Дорогі жінки!Від щирого серця вітаємо вас з міжнародним жіночим днем...
Ручки HOPPE вже давно стали брендом, який не потребує представлення:...
Підйомно-розсувна система HST— це органічне поєднання профільної системи Aluplast HST...

Шпроси

Часто нам хочеться додати в інтер'єр кімнати щось особливе. Але планування приміщення або його розміри не завжди дозволяють архітектурні досліди. Вікно - саме та деталь, на яку можна зробити вдалий акцент. На щастя, щоб домогтися унікальності, зовсім не обов'язково мати круглі віконні отвори. Досить просто використовувати декоративні елементи.

Щоб ваше вікно стало родзинкою приміщення, компанія «Віконда» пропонує встановити в склопакет декоративні переплетіння - шпроси. Вони додадуть конструкції елегантності та затишного зовнішнього вигляду.

Такий продукт за функціональністю не відрізняється від звичайного вікна. Переплетіння встановлюється усередину при виробництві склопакета, герметичність якого не порушується. При цьому вікна з успіхом виконують стандартні функції, такі як енергозбереження, сонцезахист і т. д.

Шпроси в склопакеті не вимагають додаткового догляду. Вам не доведеться мити їх окремо або очищати від пилу. Це дуже зручний декоративний елемент, що дозволяє легко відтінити дизайн інтер'єру.

Існує безліч варіантів розташування шпросів, а також типів їх з'єднання. В залежності від проекту вашого вікна і дизайну кімнати, можна обрати і відповідний колір: білий, коричневий, золотий або «під дерево».

Шпроссы

Завдяки унікальним віконним рішенням компанії «Віконда», у вас є можливість підібрати декоративні переплетіння для будь-якого вікна, в тому числі нестандартного.

Дізнатися детальніше про асортимент шпросів ви можете в будь-якому фірмовому салоні «Віконда». Кваліфікований менеджер не просто продемонструє вам всі можливості декоративного скління, але і підбере індивідуальне, що підходить під вашу кімнату.


 
Виды шпроссов
Варианты шпроссов
Варіанти розташувань
Расположения шпроссов
scroll back to top