Дорогі жінки!Від щирого серця вітаємо вас з міжнародним жіночим днем...
Ручки HOPPE вже давно стали брендом, який не потребує представлення:...
Підйомно-розсувна система HST— це органічне поєднання профільної системи Aluplast HST...

Склопакет SAFE tech euro

safe euro 700 
SAFE tech euro (Сейф тек євро)- двокамерний енергозберігаючий склопакет з триплексом зовні, подвійним енергозберігаючими склом і повітряними камерами, заповненими аргоном.

Використання вікон зі склопакетом CLIMA tech euro дозволяє отримати наступні переваги:


znachok 30 30 Максимум енергозбереження – вікна з склопакетом SAFE tech euro перевищують не лише українські, але і європейські нормативи з енергозбереження. Коефіцієнт опору теплопередачі на рівні 1.39 м2С/Вт відповідає стандарту EnEV2012, який було введено в країнах ЄС. Обираючи SAFE tech euro, ви забезпечуєте надійний захист свого будинку від зимових холодів.
znachok 30 30 Економія на опаленні та кондиціонуванні - за підрахунками фахівців компанії «Віконда», вікна зі склопакетом SAFE tech euro економлять на опаленні приміщення щорічно. Крім того, покращені сонцезахисні властивості дозволяють власникам SAFE tech euro економити і на кондиціонуванні квартири влітку. Враховуючи світову тенденцію зростання тарифів на енергоносії, SAFE tech euro стає дійсно вигідною інвестицією
znachok 30 30 Посилений захист від випаду конденсату - енергозберігаючі властивості SAFE tech euro дозволяють утримувати високу температуру скла з боку приміщення. Це не тільки створює комфортний мікроклімат для квітів на підвіконні, але і дозволяє захиститися від запотівання вікон взимку.
znachok 30 30 Клас безпеки WK2 - використання триплексу у поєднанні з профілем bluEvolution і фурнітурою activPilot дозволяє досягти європейський клас безпеки вікна WK2. Такі вікна здатні "чинити опір" злому не менше трьох хвилин. Їх також можна поставити на сигналізацію, щоб повністю захистити ваш будинок від посягань зловмисників.
znachok 30 30 Захист від розбивання зовні - використання триплексу в якості зовнішнього скла практично нівелює можливість випадкового розбиття вашого скла стороннім предметом з вулиці. Ця перевага особливо важлива для мешканців нижніх поверхів, які дуже часто страждають від сніжків, каменів і феєрверків, які потрапляють у вікна.
znachok 30 30 Покращена звукоізоляція - звукоізоляція на рівні 36 дБ еквівалентно зменшенню гучності стороннього шуму в 12 разів. Для порівняння: звичайні склопакети забезпечують лише 8-кратне зменшення гучності. SAFE tech euro стане відмінним вибором для людей з чутливим слухом, або для скління спальні та дитячої кімнати. Відмінне світлопропускання - з усіх своїх переваг, вікна SAFE tech euro залишаються максимально прозорими, пропускаючи в приміщення до 70% сонячного світла. Отже, навіть якщо ваші вікна знаходяться на тіньовій стороні будинку, ви отримаєте достатньо світла для природного освітлення кімнати.
znachok 30 30 Покращений сонцезахист - використання у складі SAFE tech euro триплексу та подвійного енергозберігаючого скла істотно підвищує його сонцезахисні властивості. До 50.2% сонячної теплової енергії відображає такий склопакет назовні. Таким чином, влітку ваш будинок буде надійно захищений від перегріву під впливом сонячних променів.


Порівняльна таблицясклопакетівпредставленанижче:

Тип склопакета Формула
склопакета
Коефіцієнт
опору,
теплопередачі, м2С*Вт
Світлопропускання,
%
Сонячний
фактор, % %
Індекс
звукоізоляції, дБ
Двохкамерний
склопакет
4-10-4-10-4 0.47 76 72 32
ISO tech 6-14-4i* 0.55 79.7 64.3 32
SAFE tech euro 3.3.1i-14Ar-4-16Ar-4i* 1.39 70.2 50.9 36
 

* i-енергозберігаюче скло; Ar - заповнення повітряних камер аргоном (90%)

Визначення коефіцієнта читати повністю
__________________________________________________________________
** Коефіцієнт опору теплопередачі (опір теплопередачі = термічний опір) - основним параметром, що визначає кількісно енергозбереження, є: R-коефіцієнт опору теплопередачі. Фізична величина, що показує, яка кількість тепла пройде через огороджувальні конструкції за одиницю часу. Чим вище значення R, тим менше тепловтрати вікна. Для більшої частини території України мінімальним допустимим значенням R є 0.75 м? З / Вт Чим вище показники коефіцієнта опору теплопередачі, тим більше тепла буде збережено в приміщенні.

 Норма: Нормою для першої кліматичної зоні в України вважається, R = 0,6 м2К/Вт. для другої- 0,75 м2К/Втт

***
Коефіцієнт світлопропускання -

Коефіцієнт світлопропускання - величина, що характеризує міру прозорості світлопрозорих огороджень; визначається відношенням пропущеного огорожею світлового потоку до падаючого.

****
Сонячний фактор або загальна сонячна енергія, що пропускається - для заскленою стіни це співвідношення всієї сонячної енергії, що надходить в приміщення через скло до енергії падаючого сонячного потоку.

*****Індекс звукоізоляції - звукоізоляція - зниження рівня звукового тиску при проходженні хвилі крізь перешкоду. Ефективність захисної конструкції оцінюють індексом ізоляції повітряного шуму Rw (усередненим в діапазоні найбільш характерних для житла частот - від 100 до 3000 Гц), а перекриття - індексом приведеного ударного шуму під перекриттям Lnw. Чим більше Rw і менше Lnw, тим краще звукоізоляція. Обидві величини виміряються в дБ (децибел).
____________________________________________________________________________

Компанія «Віконда» рекомендує:

- Для вікон на тіньовій стороні на тихій вулиці: TERMO tech euro
- Для вікон на сонячній стороні на тихій вулиці: CLIMA tech euro
- Для вікон на тіньовій стороні на шумній вулиці або для підвищення рівня безпеки: SAFE tech euro


Склопакети серії euro можна встановити тільки при замовленні вікон з профілю bluEvolution. Замовити металопластикові вікна «Віконда» можна у мережі фірмових салонів і авторизованих точках продажу компанії.

 При покупці вікна шукайте наклейку, яка гарантує якість і справжність продукту!


V Nakleyka SAFE euro
scroll back to top