Дорогі жінки!Від щирого серця вітаємо вас з міжнародним жіночим днем...
Ручки HOPPE вже давно стали брендом, який не потребує представлення:...
Підйомно-розсувна система HST— це органічне поєднання профільної системи Aluplast HST...

Енергоефективні вікна зі склопакетом TERMO tech euro

Енергоефективні вікна

Енергоефективні вікна- значна складова комфорту в будинку і, звичайно, істотна економія на опаленні. З кожним роком міжнародні вимоги до енергоефективності будівель посилюються, енергозбереження стає світовим трендом.

Вся продукція компанії «Віконда» відповідає національним та міжнародним стандартам якості. Сьогодні при виробництві наших продуктів використовуються сучасні енергоефективні технології. Тому, установка склопакетів ТМ «Віконда» дозволить вам зробити будинок по-справжньому затишним, а вікна - теплими.

Двокамерний енергозберігаючий склопакет TERMO tech euro розроблений експертами компанії спеціально для енергоефективного будівництва. Він прекрасно підійде для скління по всій території України.

Енергоефективні вікна з TERMO tech euro. Переваги: 

znachok 30 30
  • Максимальний енергозбереження:

 

Застосування  енергоефективних технологій у вікнах компанії «Віконда» забезпечує високі показники. Так конструкції зі склопакетом TERMO tech euro відповідає європейським стандартам енергозбереження, а в поєднанні з профільною системою «SALAMANDER bluEvolution» - навіть стандартам майбутнього.

znachok 30 30
  • Економія на опаленні:

 

Аргон в склопакеті і два енергоскла підвищують енергозберігаючі характеристики склопакета. Що дозволяє вам добитися більш комфортного температурного режиму в приміщенні в холодну пору року. А також заощадити на опаленні.

Ми рекомендуємо використовувати енергоефективне скління, як у приватному будівництві, так і в багатоквартирних будівлях. Склопакет TERMO tech euro дозволить зробити ваш будинок по-справжньому теплим і створити в ньому комфортний мікроклімат.

Енергоефективні технології від компанія «Віконда»

У таблиці вказані порівняльні характеристики TERMO tech euro, TERMO tech і звичайного однокамерного склопакета. Ви можете самостійно переконатися: вікна, оснащені TERMO tech euro, володіють підвищеним рівнем енергоефективності, відповідним європейським стандартам.

Тип склопакета Формула
склопакета
Коефіцієнт
опору,
теплопередачі , м 2С * Вт
Светопропускание,
%
Сонячний
фактор,%
Індекс
звукоізоляції, дБ
Однокамерний
склопакет
4-16-4 0.32 83 79 30
TERMO tech 4-16п-4i * 0.54 80.1 65.6 30
TERMO tech euro 4i-16Ar-
4-16Ar-4i
1.37 70.9 52.7 34


Умовні позначення до таблиці і кофіціент:

* s - сонцезахисне скло;  i -енергозберігаюче скло; п - пластикова дистанційна рама; Ar - заповнення повітряних камер аргоном (90%)

Визначення коефіцієнтів читати повністю
________________________________________________________________
**Коефіцієнт опору теплопередачі (опір теплопередачі = термічний опір) - основним параметром, що визначає кількісно енергозбереження, є: R-коефіцієнт опору теплопередачі. Фізична величина, що показує, яка кількість тепла пройде через огороджувальні конструкції за одиницю часу. Чим вище значення R, тим менше тепловтрати вікна. Для більшої частини території України мінімальним допустимим значенням R є 0.75 м2 З / Вт

Чим вище показники коефіцієнта опору теплопередачі, тим більше тепла буде збережено в приміщенні

Норма: Нормою для першої кліматичної зоні в України вважається, R = 0,6 м2К/Вт. для другої- 0,75 м2К/Вт

***
 Коефіцієнт світлопропускання - величина, що характеризує міру прозорості світлопрозорих огороджень; визначається відношенням пропущеного огорожею світлового потоку до падаючого.

****
 Сонячний чинник або загальна сонячна енергія, що пропускається - для заскленою стіни це співвідношення всієї сонячної енергії, що надходить в приміщення через скло до енергії падаючого сонячного потоку

*****
 Індекс звукоізоляції - звукоізоляція - зниження рівня звукового тиску при проходженні хвилі крізь перешкоду. Ефективність захисної конструкції оцінюють індексом ізоляції повітряного шуму Rw (усередненим в діапазоні найбільш характерних для житла частот - від 100 до 3000 Гц), а перекриття - індексом приведеного ударного шуму під перекриттям Lnw. Чим більше Rw і менше Lnw, тим краща звукоізоляція. Обидві величини виміряються 
 

Компанія «Віконда» рекомендує:

  • Для вікон на тіньовій стороні на тихій вулиці: TERMO tech euro
  • Для вікон на сонячній стороні на тихій вулиці: CLIMA tech euro
  • Для вікон на тіньовій стороні на шумній вулиці або для підвищення рівня безпеки:SAFE tech euro

Ви можете замовити металопластикові вікна ТМ «Віконда» в одному з наших фірмових салонів.

Отримати консультацію щодо продукції можна за телефоном «гарячої лінії»: 0 800 50 13 26 (дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні).


Автор

scroll back to top