Скандинавский-фото
Скандинавский-фото
Скандинавский-фото

Скандинавський стиль

Тепло всередині. Лаконічність зовні
Добавить к сравнению
Смотреть видеообзор
82 мм
Монтажная глубина
44 мм
Количество камер
6
Максимальная толщина стеклопакета
10 років
Гарантийный срок
Висока енергоефективність
Натуральні кольори
Простота і мінімалізм
Комфорт в кожному елементі

Скандинавський стиль

Скандинави знають ціну тепла і комфорту – і тому скління котеджів в скандинавському стилі стараються робити максимально практичним та енергоефективним. Великі площі для доступу сонячного світла, проста форма віконних і дверних отворів, лаконічний дизайн – все це основи скандинавського стилю. При цьому комплектацію конструкції підбирають з таким розрахунком, щоб тепловтрати були зведені до мінімуму: енергоефективність важлива не тільки в скандинавських країнах, а й у нас.

Теплі вікна для скандинавського котеджу

Вікно з опором теплопередачі 1,07м²•° C/Вт і звукоізоляцією 35 дБ – це те, що потрібно для забезпечення тепла і комфорту в будинку. Така конструкція буде приблизно вдвічі тепліше, ніж стандартне вікно на основі 3 камерного профілю. Важливий і захист від злому, який забезпечується за рахунок комплектації конструкції триплексом та протизламною фурнітурою.
Профіль Віконда Котедж
Максимально широкий профіль з додатковим контуром ущільнення – кращий вибір для конструкцій з пріоритетом в області енергозбереження.
Склопакет 44 мм з триплексом 3.3.1
Двокамерне скління з енергозберігаючим склом і заповненням камер аргоном забезпечує зведення тепловитрат до мінімуму. А триплекс захищає панорамні вікна від пошкоджень – випадкових або навмисних
Квадратний армуючий профіль товщиною 1,5 мм
Жорстка вставка з товстого металу з ребрами жорсткості підвищує стійкість до навантажень. Це особливо важливо при виготовленні конструкцій великої площі

Додаткові можливості

Безпека відокремленого скандинавського будинку дуже важлива, тому всі конструкції повинні бути надійно захищені від спроб проникнення. Комплектація вікон протизламною фурнітурою, стійким до ударів триплексом і датчиками, які реагують на перші спроби розтину стулки, здатна звести до мінімуму ризик проникнення зловмисників. Ще одне ефективне рішення – монтаж автоматики, яка дозволяє відкривати або закривати стулки за допомогою смартфона в віддаленому режимі.

Надійні двері

Надійні двері з гарною енергоефективністю – запорука захисту від втрат тепла і від проникнення сторонніх. Конструкція з опором теплопередачі до 0,81 м²*°C/Вт зберігає тепло значно краще, ніж стандартні металеві або дерев'яні двері. Звукоізоляція 35 Дб теж вельми корисна, вона забезпечує тишу в передпокої, коридорі і прилеглим кімнатах. Надійна фурнітура та замок М2 – гарантія того, що зловмисник не зможе швидко зламати двері, і ваше майно залишиться в безпеці.
Профіль Віконда Стандарт plus
Легкий, але при цьому жорсткий і міцний профіль забезпечує вільне відкривання дверей навіть при регулярному інтенсивному використанні
Склопакет 40 мм
Двокамерний склопакет можна замінити (повністю або частково) сендвіч-панеллю для підвищення приватності при збереженні теплоізоляції
Квадратний армуючий профіль до 3 мм
Сталеве армування дверної конструкції з використанням товстого металу – запорука того, що двері з часом не просядуть і не деформуються, а будуть відкриватися без будь-яких проблем

Варіанти виконання

Скандинавські котеджі проектують за традиційною схемою, тому і нестандартних рішень в них не так багато. Це в повній мірі стосується і дверей. Найпростіший варіант – класичні одностулкові двері, але для більш широких отворів підійдуть також конструкції з глухою стулкою або двостулкові двері з штульповим відкриванням. Арочні конструкції ідеально впишуться в отвір з округленою верхньою частиною. Такі конструкції також притаманні скандинавському стилю.

  1. Одностулкові
  2. Штульпові
  3. Двері з фальшстулкою.
  4. Арочні

Підвищена безпека і функціональність

Двері будинку або котеджу в скандинавському стилі повинні забезпечувати ефективний захист від проникнення. Для цього використовуються різні технічні рішення, але основа безпеки – надійний замок. Багатоточкова система замикання, яка реалізована в використовуваних нами замках, дуже ефективна: масивні сталеві ригелі з’єднують раму з стулкою відразу в декількох місцях. Це не тільки знижує ймовірність злому, але і підвищує надійність притиску в декількох точках, розподіляючи зусилля фіксації по периметру дверної коробки.

Додаткові можливості для безпеки

Скандинавський стиль цілком допускає застосування сучасних технологічних рішень – особливо там, де мова йде про безпеку і ергономіку. Вибір комплектуючих, здатних підвищити ефективність захисту від проникнення, величезний. В першу чергу, це система «майстер-ключ» (вона демонструє відмінну ефективність саме в котеджах і заміських будинках). Також можна встановити модуль, який дає можливість відкривання дверей за допомогою спеціальної панелі по введенню коду або відбитку пальця.

Економія простору

Раціональна організація вільного простору – один з ключових ознак скандинавського дизайну. Для економії корисної площі в невеликих котеджах можна встановлювати розсувні системи Smart-Slide. Стулки в цьому випадку не розчиняються, а зміщуються в сторону – так відкривається вільний прохід, а самі двері не займають місця в будинку.
Простота в управлінні
Розсувні системи Smart-Slide прості в управлінні. Навіть важкі великі стулки переміщуються по напрямних без додаткових зусиль – легко і тихо. Ролики на верхній і нижній горизонталях стулки рухаються по шинам абсолютно безшумно, а відкрити стулку може навіть дитина.
01 / 02
Ролики рухаються по напрямних
  • check-ico Стулка ковзає плавно – без зусиль і без шуму
02 / 02
Стулка, що закривається сама
  • check-ico Легкий поворот ручки, і стулка сама притягується до рами без додаткового притиску

Високі показники енергозбереження

Розсувні стулки Smart-Slide рухаються без зусиль, але це не означає, що така конструкція не може бути енергоефективною. За показниками теплопровідності розсувна конструкція Smart-Slide (при комплектації склопакетом з енергозберігаючим склом і аргоном) еквівалентна цегляній кладці товщиною до 50 см, тож втрати тепла через зачинені двері будуть мінімальними. Цього достатньо навіть для суворого скандинавського клімату, а в наших широтах бонусом буде помітна економія на обігріві котеджу.
Монтажна глибина рами 140 мм
Широкий профіль рами забезпечує збереження тепла
Ширина стулки 70 мм
Стулка з великою шириною мінімізує теплопровідність конструкції
Склопакет до 40 мм
Використання двокамерного склопакета з енергозберігаючим склом і заповненням камер аргоном дає можливість отримати максимальні показники енергоефективності

Вікна Віконда

Вікна Віконда »- є одним з ключових лідерів українського ринку з виготовлення металопластикових вікон.

Отримайте консультацію від нашого фахівця

Отримайте безкоштовну консультацію від професіоналів своєї справи!

Контакти салонів

Область:

Металопластикові вікна: функції

Які ж функції може і повинна виконувати светопрозрачная конструкція? Все залежить від кімнати, скління якої ви плануєте, від типу будівлі і навіть кліматичної зони, в якій воно знаходиться. Але в цілому, віконна конструкція повинна виконувати такі базові функції:

Енергозбереження; комфорт; мікроклімат; Безпека; Дизайн.

Ваші металопластикові вікна повинні відповідати як мінімум українським стандартам енергозбереження, мати високий рівень безпеки, забезпечувати найбільш сприятливий мікроклімат в будинку, гарантувати комфорт. А також підкреслювати інтер’єр, як того вимагає ваша фантазія. Для цього компанія «Вікна Віконда» пропонує безліч можливостей.

Як легко вибрати вікна ПВХ?

Ми розробили спеціальну програму, яка допоможе вам вирішити проблему вибору металопластикового ПВХ вікна. Пропонуємо скористатися Віконним Навігатором. У програмі є можливість роздрукувати комплектацію вашого майбутнього продукту, щоб оформити замовлення в салоні. Ви також можете залишити електронну заявку, щоб розрахувати ціну вікна ПВХ.