Дорогі жінки!Від щирого серця вітаємо вас з міжнародним жіночим днем...
Ручки HOPPE вже давно стали брендом, який не потребує представлення:...
Підйомно-розсувна система HST— це органічне поєднання профільної системи Aluplast HST...

Відливи

Для якісної експлуатації віконних конструкцій необхідно подбати також і про облаштування віконного отвору. Йдеться про встановлення відливів на вікна.

Їх можна назвати своєрідними зовнішніми підвіконнями, які потрібні, щоб відводити дощову воду від вікна. Таке пристосування встановлюється з зовнішнього боку отвору та запобігає потраплянню вологи до приміщення.

Існує також аналог віконного відливу у верхній зовнішній частині заскленого отвору. Це козирок, який аналогічно захищає вікно від великої кількості опадів, що випали.

Відлив для пластикових вікон - це конструкція, яка виготовляється з алюмінію та оцинкованого листа. Верхній шар продукту покривається пластиком або іншим спеціальним матеріалом, який оберігає відливи для вікон від зовнішнього впливу.

Відливи для пластикових вікон від компанії «Віконда»

На сьогоднішній день є безліч фірм, що займаються виробництвом віконних відливів. Але завжди краще довіритися професіоналам, якими є великі національні компанії. Якщо ви обираєте скління та вже визначилися з виробником ПВХ вікон, комплектацію для віконного отвору краще замовляти в одному салоні. Крім ідентично високої якості продукції, ви будете впевнені, що відливи підійдуть до вікон.

Компанія «Віконда», пропонуючи вам відлив віконний, піклується, перш за все, про якісні характеристики та естетичний зовнішній вигляд. Купивши відливи для вікон у нас, ви отримаєте стійкий до перепадів температур і впливу опадів виріб, який прослужить вам багато років.

Ми пропонуємо широкий асортимент продукції, завдяки якій ваші вікна будуть мати бездоганний зовнішній вигляд. Ви можете купити відливи для вікон будь-якої конфігурації. Компанією розроблені й стандартні рішення щодо форми. Є можливість замовити максимально ефективний та зручний відлив для стандартних пластикових вікон. Те саме стосується і козирків.

Палітра кольорів включає в себе класичний білий колір та коричневий - для конструкцій, ламінованих під дерево.

Компанія «Віконда» виготовляє відлив віконний, зігнутий зі смуги оцинкованої сталі, покритий зверху міцним полімерним матеріалом. Такий виріб має подвійний захист: сталь всередині закрита цинковим покриттям, на нього нанесений міцний захисний лак на основі поліестеру.

Встановлення відливів на вікна вимагає спеціалізованої підготовки. Тому, краще звернутися до професіоналів. У фірмовому салоні «Віконда» вам допоможуть не тільки визначитися з потрібним кольором, конфігурацією, але й запропонують монтаж.

 

scroll back to top