Раздвижные двери Smart Slide-фото
Раздвижные двери Smart Slide-фото
Раздвижные двери Smart Slide-фото

Розсувні двері Smart-Slide

Погляньте на світ без обмежень
Добавить к сравнению
Смотреть видеообзор
140 мм
Ширина створки
70 мм
Ширина стеклопакета
40 мм
Высота створки
до 200 кг
Гарантийный срок
Економія вільного простору
Простота в управлінні
Легкий рух стулки
Стильний сучасний дизайн

Підкладка під картинки товарів:

Один із сучасних трендів в дизайні і архітектурі — панорамне скління. Великі прозорі площі відмінно виглядають і в офісних будівлях, і в приватних будинках, покращуючи зовнішній вигляд самої споруди та збільшуючи кількість природного освітлення, що надходить.

Розсувна система Smart-Slide — це рішення, яке в повній мірі відповідає цим трендам. Розсувні конструкції забезпечують велику площу скління і економію вільного простору: стулки рухаються в одній площині і не займають багато місця. При цьому навіть велика важка стулка рухається по напрямних практично без зусиль — тому щоденне відкривання і закривання дверей Smart-Slide не завдасть проблем.

Економія вільного простору

Навіть в просторому будинку вільний простір потрібно використовувати раціонально. Якщо ж мова йде про невеликому приміщенні, то вибір на користь найбільш компактних рішень стає очевидним. Відкриваючи розсувні двері Smart-Slide, ви просто зрушуєте стулку в сторону - економія в порівнянні з класичною орної схемою очевидна!

Простота в управлінні

Одна з очевидних переваг розсувної системи Smart-Slide - максимально легкий рух стулки. Ролики, розташовані на верхній і нижній поверхнях, без зусиль котяться по напрямних при відкриванні та закриванні дверей. А ще при мінімальному догляді за механізмом він працює абсолютно безшумно!

Високі показники енергозбереження

Оманлива легкість руху стулок Smart-Slide не означає, що ця система не може забезпечити потрібний рівень збереження тепла в приміщенні. За теплопровідністю розсувні конструкція Smart-Slide (при комплектації відповідним склопакетом) еквівалента цегляній кладці товщиною до 50 см - тож втрати тепла через зачинені двері будуть мінімальними.
Монтажна глибина рами 140 мм
Широкий профіль рами забезпечує збереження тепла
Ширина стулки 70 мм
Стулка з великою шириною мінімізує теплопровідність конструкції
Склопакет до 40 мм
Використання двокамерного склопакета з енергозберігаючим склом і заповненням камер аргоном дає можливість отримати максимальні показники енергоефективності

Максимальна герметичність і надійність

Забезпечити надійне закривання великої і важкої розсувної стулки - складна інженерна задача. У випадку з конструкціями Smart-Slide вона була вирішена за рахунок точної підгонки всіх елементів, а також - шляхом використання додаткових комплектуючих: штока, гумового ущільнювача і вклеєного склопакету.

Простота в управлінні

Система Smart-Slide спочатку розроблялася з урахуванням максимальної ергономічності: всі її деталі продумані до дрібниць та ідеально точно підігнані. В результаті вийшли розсувні двері, користуватися якими максимально комфортно!
sash-block-img-1

Двері закриті

Коли ручка спрямована вниз - стулка закрита. Встановити стулку в закрите положення можна в будь-якій частині отвору: це полегшує провітрювання
sash-block-img-2

Двері відчинені

Коли ручка спрямована вгору - стулка розблокована і може вільно рухатися по напрямних
sash-block-img-3

Спрацював блокіратор помилкової дії

Коли ручка знаходиться в положенні 90 °, зрушити стулку неможливо. Це виключає випадкове захлопування відкритої стулки

Доступ до приміщення під вашим контролем

Ви можете самі вибирати, з якого боку можна відкрити двері Smart-Slide. Для цього система комплектується відповідними ручками: можлива установка одно- або двосторонньої моделі.

Комфорт пересування

Поріг з алюмінієвою накладкою — це ідеальне рішення для дверей Smart-Slide, які встановлені в зоні з високою прохідністю. Алюмінієвий поріг витримує високі вагові навантаження, не деформується, не дряпається і не стирається. А ще гладка алюмінієва поверхня проста в догляді.

Переваги

  • Висока надійність
  • Стійкість до деформації під навантаженням
  • Привабливість, яка зберігається з часом

Вікна Віконда

Вікна Віконда »- є одним з ключових лідерів українського ринку з виготовлення металопластикових вікон.

Отримайте консультацію від нашого фахівця

Отримайте безкоштовну консультацію від професіоналів своєї справи!

Контакти салонів

Область:

Розсувна система дверей Smart-Slide

Розсувна система Smart-Slide

Розсувна система Smart-Slide — це рішення, яке в повній мірі відповідає сучасному тренду в дизайні та архітектурі.

Розсувні конструкції забезпечують велику площу скління і економію вільного простору: стулки рухаються в одній площині і не займають багато місця. Купуючи розсувні двері smart-slide великого розміру з важкої стулкою, можете бути впевнені в їх плавному ході і максимально комфортному використанні. Розсувна система смарт рухається по напрямних практично без зусиль.

Відкриваючи розсувні міжкімнатні двері смарт слайд, ви просто зрушуєте стулку в сторону, тим самим значно заощаджуючи місце і простір в будинку в порівнянні з класичною розпашною схемою.

Для кого призначена розсувна система Smart-Slide

Смарт система дверей купити яку можна в мережі фірмових магазинів Віконда може забезпечити потрібний рівень збереження тепла в приміщенні, залишаючись функціональної родзинкою приміщення. Система Smart-Slide може бути встановлена ​​в будинок, квартиру або комерційний об’єкт, оскільки має всі переваги розсувних конструкцій.

У зоні з високою прохідністю — ідеальне рішення Smart-Slide, до того ж для комфорту пересування можна встановити поріг з алюмінієвою накладкою. Алюмінієвий поріг витримує високі вагові навантаження, не деформується, не дряпається і досить простий у догляді.

Плюси розсувних дверей Smart-slide

Одна з очевидних переваг розсувної системи Smart-Slide — плавний хід стулки. Система смарт слайд вимагає мінімального догляду за механізмом висування і працює абсолютно безшумно!

За теплопровідністю розсувна дверна конструкція Smart-Slide (при комплектації відповідним склопакетом) еквівалента цегляній кладці товщиною до 50 см

Купуючи Smart-Slide, ви отримуєте за прийнятну ціну сучасну, ергономічну, легку в управлінні, надійну, стійку до деформацій і герметичну конструкцію.

Розсувна система Smart Slide герметична по всьому периметру. Склопакет, вклеєний в стулку, і відсутність прихованих замикаючих елементів фурнітури гарантують підвищену герметичність і хорошу теплоізоляцію.

Якісні ущільнювачі без щітки гарантують ефективний захист від вологи і протягів

Ви можете самі вибирати, з якого боку можна відкрити двері Smart-Slide. Для цього система комплектується відповідними ручками: можлива установка одно- або двосторонньої моделі.

У співвідношенні ціна / якість дверна конструкція smart-slide вигідна і розумна покупка в розрізі оптимізації простору.

Погляньте на світ по-новому!