Розсувні двері duoРort

Приберіть кордон між приміщенням і двором
170 мм
Монтажна глубина рами
до 44 мм
Ширина склопакету
до 200 кг
Вага стулки
1690х2340мм
Максимальний розмір стулки
Розсувні двері duoPort-фото
Розсувні двері duoPort-фото
Розсувні двері duoPort-фото
Розсувні двері duoPort-фото
Розсувні двері duoPort-фото
Розсувні двері duoPort-фото
170 мм
Монтажна глубина рами
до 44 мм
Ширина склопакету
до 200 кг
Вага стулки
1690х2340мм
Максимальний розмір стулки
тригер
Більше вільного простору і природного світла
тригер
Простота у використанні
Ідеальна герметичність
Стильний зовнішній вигляд

Один із сучасних трендів в архітектурі – збільшення площі скління. Але якщо раніше такі рішення використовувалися в основному в офісних будівлях, то сьогодні «скляні стіни» часто зустрічаються і в приватних будинках. Велика кількість природного світла, що проникає через таке скління, буквально перетворює приміщення. Але при цьому традиційні распашні стулки при великій площі займають дуже багато місця при відкриванні, тому від них все частіше відмовляються на користь розсувних систем. Прикладом може служити система duoPort, яка дозволяє робити розсувні конструкції практично з будь-яких профільних систем. Фурнітурний механізм duoPort забезпечує ефективний притиск стулки до рами в закритому положенні – а при відкритті стулка зміщується в бік, практично не займаючи місця.

Розсувні системи duoPort можуть стати відмінним вибором для скління веранд, терас, балконів або лоджій – тобто будь-яких об’єктів, де потрібно економити корисний простір.

Банер розсувні системи HST

Більше вільного простору і природного світла

Щоб отримати можливість відкрити максимально широкий прохід і прибрати будь-які перешкоди на шляху природного освітлення, розсувні конструкції на базі фурнітури duoPort можуть бути виготовлені в декількох варіантах. Вони відрізняються кількістю секцій - чим їх більше, тим більше рухливих стулок можна встановити, і тим ширше буде відкривається прохід.
схемы-04

Двосекційний блок

Одна розсувна стулка (ліва або права)
схемы-07

Трисекційний блок

Одна розсувна стулка (центральна, зі зміщенням вліво або вправо)
схемы-06

Чотирьохсекційний блок

Дві розсувні стулки зі штульповим з'єднанням

Простота у використанні

Одна з ключових особливостей всіх розсувних систем - великі габарити стулок (а значить - їх велика маса). Саме тому так важливо, щоб фурнітурний механізм працював бездоганно, дозволяючи відкривати і закривати стулки з мінімальними зусиллями. Розсувні системи duoPort повністю відповідають цим вимогам. DuoPort SK-S підходить для стулок вагою від 100 до 160 кг на основі вузького профілю. DuoPort SK-Z - ідеальне рішення для стулок від 160 до 200 кг з широких і важких профільних систем. DuoPort PAS - унікальний інноваційний продукт для портальних конструкцій, яким потрібна підвищена безпека.

Висока енергоефективність

При великій площі скління дуже важливо мінімізувати тепловтрати. Комбінація багатокамерного пластикового профілю, енергоефективного склопакета, еластичного ущільнювача і фурнітури, що забезпечує ефективний притиск по всьому периметру стулки, дозволяє зберегти більшу частину тепла всередині приміщення.
схема Віконда Комфорт
Монтажна ширина до 82 мм
Чим ширше профіль, тим нижче тепловтрати по периметру конструкції
6 повітряних камер
Кожна повітряна камера виступає в якості теплоізоляційного прошарку, що зменшує теплопровідність профілю в цілому
До 3-х контурів ущільнення
Ідеальна герметичність - заслуга злагодженої роботи еластичних ущільнювачів і правильно відрегульованої фурнітури
схема Віконда Комфорт склопакет
Склопакет- до 44 мм
Установка двокамерних склопакетів товщиною до 44 мм з енергозберігаючим/ мультифункціональним склом - запорука мінімізації тепловтрат через скління

Режими провітрювання

параллельное смещение

Паралельне провітрювання

По периметру формується отвір 6 мм для доступу свіжого повітря. При такому способі провітрювання безпека зберігається на рівні зачиненої стулки
микропроветривание

Провітрювання в відкидному положенні

Класичний варіант провітрювання, який використовується в більшості випадків, але знижує зламостійкість
вентиляционный клапан

Залпове провітрювання

Використовується для максимального припливу повітря в приміщення. Прохід при цьому залишається повністю відкритим - це потрібно враховувати, оцінюючи ризик проникнення
фото розсувні двері duo port

Підвищена безпека

Панорамні вікна і розсувні виходи на веранди або тераси можуть стати «мішенню» для зловмисників. Щоб мінімізувати ризик проникнення, потрібно захистити такі конструкції від спроб злому, оснастивши відповідною фурнітурою.
За рахунок установки проти зламних елементів, триплекса і надійних замків можна підвищити рівень зламостійкості розсувних конструкції до класу RC2, максимально ускладнивши будь-які спроби силового проникнення в будинок.
триплекс

Триплекс

Практично неможливо розбити для проникнення всередину
противовзломня фурнитура

Протизламна фурнітура

Фурнітура зі сталевими Н-подібними відповідними планками і грибоподібними цапфами краще стандартної протистоїть спробам злому
висока герметичність 2

Замикання на ключ

За допомогою ключа можна зафіксувати двері відразу у всіх точках замикання - як навпроти замку, так і на відповідних планках
Більше про триплекс та загартоване скло на відео

Вікна Віконда

«Вікна Віконда» — компанія, що не лише посідає лідерські позиції, а й задає тренди сучасного ринку металопластикових вікон
картинка для відео

Отримайте консультацію від нашого фахівця

Отримайте безкоштовну консультацію від професіоналів своєї справи!

Розсувна система вікон Duoport

В яких випадках підходять розсувні вікна?

Один із сучасних трендів в архітектурі — збільшення площі скління. Але якщо раніше такі рішення використовувалися в основному в офісних будівлях, то сьогодні «скляні стіни» часто зустрічаються і в приватних будинках.

Паралельно – розсувна система duoPort може стати відмінним вибором для скління веранд, терас, балконів або лоджій — тобто будь-яких об’єктів, де потрібно економити корисний простір.

Розсувні вікна на балкон, ціни на які приємно вас здивують, — це можливість відкрити максимально широкий прохід і прибрати будь-які перешкоди на шляху природного освітлення.

Розсувні системи Duoport?

Розсувна фурнітурна система duoPort дозволяє робити розсувні конструкції практично з будь-яких профільних систем. Фурнітурний механізм duoPort дозволяє забезпечувати ефективний притиск стулки до рами в закритому положенні, а якщо відкривати двері, то стулка зміщується в бік, практично не займаючи місця.

Головні особливості розсувних систем Duoport

Одна з ключових особливостей зсувної системи – великі габарити стулок (а значить – їх велика маса). Саме тому так важливо, щоб фурнітурний механізм працював бездоганно, дозволяючи відкривати і закривати стулки з мінімальними зусиллями.

Система відкривання – duoPort зарекомендувала себе у якості надійної, герметичної, панорамної і досить теплої системи для скління вікон і дверей будинків, квартир і нових будівель.

Переваги розсувних систем Duoport

Похило – розсувні система duoPort може бути укомплектована необхідними елементами, які мінімізують втрати тепла. Комбінація багатокамерного пластикового профілю, енергоефективного теплого склопакета, еластичного ущільнювача і фурнітури, що забезпечує ефективний притиск по всьому периметру стулки, дозволяє зберегти більшу частину тепла всередині приміщення.

Розсувні пластикові вікна duoPort відрізняються кількістю секцій — чим їх більше, тим більше рухливих стулок можна встановити, і тим ширше буде відкривається прохід.

Як підібрати розсувні вікна на балкон

Розсувні системи вікон duoport за вартістю прийнятні і абсолютно обґрунтовані своїм функціоналом і зовнішнім виглядом.

Купити і встановити розсувну систему в віконний або дверний отвори означає можливість контролювати приплив свіжого повітря в приміщення:

  • Паралельне провітрювання.
  • Провітрювання в відкидному положенні.
  • Залпове провітрювання

Велика кількість природного світла, що проникає через таке скління, буквально перетворює приміщення. Замовити розсувні системи вікон duoport означає отримати:

  • Більше вільного простору і природного світла
  • Простоту у використанні
  • Ідеальну герметичність
  • Стильний зовнішній вигляд