Компанія «Віконда» представляє довгоочікувану новинку у преміум-сегменті: дверне заповнення HPL...
Компанія «Віконда» розпочинає нову акцію:з 1 по 30 вересня ви...
Друзі!Компанія «Віконда» від щирого серця вітає вас всіх з головним...

Вхідні двері

Вхідні двері - візитна картка будь-якого приміщення. Чи буде це вхід до вашого робочого кабінету, офісу, магазину або заміського будинку. Саме з них клієнт починає знайомство з підприємством, через двері до вас входять гості та бізнес-партнери.

Пропонуємо широкий вибір металопластикових дверей, галузь застосування яких охоплює:

• Вхідні двері в торгових, офісних та інших приміщеннях й установах;
• Міжкімнатні двері в приміщення практично будь-якого призначення;
• Двері у квартири, котеджі, приватні будинки, які включають вхідні, міжкімнатні, терасні, балконні, тощо.


Завдяки застосуванню сучасних технологій при виготовленні, металопластикові двері мають високі функціональні властивості. Вони безпечні і довговічні, за ними неважко доглядати. При цьому двері, виготовлені із багатокамерних профільних систем забезпечують надійні тепло та шумоізоляційні характеристики.

Электронну версію каталога дверей можна завантажити за посиланням.

ВЛАСТИВОСТІ

На відміну від металопластикових вікон або балконів, вхідна група витримує значно більші навантаження, адже кількість циклів відкривання-закривання вхідних двереий на порядок вища. Відтак, міцність та довговічність виступають першочерговими вимогами до вхідноії групи. Вхідна група ВікондаТМ розроблена з урахуванням усіх експлуатаційних характеристик вхідних дверей. Наші двері здатні задовольнити навіть наийвибагливіші потреби завдяки виваженим технічним рішенням, що закладені в Їх основу: 

Підвищена міцність
Досягається за рахунок посиленого армування до 3 мм (3 мм в замковій частині двері та 2 мм у стулці). Завдяки цьому суттєво підвищуються експлуатаційні якості конструкціі, а також її стійкість до деформацій. Відтак, Вас не буде хвилювати «гримання дверима», а конструкція збереже свою форму та властивості на довгі роки.

Довговічність
Ваші двері відкрито для широкого кола відвідувачів? Високий технічний стандарт дверних петель німецької компанії Simonswerk забезпечує понад 300 000 циклів відкривання-закривання Вашої двері. Це вдвічі більше за нормативи ДСТУ.

Легкість в експлуатаціі
Максимально комфортне відкривання дверей забезпечується використанням високоякісної німецької фурнітури. Стулки можуть відкриватися всередину або назовні. В обох випадках використовуються однакові підсилювальні вкладиші і кутові з’єднувачі.

Підвищениий рівень безпеки
Надіийно захистити Вас від небажаних гостей дозволить використання додаткових запірних елементів фірми Wihkhaus — перевіреного німецького виробника фурнітури.

 


                                                  

                                                      

 

scroll back to top