Пластикові вікна у Кривому Розі

Плануючи придбати сучасні металопластикові вікна у Кривому Розі, багато хто стикається з труднощами. Основна причина полягає у складності вибору: володіючи лише поверхневими знаннями про комплектацію вікна, нелегко підібрати варіант, який буде ефективно вирішувати всі поставлені завдання.

Виходом для всіх, хто збирається замовити пластикові вікна у Кривому Розі, може стати звернення до будь-якого з фірмових салонів компанії Віконда. Ставши за 20 років одним з найбільших виробників ПВХ-конструкцій в Україні, компанія суворо контролює якість усіх виробів — а кваліфіковані менеджери зможуть надати всі необхідні консультації з підбору конструкції. Крім того, для компанії Віконда Кривий Ріг — рідне місто, і саме тут розташовані виробничі потужності. Тому термін доставки конструкцій буде мінімальним.

 Які вікна краще обирати у Кривому Розі?

Обираючи металопластикові вікна у Кривому Розі, варто орієнтуватися на те, де саме буде встановлено конструкцію:

  • Для більшості житлових приміщень потрібні вікна з максимальною енергоефективністю. А це означає — мінімум 5-6 камер в профілі та двокамерний енергозберігаючий склопакет, бажано з аргоном.
  • Якщо вікна квартири або будинку виходять на сонячний бік — обирайте конструкції з сонцезахисним або мультифункціональним (сонцезахист + енергозбереження) склопакетом.
  • Якщо ви хочете встановити пластикові вікна у квартиру на першому, другому чи останньому поверсі — подбайте про захист від зламу. На протизламні металопластикові вікна у Кривому Розі ціни цілком доступні — при цьому встановлення таких конструкцій дозволить уникнути серйозних проблем при спробі проникнення зловмисників.

Перевага профілів Віконда

Обираючи вікна Віконда у Кривому Розі, варто мати на увазі, що компанія виробляє конструкції на основі різних профільних систем. Асортиментна лінійка включає профілі різного рівня — від стандартних, які можна використовувати при виробництві вікна для господарської будівлі, до преміальних. Шестикамерні профільні системи преміум-класу відмінно підходять для скління приватних будинків та  квартир з високими вимогами до енергоефективності.

Для всіх профілів від компанії Віконда характерні такі переваги:

  • Висока якість матеріалу — ПВХ, що застосовується для виробництва профілів, має високу міцність, не стає крихким на холоді і тривалий час зберігає ідеально білий колір.
  • Збільшена товщина передньої стінки забезпечує підвищену жорсткість та подовження терміну служби вікна.
  • Суворий контроль якості — і профілі, і готові конструкції проходять кілька рівнів перевірок, що дозволяє повністю виключити появу браку.

На вікна від компанії Віконда у Кривому Розі ціни можуть відрізнятися в кілька разів — вартість залежить від комплектації конструкції та її розмірів. Але, незалежно від ціни, якість виробів залишається незмінно високою та підтверджується відгуками чисельних замовників.

На що варто звернути увагу при встановленні пластикових вікон в Кривому Розі

На вартість пластикових вікон у Кривому Розі впливає не лише їх комплектація, але і витрати на монтаж. При цьому якість монтажу багато в чому визначає, наскільки ефективними будуть встановлені металопластикові конструкції.

Тому при укладанні договору на встановлення пластикового вікна варто мати на увазі:

  • Монтаж краще довірити кваліфікованій бригаді, яка встановить вікно з дотриманням усіх вимог.
  • Для зменшення тепловтрат та оптимізації мікроклімату можна замовити встановлення вікна із застосуванням монтажних стрічок (тришаровий монтаж за ДСТУ). Якщо ви будете замовляти саме за цією схемою металопластикові вікна у Кривому Розі — ціна з установкою дещо зросте, але витрати окупляться за рахунок економії на обігріві та підвищенні комфорту у квартирі.

Крім того, не забувайте про оформлення договору на постачання та монтаж ПВХ-конструкцій. У цьому документі прописуються розміри та комплектація виробів, терміни виготовлення та терміни монтажу. Сумлінні компанії (в тому числі Віконда), що піклуються про свою репутацію, суворо дотримуються зафіксованих у договорі зобов’язань.

Купити вікна від Віконда у Кривому Розі

У різних виробників на металопластикові вікна у Кривому Розі ціна може бути різною — тому вибір за вартістю навряд чи буде розумним рішенням. Більш доцільно відвідати будь-який з фірмових салонів компанії Віконда, що є місцевим виробником і сама контролює якість продукції.

Менеджери фірмового салону допоможуть вам підібрати конструкцію з оптимальною комплектацією, враховуючи місце встановлення та доступний бюджет. А монтажна бригада встановить вікна у вашому будинку чи квартирі з дотриманням всіх стандартів — це забезпечить бездоганну службу вікна протягом усього терміну експлуатації.