Віконда Котедж максимум енергозбереження та надійності

Якщо ви хочете замовити вікна Віконда Котедж, то зверніть увагу що вони захищають приміщення від втрат тепла в 2,9 рази ефективніше, ніж стандартні вікна з 3-х камерного профілю з однокамерним склопакетом. А максимальна енергоефективність досягається за рахунок установки двокамерного склопакета з енергозберігаючим склом і заповненням камер інертним газом.

Всі питають, як вибрати вікна Віконда Котедж, варто звернути увагу на їх функції:

– У літню спеку установка сонцезахисного склопакета запобіжить перегріву. Мультифункціональне скління забезпечить поєднання захисту від холоду і від спеки.

– Поєднання широкого профілю, багатоконтурного ущільнення і правильно підібраного склопакета – кращий вибір для захисту від вуличного шуму

– Жорсткий профіль та посилений сталевим армуванням має високу стійкість до будь-яких навантажень, і відмінно протистоїть деформацій.

– Фурнітурний комплекс вікон Віконда Котедж забезпечує ефективний притиск для максимальної герметичності і захисту від продування, і дає можливість провітрювати приміщення як традиційними способами, так і за допомогою вентиляційних клапанів.

– Купити вікна Віконда Котедж можна з 10-ти річним гарантійним терміном

– Геометрія рам, стулок і штапиків роблять профіль дуже красивим, а ламінація перетворює будь-яку конструкцію в справжній шедевр

– Триплекс не дасть зловмисникові розбити склопакет, протизламна фурнітура та ручка з замком заблокують стулку при спробі її віджиму від рами.

У співвідношенні ціна вікна Віконда Котедж і їх якість це ідеальна пропозиція.