Современный-фото
Современный-фото
Современный-фото

Сучасний стиль

Елегантний зовнішній вигляд і максимальна кількість світла
Добавить к сравнению
Смотреть видеообзор
82 мм
Монтажная глубина
44 мм
Количество камер
6
Максимальная толщина стеклопакета
10 років
Гарантийный срок
Максимальна енергоефективність
Велика палітра ¬— від антрациту до золотого дуба
Більше площа скління — максимум природного світла
Комфорт і безпека в кожній деталі

Сучасний стиль

Сучасний стиль скління в приватних будинках і котеджах формувався протягом декількох останніх десятиліть. Він увібрав в себе всі найбільш ефективні рішення, тому конструкції, які встановлюються в житлові будинки, відрізняються оптимальним поєднанням стильного зовнішнього вигляду, високої енергоефективності та якісної звукоізоляції. Для таких вікон характерні елегантні контури і максимальна площа скління, тож приміщення отримують якомога більше природного освітлення. Безпеці теж приділяється найпильніша увага — сучасні інженерні рішення дозволяють захистити конструкції від будь-яких спроб злому.

Елегантні вікна для вашого будинку

Профільна система Deceuninck Elegant – відмінна альтернатива алюмінієвим вікнам. У конструкції профілю застосовуються рішення, унікальні для металопластикових профільних систем. Такі рівні лінії і чіткі прямі кути можна зустріти, скоріше, у алюмінієвих вікон. Це ж стосується і розміщення рами зі стулкою в одній площині – дизайн вікна стає бездоганним, а функціональність і енергозберігаючі характеристики повністю зберігаються.
Висока якість профілю Deceuninck Elegant підтверджується численними преміями, в тому числі такими авторитетними як Red Dot Award і German Design Award

Максимум тепла в будинку

Вікна на основі профільної системи Deceuninck Elegant мають високі експлуатаційні показники. Коефіцієнт опору теплопередачі 1,08 м2*°C забезпечується не тільки використанням енергоефективного профілю, а й установкою склопакета шириною до 60 мм з енергозберігаючим склом і аргоном. Триплекс та інші технічні рішення працюють «на безпеку», збільшуючи рівень зламостійкості до RC2. А звукоізоляція конструкції на рівні 41 дБ дозволяє комфортно себе почувати навіть в тому випадку, якщо на вулиці буде дуже шумно.
Профіль Deceuninck Elegant
Завдяки цьому, холодне повітря з вулиці не потрапляє в середину приміщення. А середній контур ущільнення захищає від продування і втрат тепла.
Склопакет 60 мм з триплексом 4.4.2
Максимальна комплектація склопакета гарантує відмінне енергозбереження, а триплекс стає важливим компонентом комплексного захисту від злому
Армуючий профіль 2 мм
Міцне армування з ребрами жорсткості необхідне для захисту великих панорамних конструкцій від деформації

Сучасний дизайн

Вибір на користь алюмінієвих фасадних систем в приватному будівництві зазвичай обумовлений дизайнерськими міркуваннями. Але відтепер можна використовувати для скління металопластиковий профіль, який зовні не відрізняється від алюмінієвого. Міцність його цілком достатня – при цьому вікна з ПВХ будуть багаторазово перевершувати алюмінієві за показниками тепло- і звукоізоляції. Ну, а багата палітра ламінації розширює можливості для дизайну фасаду або інтер'єру.

Додаткові можливості

Сучасне вікно повинно бути досить безпечним – навіть якщо котедж знаходиться на території, що охороняється, захист від проникнення дуже важливий. Поряд зі стандартними рішеннями тут можуть використовуватися і інновації в сфері захисту від злому. В першу чергу це датчики, що реагують на будь-яку спробу зміщення стулки, а також системи контролю доступу, що дозволяють відкривати вікно в віддаленому режимі.
Надійні двері
Двері сучасного житлового будинку повинні поєднувати стильний зовнішній вигляд, енергоефективність, а також захист від шуму і від будь-яких спроб проникнення. Опір теплопередачі від 0,99 м²*°C/Вт робить пластикові двері більше теплими порівняно зі стандартними виробами з металу. Для підвищення рівня безпеки двері комплектуються замками М2 з протизламними механізмами, а звукоізоляція на рівні 36 Дб забезпечує тишу в передпокої або коридорі навіть при сильному рівні зовнішнього шуму.
01 / 03
Профіль Віконда Термо
  • check-ico Шестикамерний профіль з високими показниками міцності і енергоефективності відмінно підходить для виготовлення дверних конструкцій
02 / 03
Склопакет 40 мм
  • check-ico Двокамерний склопакет можна замінити (повністю або частково) сендвіч-панеллю для підвищення приватності при збереженні теплоізоляції
03 / 03
Квадратний армуючий профіль до 3 мм
  • check-ico Сталеве армування дверної конструкції з використанням товстого металу – запорука того, що двері з часом не просядуть і не деформуються, а будуть відкриватися без будь-яких проблем

Варіанти виконання

Двері сучасного будинку або котеджу можуть мати різну форму – все залежить від габаритів дверного отвору і від його конфігурації. Класичні одностулкові двері підійдуть для отворів невеликих розмірів, але якщо проектом передбачено більш широкий отвір, куди краще виглядатимуть конструкції з фальшстулкою або двостулкові штульпові двері. Арочні двері в сучасному стилі використовуються рідко, але і вони можуть органічно вписатися в дизайн фасаду.

  1. Одностулкові
  2. Штульпові
  3. Двері з фальшстулкою.
  4. Арочні

Підвищена безпека і функціональність

Двері сучасного будинку – це в першу чергу бар’єр на шляху зловмисників. Виходячи з цього, конструкції вхідної групи додатково комплектують замками з багато точковим замиканням. Багатоточкова система фіксації стулки вельми ефективна: ригелі зі сталевих стрижнів утримують дверне полотно відразу в декількох точках, значно ускладнюючи злом. Крім того, в цьому випадку підвищується ефективність притиску по всьому периметру дверей, і знижується ризик появи протягів.

Комфортне використання протягом всього дня

Замок з функцією перемикання «день-ніч» – ідеальне рішення в тому випадку, якщо протягом дня двері часто потрібно відкривати і закривати (наприклад, якщо у дворі будинку грають діти), а вночі потрібно максимально ефективний захист від проникнення. Використання сучасних рішень дозволяє реалізувати обидві схеми відкривання в одній конструкції, а перемикання денного та нічного режиму в таких замках виконується максимально просто.

Додаткові можливості для безпеки

Баланс між зручністю і безпекою – основа комплектації металопластикових вікон для сучасного будинку, тим більше що вибір рішень для захисту від проникнення і підвищення комфорту при використанні вікон досить великий. У котеджах і заміських будинках відмінну ефективність демонструє система «майстер-ключ». Крім того, можна реалізувати відкривання дверей за допомогою спеціальної панелі по введенню коду або відбитку пальця.

Максимальні габарити

Розсувні системи, які монтуються на виході у двір, на веранду або терасу, будуть цілком доречними в сучасних котеджах. Використання надійної похило-розсувних фурнітури забезпечує легке відкривання і закривання великих важких стулок – конструкції рухаються, практично не вимагаючи зусиль з боку власника. Залежно від ширини проходу може бути реалізована схема відкривання з різною кількістю рухомих частин.

Максимальне енергозбереження

Мінімальна теплопровідність дверей – це ще одна задача, яку потрібно вирішити при виборі комплектації конструкції. Для цього розсувні системи роблять на основі енергоефективних профільних систем, комплектуючи їх додатковими пристосуваннями для зниження тепловтрат. Таким чином навіть при великій площі розсувної заскленої системи сучасний будинок залишається теплим і енергоефективним.
Поріг зі склопластику
Чудові показники теплоізоляції роблять такий поріг придатним навіть для установки в пасивному будинку
Рама шириною до 197 мм
При правильному підборі комплектації широка рама не тільки відмінно зберігає тепло, а й захищає від зовнішнього шуму
Стулка шириною до 85 мм
Разом зі склопакетом товщиною до 51 мм широка стулка забезпечує максимум теплозбереження, що дуже важливо при великій площі скління

Будинок без порогів

Літнім людям і людям з обмеженою мобільністю дуже важлива свобода переміщення. Саме тому підйомно-розсувні двері 85 мм можна монтувати без порога. Дверна рама при цьому справляє враження продовження підлоги, а плоский поріг мінімальної висоти, зовсім не перешкоджає виходу з приміщення.

Вікна Віконда

Вікна Віконда »- є одним з ключових лідерів українського ринку з виготовлення металопластикових вікон.

Отримайте консультацію від нашого фахівця

Отримайте безкоштовну консультацію від професіоналів своєї справи!

Контакти салонів

Область:

Металопластикові вікна: функції

Які ж функції може і повинна виконувати светопрозрачная конструкція? Все залежить від кімнати, скління якої ви плануєте, від типу будівлі і навіть кліматичної зони, в якій воно знаходиться. Але в цілому, віконна конструкція повинна виконувати такі базові функції:

Енергозбереження; комфорт; мікроклімат; Безпека; Дизайн.

Ваші металопластикові вікна повинні відповідати як мінімум українським стандартам енергозбереження, мати високий рівень безпеки, забезпечувати найбільш сприятливий мікроклімат в будинку, гарантувати комфорт. А також підкреслювати інтер’єр, як того вимагає ваша фантазія. Для цього компанія «Вікна Віконда» пропонує безліч можливостей.

Як легко вибрати вікна ПВХ?

Ми розробили спеціальну програму, яка допоможе вам вирішити проблему вибору металопластикового ПВХ вікна. Пропонуємо скористатися Віконним Навігатором. У програмі є можливість роздрукувати комплектацію вашого майбутнього продукту, щоб оформити замовлення в салоні. Ви також можете залишити електронну заявку, щоб розрахувати ціну вікна ПВХ.