Балконные двери-фото
Балконные двери-фото
Балконные двери-фото

Віконда Класик

Якість за розумною ціною
Добавить к сравнению
60 мм
Ширина створки
5
Ширина стеклопакета
32 мм
Высота створки
5 років
Гарантийный срок
Хороші показники енергозбереження
Захист від морозів
Оптимальний клімат-контроль
Доступна ціна
Стильний дизайн

Надійність і довговічність

Оптимальна конструкція профілю забезпечує йому високу жорсткість. Стальний армуючий контур запобігає деформації дверної рами або стулки. Мінімальна маса дозволяє робити двері не тільки для балконів, але для сантехнічних об'єктів.

Текст

Оптимальний клімат-контроль
Установка балконних дверей на основі профілю Віконда Класик забезпечить максимальну герметичність для захисту від протягів і тепловтрат. При цьому великі можливості фурнітури дозволять організувати ефективне провітрювання, забезпечивши приплив свіжого повітря. Ефективна вентиляція приміщення важлива не менше захисту від протягів і енергозбереження. Балконні двері на основі профілю Віконда класик можна укомплектувати фурнітурними механізмами, що дозволяють контролювати провітрювання приміщення.
01 / 01
Флагман серед балконних дверей
  • check-ico Текст
1920x920bg

Текст

Комфорт пересування

У деяких випадках комфортне переміщення з мінімальними перешкодами важливіше, ніж максимальна теплоізоляція балконних дверей. Саме тут оптимальним вибором буде установка низького (21 мм) пластикового порогу з алюмінієвою накладкою. У порівнянні з порогом-рамою низький поріг пропускає трохи більше тепла — проте він практично не заважає переміщенню: переступати його набагато простіше!

Текст

Текст

Область:

Текст