Балконні двері-фото
Балконні двері-фото
Балконні двері-фото

Віконда Класик

Якість за розумною ціною
Додати до порівняння
60 мм
Ширина стулки
5
Ширина склопакета
32 мм
Висота стулки
5 років
Гарантійний термін
Хороші показники енергозбереження
Захист від морозів
Оптимальний клімат-контроль
Доступна ціна
Стильний дизайн

Хороші показники енергозбереження

Балконні двері Віконда Класик захищають приміщення від втрат тепла в 2,18 рази ефективніше, ніж балконні двері з 3-х камерного профілю з однокамерним склопакетом

Надійність і довговічність

Оптимальна конструкція профілю забезпечує йому високу жорсткість. Стальний армуючий контур запобігає деформації дверної рами або стулки. Мінімальна маса дозволяє робити двері не тільки для балконів, але для сантехнічних об'єктів.

Захист від морозів

Балконні двері Віконда класик повинні пропускати якомога менше тепла. Підвищити рівень енергоефективності можна, укомплектувавши конструкцію енергозберігаючим двокамерним склопакетом з камерами, заповненими аргоном. Альтернатива – мультифункціональний склопакет: він ефективно захищає і від втрат тепла, і від перегріву в літню спеку.

 

Оптимальний клімат-контроль
Установка балконних дверей на основі профілю Віконда Класик забезпечить максимальну герметичність для захисту від протягів і тепловтрат. При цьому великі можливості фурнітури дозволять організувати ефективне провітрювання, забезпечивши приплив свіжого повітря. Ефективна вентиляція приміщення важлива не менше захисту від протягів і енергозбереження. Балконні двері на основі профілю Віконда класик можна укомплектувати фурнітурними механізмами, що дозволяють контролювати провітрювання приміщення.
01 / 01
Флагман серед балконних дверей
  • check-ico Мікропровітрювання
  • check-ico Поетапне провітрювання
  • check-ico Вентиляційні клапани

Розширені можливості

Балконні двері повинні надійно закриватися - при цьому вимоги до способу закривання / відкривання в різних випадках будуть різними. Саме тому вони можуть бути укомплектовані різними замками: у кожної конструкції є особливості, які роблять її оптимальною для вирішення конкретного завдання.
sash-block-img-1

Замок-рейка

sash-block-img-2

Короткий замок

sash-block-img-3

Сантехнічний замок

Комфорт пересування

У деяких випадках комфортне переміщення з мінімальними перешкодами важливіше, ніж максимальна теплоізоляція балконних дверей. Саме тут оптимальним вибором буде установка низького (21 мм) пластикового порогу з алюмінієвою накладкою. У порівнянні з порогом-рамою низький поріг пропускає трохи більше тепла – проте він практично не заважає переміщенню: переступати його набагато простіше!

Отримайте консультацію від нашого фахівця

Отримайте безкоштовну консультацію від професіоналів своєї справи!

Контакти салонів

область:

Металопластикові вікна: функції

Які ж функції може і повинна виконувати светопрозрачная конструкція? Все залежить від кімнати, скління якої ви плануєте, від типу будівлі і навіть кліматичної зони, в якій воно знаходиться. Але в цілому, віконна конструкція повинна виконувати такі базові функції:

Енергозбереження; комфорт; мікроклімат; Безпека; Дизайн.

Ваші металопластикові вікна повинні відповідати як мінімум українським стандартам енергозбереження, мати високий рівень безпеки, забезпечувати найбільш сприятливий мікроклімат в будинку, гарантувати комфорт. А також підкреслювати інтер’єр, як того вимагає ваша фантазія. Для цього компанія «Вікна Віконда» пропонує безліч можливостей.

Як легко вибрати вікна ПВХ?

Ми розробили спеціальну програму, яка допоможе вам вирішити проблему вибору металопластикового ПВХ вікна. Пропонуємо скористатися Віконним Навігатором. У програмі є можливість роздрукувати комплектацію вашого майбутнього продукту, щоб оформити замовлення в салоні. Ви також можете залишити електронну заявку, щоб розрахувати ціну вікна ПВХ.