Металопластикові вікна Віконда в Києві

Якщо ви плануєте замовити пластикові вікна або купити двері міжкімнатні – Київ надасть вам для цього безліч можливостей. Але для купівлі конструкцій з хорошими експлуатаційними показниками, високою міцністю і гарантією якості варто до салонів компаній з репутацією, підтвердженою багаторічною присутністю на ринку.

Одна з таких компаній — фабрика вікон Віконда. Більше 20 років компанія виробляє пластикові вікна високої якості, реалізуючи їх не тільки у всіх областях України, а й за кордоном (експорт в 11 країн, включаючи країни ЄС).

Що слід врахувати при виборі вікон в Києві від компанії Віконда?

Ви можете купити вікна з ПВХ-профілю або замовити вхідні двері в Києві в будь-якому з фірмових салонів компанії «Віконда». При цьому потрібно мати на увазі:

 • Асортиментна лінійка представлена ​​різними профільними системами — від профілів економ-класу до шестикамерних профільних систем, що забезпечують максимальну енергоефективність.
 • Конструкції комплектуються енергоефективними склопакетами і сучасною фурнітурою. Великий вибір комплектуючих дає змогу купити вікна в Києві для будь-якого об’єкта: від господарської будівлі до приватного будинку.
 • Компанія поставляє вікна на замовлення в Київ в найкоротші терміни: при оформленні замовлення вас повідомлять про дату готовності, а онлайн-сервіси дозволять відстежувати процес роботи над замовленою конструкцією.

Енергоефективні вікна. Як заощадити на кондиціонері і опаленні?

Купуючи вікна металопластикові в Києві, майже всі замовники прагнуть обрати конструкції з максимальними показниками енергоефективності. Завдяки великій асортиментній лінійці компанія Віконда може вирішити цю задачу в комплексі:

 • По-перше, для виробництва конструкцій використовуються сучасні профільні системи з мінімальною теплопровідністю.
 • По-друге, для скління компанія застосовує двокамерні склопакети з заповненням аргоном і енергозберігаючим склом.
 • Зештою, можна використовувати і мультифункціональне скління. Укомплектовані мультифункціональними склопакетами вікна купити в Києві буде вигідно в тому випадку, якщо вікна квартири виходять на сонячну сторону. У літню спеку такий склопакет захистить від перегріву і дозволить заощадити на кондиціонуванні, а взимку вікно зведе до мінімуму втрати тепла.

Турбота про Ваш будинок. Вікна в Києві з захистом від зламу

Збираючись купити металопластикові вікна в Києві для котеджу, будинку або квартири, багато хто забуває про необхідність захисту від проникнення. А це важливо: частота квартирних крадіжок постійно зростає, і в більшості випадків зловмисники проникають у квартири саме через вікна або балкони.

Тому замовити вікна в Києві, зробивши вибір на користь протизламної комплектації, варто:

 • Власникам приватних будинків і котеджів.
 • Мешканцям квартир на перших, других і останніх поверхах.
 • Орендарям та власникам комерційної нерухомості (кафе, ресторани, офіси).

Протизламні вікна в Києві від компанії Віконда неодноразово підтвердили свою ефективність. Фурнітура, що надійно фіксує стулку в закритому положенні, не дає зловмиснику відчинити вікно (звичайна фурнітура зламується менш ніж за хвилину). А безпечне скління — триплекс або ламіноване скло — не дають потрапити до приміщення, вибивши склопакет.

У будь-якому випадку, якщо ви обираєте пластикові вікна в Київ — ціна протизламної конструкції буде не набагато вищою за ціну стандартного вікна. Проте встановлення фурнітури і склопакету, стійких до спроб зламу, вбережуть вас від куди більш серйозного потенційного збитку.

Чому варто купувати пластикові вікна від Віконда в Києві

Будь-який фірмовий салон Віконда в Києві дасть вам можливість:

 • Вивчити асортимент металопластикових конструкцій та їх комплектацію.
 • На практиці перевірити ефективність енергозбереження, фурнітури та інших деталей пластикового вікна.
 • Оцінити, як «вживу» виглядають дизайнерські ламіновані профілі і склопакети.

Крім того, менеджери фірмових салонів компанії Віконда в Києві допоможуть підібрати комплектацію вікна з урахуванням місця його встановлення, вимог до зовнішнього вигляду і доступного бюджету. Якість всієї продукції підтверджується офіційною гарантією від виробника (до 10 років), а також — чисельними відгуками киян, які за роки роботи компанії в столиці вже встигли собі поставити металопластикові вікна від Віконда.