Остекление до пола-фото
Остекление до пола-фото
Остекление до пола-фото

Французьке скління балкона

Максимальна кількість денного світла
Добавить к сравнению
Смотреть видеообзор
82 мм
Монтажная глубина
6
Количество камер
44 мм
Максимальная толщина стеклопакета
10 років
Гарантийный срок
Максимум природного освітлення
Високі показники тепло- і звукоізоляції
Додаткова корисна площа
Мінімум витрат на оздоблювання балкона

Французьке скління балкона

Французьке скління балкона припускає монтаж віконних конструкцій по всій висоті — від балконної плити до верхнього перекриття. Парапет або балконна огорожа в цьому випадку демонтується або просто не передбачається проектом. В результаті виходить практично повністю прозора конструкція, що пропускає максимальну кількість світла.

Вибирають французьке скління балконів найчастіше для об’єктів невеликого розміру. Але і просторий балкон можна склити таким способом: панорамне скління в такому випадку буде виглядати дуже ефектно і забезпечить відмінну панораму по всьому периметру.

Якщо в якості основного варіанту реконструкції вибирають французьке скління балконів — ціна буде залежати від комплектації виробу, а також від трудомісткості монтажних робіт. Щоб балкон був надійним, теплим і при цьому безпечним, вибір роблять на користь найбільш сучасних енергоефективних систем.

Форми французьких балконів

Французький балкон так само, як і звичайний, може мати будь-яку форму. Найчастіше такий спосіб скління вибирають для класичних прямокутних об'єктів невеликої площі. Але можливо французьке скління Г-образних і П-подібних балконів, а також більш складних конструкцій - від кутових до напівкруглих.

Варіанти заповнення нижньої частини

Відсутність парапету - ключова відмінність французьких балконів. При цьому нижня частина конструкції може бути виготовлена з різних матеріалів. Вибір залежить від бажань замовника: можна забезпечити як максимальну прозорість і освітленість, так і максимальний захист від сторонніх поглядів.

Комфорт в будь-який час року

Дуже важливо, щоб французький балкон був не тільки красивим, але і теплим. Для цього конструкції, які використовуються при склінні, виробляють на основі 5 або 6-камерних профільних систем. Використання двокамерних енергозберігаючих склопакетів з аргоном додатково знижує теплопровідність скління.

Варіанти відкривання стулки

Частина скління французького балкона представлена глухими конструкціями, які не передбачають можливість відкривання. Стулки можуть бути як такими, що відкриваються (поворотними або поворотно-відкидними), так і розсувними.

Раціональна організація простору

Французький балкон з правильно підібраною комплектацією - це ще одна кімната в квартирі. Найчастіше французькі балкони використовують в якості зони відпочинку, але добре освітлене простір можна перетворити і в ігрову зону, і в робочий кабінет. Перевагою французького скління буде ще й те, що витрати на обробку зменшуються - годі й говорити утеплювати нижню частину балкона, не потрібно ставити підвіконня і відлив.

Захист від перегріву в спеку

Велика площа скління французького балкона призводить до того, що в літню спеку приміщення може сильно нагріватися. Установка мультифункціональних склопакетів дозволяє вирішити цю задачу максимально ефективно: влітку мультифункціональне скло захищає від перегріву, практично не знижуючи рівень освітленості. Взимку ж такий склопакет ефективно зберігає тепло всередині приміщення.

Прекрасна шумоізоляція для турботи про найближчих

Французький балкон можна зробити не тільки теплим і затишним, але і максимально тихим. Для цього використовуються різні рішення, що дозволяють знизити гучність зовнішнього шуму - від установки більш товстого зовнішнього скла до збільшення дистанції між листами скла в склопакеті.

Захист від злому

Якщо балкон знаходиться в зоні доступу зловмисників (приватні будинки, перші, другі або останні поверхи) - йому потрібен додатковий захист від злому. Комплексний підхід до безпеки передбачає посилення всіх елементів конструкції балкона - від фурнітури на відкритті стулках до склопакетів.

Вікна Віконда

Вікна Віконда »- є одним з ключових лідерів українського ринку з виготовлення металопластикових вікон.

Отримайте консультацію від нашого фахівця

Отримайте безкоштовну консультацію від професіоналів своєї справи!

Контакти салонів

Область:

Що таке французьке скління?

Французьке скління балкона — це монтаж віконних конструкцій по всій висоті — від стелі до підлоги.

Виходить прозора панорамна конструкція, що пропускає максимальну кількість світла.

Французький балкон з правильно підібраною комплектацією — це ще одна кімната в квартирі.

Які особливості у французького скління

Французьке скління балконів — на основі сучасних енергоефективних профільних систем — це надійно, тепло та безпечно.

Відсутність парапету — ключова відмінність і перевага французьких балконів. Замовляючи французьке скління в компанії Віконда, ви можете обрати:

  • Прозоре скління для максимального освітлення
  • Тоноване скло з дзеркальним ефектом, яке надійно захищає від поглядів з вулиці
  • Матове скло непрозоре, але пропускає світло
  • Сендвіч-панель — максимальна приватність.

При такому склінні є також різні види відкривання —  з розпашними стулками (поворотними або поворотно-відкидними) і розсувними.

Якісне французьке скління від Віконда

Французьке скління балконів ціна, на яке обумовлена його конфігурацією, комплектацією, зовнішнім виглядом і складністю установки, це не тільки красиво, але і вигідно.

Велика площа скління може стати джерелом тепловтрат, тому конструкції комплектують двокамерними склопакетами з енергозберігаючим склом та аргоном. Надійне армування захищає всі використовувані для скління конструкції від деформацій

Французьке скління Віконда — якісне, сучасне і спражнє wow рішення під ключ за прийнятну ціну.