Теплое остекление-фото
Теплое остекление-фото
Теплое остекление-фото

Тепле скління балкона

Житлова зона з комфортним мікрокліматом
Добавить к сравнению
Смотреть видеообзор
82 мм
Монтажная глубина
6
Количество камер
44 мм
Максимальная толщина стеклопакета
10 років
Гарантийный срок
Ефективний захист від вуличного шуму
Комфорт в спеку і в холод
Надійність і простота в експлуатації
Можливість об'єднання з житловими приміщеннями
Різноманітність форм

Тепле скління балкона

Оптимальне рішення для тих, хто планує розширити житловий простір своєї квартири. Скління балкона теплими вікнами (багатокамерний ПВХ профіль з низькою теплопровідністю + енергоеффективны склопакети) з подальшою внутрішньою і зовнішньою обробкою дозволяє наблизити мікроклімат до мікроклімату житлового приміщення, або навіть об’єднати балкон з кімнатою, прибравши перегородку, що їх розділяє.

Традиційно тепле засклення балконів і лоджій роблять на основі конструкцій, що відчиняються. Але на невеликій площі більш раціонально застосування паралельно розсувних систем, які дозволяють економити корисний простір.

При правильному проектуванні тепле панорамне скління балкона може бути не тільки ефективним, але і красивим. Можливості сучасних профільних систем дозволяють склити як балкони і лоджії класичної прямокутної форми, так і більш складні фігурні конструкції. Використання правильно підібраних комплектуючих забезпечить необхідний запас міцності і довговічності навіть великогабаритним об’єктів.

Балкони різних форм

Конфігурація балконів в будинках різних серій і різного часу побудови може відрізнятися. Найчастіше зустрічаються класичні прямокутні конструкції, Г- і П-подібні балкони. «Човники», «Чобітки» і напівкруглі модифікації можна побачити набагато рідше - але і балкони з такою складною конфігурацією можна склити при правильному виборі комплектуючих.

Комфорт в спеку і в холод

Використання широкого профілю з низькою теплопровідністю і енергоефективного склопакета робить скління балкона по-справжньому теплим. Якщо стоїть завдання не просто підвищити температуру на балконі, а перетворити його в повноцінне житлове приміщення - перевагу віддають 6-камерним профільних систем і двокамерним стеклопакетам з енергозберігаючим склом і аргоном.

Варіанти відкривання

Для поєднання комфорту, функціональності і безпеки балконне скління комплектують різними стулками. Поряд з глухими (які не передбачають відкривання) частинами в конструкцію включають поворотні і поворотно-відкидні стулки.

Додатковий захист в літню спеку

Забезпечити комфортну температуру на заскленому балконі протягом усього року можна за рахунок установки мультифункціонального склопакета. Мультифункціональне скло практично без обмежень пропускає видиме світло — і при цьому ефективно відображає теплову частину спектру, перешкоджаючи перегріву. У холодну пору року мультифункціональне скління працює аналогічно енергозберігаючому, максимально зберігаючи тепло всередині приміщення.

Високий рівень захисту від злому

Балкони в приватних будинках, а також балкони або лоджії на перших, других і останніх поверхах багатоквартирних будинків часто використовуються зловмисниками для проникнення в житлові приміщення. Запобігти візит непроханих гостей можна, підвищивши стійкість скління до будь-яких спроб злому.
противовзломня фурнитура

Протизламна фурнітура

Фурнітура зі сталевими відповідними планками і грибоподібними цапфами краще стандартної протистоїть спробам злому
триплекс

Триплекс

Практично неможливо розбити для проникнення всередину
Ручка с ключом

Ручка з ключем

Замковий механізм дозволяє заблокувати відкривання стулки

Вікна Віконда

Вікна Віконда »- є одним з ключових лідерів українського ринку з виготовлення металопластикових вікон.

Отримайте консультацію від нашого фахівця

Отримайте безкоштовну консультацію від професіоналів своєї справи!

Контакти салонів

Область:

Що таке тепле скління балкона?

Тепле скління балкона — оптимальне рішення, щоб розширити житловий простір квартири. Скління балкона теплими вікнами з подальшою внутрішньою та зовнішньою обробкою дозволяє об’єднати балкон з кімнатою.

Традиційно тепле засклення балконів і лоджій роблять на основі розпашних конструкцій. Але на невеликій площі більш раціонально застосування паралельно розсувних систем, які дозволяють економити корисний простір.

При правильному проектуванні тепле панорамне скління балкона може бути не тільки ефективним, але і красивим.

Переваги теплого скління балконів

Замовляючи тепле засклення балконів і лоджій, ви отримуєте ще одну житлову кімнату в квартирі без перепланування.

Отриманий простір можна перетворити в зону відпочинку, робочий кабінет або ігрову зону. Балкон або лоджію можна об’єднати з кухнею, вітальнею або іншим приміщенням.

Якісне тепле засклення балконів від Віконда

Можливості профільних систем Віконда дозволяють склити балкони і лоджії, як класичної прямокутної форми, так і більш складних конфігурацій.

Скління балкона теплими вікнами, щоб зберегти тепло всередині приміщення, можливо за рахунок використання 5-ти або 6-ти камерного профілю з мінімальною теплопровідністю, склопакета до 44 мм з аргоном. А використання 3 контурів ущільнення в зоні притиску — це захист від протягів, втрат тепла і вуличного шуму.

Ціни на тепле засклення балконів залежать від комплектації конструкцій, але абсолютно виправдані їх функціональністю, якістю і надійністю.

Щоб захистити приміщення від злому, компанія Віконда, пропонує підвищити рівень безпеки такого виду скління як балкон додатковими елементами:

  • Фурнітура зі сталевими відповідними планками і грибоподібними цапфами
  • Склопакет з триплексом
  • Ручка з ключем
  • Датчики контролю доступу, які можуть бути інтегровані в систему сигналізації

На вартість готової конструкції вони істотно не вплинуть, але доцільність їх використання очевидна.

Утеплення квартир за рахунок установки теплого скління Віконда максимально вигідно з економічної точки зору — якісне виготовлення та встановлення — гарантія того, конструкції прослужать вам довгі роки.