки.

Пескоструйный рисунок на стекле

Компанія «Віконда» пропонує безліч рішень, неповторність яких залежить тільки від вашої фантазії. Додати індивідуальності можна за допомогою серії піскоструминних малюнків на поверхню скла. Вони наносяться в кутах або по периметру склопакета за допомогою техніки піскоструминного напилення. Завдяки універсальним розробкам наших фахівців, компанії вдалося істотно скоротити термін виробництва нестандартної продукції.

Кожен декоративний елемент, представлений компанією «Віконда» в якості готового рішення, виконаний у неповторному стилі. Завдяки широкому вибору піскоструминних малюнків, декор відмінно поєднується з будь-яким стилем, видом скла.


Стекла с пескоструйным рисунком

Щоб додати вашому інтер?єру елегантності та ексклюзивності, ми пропонуємо використовувати декоративні малюнки з таких колекцій: «Східні мотиви», «Ренесанс», «Кування», «Модерн», «Класицизм», «Флора».

scroll back to top