Скандинавський

Тепло всередині. Лаконічність зовні
1,45 м2C/Вт
Коефіцієнт опору теплопередачі
RC2
Рівень безпеки
Скандинавський-фото
Скандинавський-фото
Скандинавський-фото
Скандинавський-фото
Скандинавський-фото
Скандинавський-фото
Скандинавський-фото
Скандинавський-фото
Скандинавський-фото
Скандинавський-фото
Скандинавський-фото
Скандинавський-фото
Скандинавський-фото
Скандинавський-фото
1,45 м2C/Вт
Коефіцієнт опору теплопередачі
RC2
Рівень безпеки
Висока енергоефективність
Натуральні кольори
тригер
Простота і мінімалізм
Комфорт в кожному елементі

Скандинави знають ціну тепла і комфорту – і тому скління котеджів в скандинавському стилі стараються робити максимально практичним та енергоефективним. Великі площі для доступу сонячного світла, проста форма віконних і дверних отворів, лаконічний дизайн – все це основи скандинавського стилю.

При цьому комплектацію конструкції підбирають з таким розрахунком, щоб тепловтрати були зведені до мінімуму: енергоефективність важлива не тільки в скандинавських країнах, а й у нас.

Оберіть колір ламінації
Більше про вибір ручок на відео
Вудок Дуб Альпійський Шефілд
Вудок Дуб Шефілд Сірий
Горіх
Дуб Монтана
Дуб Рустікал
Дуб Тернер Вудок
Дуб Шефілд
Золотий дуб
Натуральний дуб
Світлий дуб
Сосна
Темна вишня
Оберіть ручку
Hoppe
бронза
Hoppe
коричн.
Hoppe
срібло
ручка Hoppe з ключем
Hoppe антрацит
з ключем
ручка Hoppe з ключем
Hoppe бронза
з ключем
ручка Hoppe з ключем
Hoppe коричн.
з ключем
ручка Hoppe з ключем
Hoppe біла
з ключем
Оберіть колір ламінації
Оберіть ручку

Теплі вікна для скандинавського котеджу

Вікно з опором теплопередачі 1,45 м²C/Вт і відмінною звукоізоляцією – це те, що потрібно для забезпечення тепла і комфорту в будинку. Така конструкція буде приблизно вдвічі тепліше, ніж стандартне вікно на основі 3 камерного профілю. Важливий і захист від злому, який забезпечується за рахунок комплектації конструкції триплексом та протизламною фурнітурою.
схема профілю Віконда Котедж
Профіль Віконда Котедж
Максимально широкий профіль з додатковим контуром ущільнення – кращий вибір для конструкцій з пріоритетом в області енергозбереження.
схема Віконда Коттедж
Склопакет 44 мм з триплексом 3.3.1
Двокамерне скління з енергозберігаючим склом і заповненням камер аргоном забезпечує зведення тепловитрат до мінімуму. А триплекс захищає панорамні вікна від пошкоджень – випадкових або навмисних
схема профілю Віконда Котедж
Квадратний армуючий профіль товщиною 1,5 мм
Жорстка вставка з товстого металу з ребрами жорсткості підвищує стійкість до навантажень. Це особливо важливо при виготовленні конструкцій великої площі

Додаткові можливості

Безпека відокремленого скандинавського будинку дуже важлива, тому всі конструкції повинні бути надійно захищені від спроб проникнення. Комплектація вікон протизламною фурнітурою, стійким до ударів триплексом і датчиками, які реагують на перші спроби розкриття стулки, здатна звести до мінімуму ризик проникнення зловмисників. Ще одне ефективне рішення – монтаж автоматики, яка дозволяє відкривати або закривати стулки за допомогою смартфона в віддаленому режимі.
Більше про триплекс та загартоване скло на відео
фото котедж у скандинавському стилі

Надійні двері

Надійні двері з гарною енергоефективністю – запорука захисту від втрат тепла і від проникнення сторонніх. Конструкція з опором теплопередачі до 0,89 м²C/Вт зберігає тепло значно краще, ніж стандартні металеві або дерев'яні двері. Відмінна звукоізоляція теж вельми корисна, вона забезпечує тишу в передпокої, коридорі і прилеглим кімнатах. Надійна фурнітура та замок М2 – гарантія того, що зловмисник не зможе швидко зламати двері, і ваше майно залишиться в безпеці.
схема двері Віконда Стандарт plus
Профіль Віконда Стандарт plus
Легкий, але при цьому жорсткий і міцний профіль забезпечує вільне відкривання дверей навіть при регулярному інтенсивному використанні
двері Віконда Стандарт plus
Склопакет 40 мм
Двокамерний склопакет можна замінити (повністю або частково) сендвіч-панеллю для підвищення приватності при збереженні теплоізоляції
двері Віконда Стандарт plus
Квадратний армуючий профіль до 3 мм
Сталеве армування дверної конструкції з використанням товстого металу – запорука того, що двері з часом не просядуть і не деформуються, а будуть відкриватися без будь-яких проблем

Варіанти виконання

Скандинавські котеджі проектують за традиційною схемою, тому і нестандартних рішень в них не так багато. Це в повній мірі стосується і дверей. Найпростіший варіант – класичні одностулкові двері, але для більш широких отворів підійдуть також конструкції з глухою стулкою або двостулкові двері з штульповим відкриванням. Арочні конструкції ідеально впишуться в отвір з округленою верхньою частиною. Такі конструкції також притаманні скандинавському стилю.
схемы -05

Одностулкові

схемы -04

Штульпові

схемы -03

Двері з фальшстулкою

схемы -02

Арочні

Підвищена безпека та функціональність

Двері будинку або котеджу в скандинавському стилі повинні забезпечувати ефективний захист від проникнення. Для цього використовуються різні технічні рішення, але основа безпеки – надійний замок. Багатоточкова система замикання, яка реалізована в використовуваних нами замках, дуже ефективна: масивні сталеві ригелі з’єднують раму з стулкою відразу в декількох місцях. Це не тільки знижує ймовірність злому, але і підвищує надійність притиску в декількох точках, розподіляючи зусилля фіксації по периметру дверної коробки.

фото підвищена безпека

Додаткові можливості для безпеки

Скандинавський стиль цілком допускає застосування сучасних технологічних рішень – особливо там, де мова йде про безпеку і ергономіку. Вибір комплектуючих, здатних підвищити ефективність захисту від проникнення, величезний. В першу чергу, це система «майстер-ключ» (вона демонструє відмінну ефективність саме в котеджах і заміських будинках). Також можна встановити модуль, який дає можливість відкривання дверей за допомогою спеціальної панелі по введенню коду або відбитку пальця.
Більше на відео про безпечне вікно
фото котедж у скандинавському стилі

Економія простору

Раціональна організація вільного простору – один з ключових ознак скандинавського дизайну. Для економії корисної площі в невеликих котеджах можна встановлювати розсувні системи Smart-Slide. Стулки в цьому випадку не розчиняються, а зміщуються в сторону – так відкривається вільний прохід, а самі двері не займають місця в будинку.
схема_Монтажная область 1

Двосекційна конструкція

Максимальний розмір суцільної частини конструкції - 4500х2600 мм (в білому кольорі)
схема-02

Трьохсекційна конструкція

Для ламінованих конструкцій габаритні розміри дещо менше, через те, що темний профіль сильніше нагрівається і частіше піддається температурній деформації
схема-03

Чотирьохсекційна конструкція

Використовуючи сполучні профілі можна додати ще кілька глухих частин, що дозволить встановити скляну стіну шириною до 9 м

Простота в управлінні

Розсувні системи Smart-Slide прості в управлінні. Навіть важкі великі стулки переміщуються по напрямних без додаткових зусиль – легко і тихо. Ролики на верхній і нижній горизонталях стулки рухаються по шинам абсолютно безшумно, а відкрити стулку може навіть дитина.

Високі показники енергозбереження

Розсувні стулки Smart-Slide рухаються без зусиль, але це не означає, що така конструкція не може бути енергоефективною. За показниками теплопровідності розсувна конструкція Smart-Slide (при комплектації склопакетом з енергозберігаючим склом і аргоном) еквівалентна цегляній кладці товщиною до 50 см, тож втрати тепла через зачинені двері будуть мінімальними. Цього достатньо навіть для суворого скандинавського клімату, а в наших широтах бонусом буде помітна економія на обігріві котеджу.
схема розсувної системи Smart Slide
Монтажна глибина рами 140 мм
Широкий профіль рами забезпечує збереження тепла
схема розсувної системи Smart Slide
Ширина стулки 70 мм
Стулка з великою шириною мінімізує теплопровідність конструкції
Склопакет до 40 мм
Використання двокамерного склопакета з енергозберігаючим склом і заповненням камер аргоном дає можливість отримати максимальні показники енергоефективності

Отримайте консультацію від нашого фахівця

Отримайте безкоштовну консультацію від професіоналів своєї справи!

Як оформити будинок в скандинавському стилі

Готові рішення для котеджів в скандинавському стилі

Скандинави знають ціну тепла і комфорту, тому як котедж в скандинавському стилі, так і його скління будуть підкреслено практичними. Великі площі для доступу сонячного світла, проста форма віконних і дверних отворів, лаконічний дизайн —  всі  ідеї прийшли зі Скандинавії.

При будівництві заміських котеджів комплектацію вікон і дверей підбирають з таким розрахунком, щоб тепловтрати були зведені до мінімуму: енергоефективність дуже важлива.

Особливості скандинавського стилю

Вікна для котеджу в скандинавському стилі служать для забезпечення тепла і комфорту в будинку. Тому вікно з опором теплопередачі 1,45м²C / Вт і выдмынною—  це те, що потрібно. Найчастіше стіни такого котеджу виконані або декоровані таким матеріалом як брус.

Проекти котеджів, скандинавський стиль яких заснований на поєднанні строгості, простоти і природної краси користуються популярністю і в наших широтах. Скандинавія — край суворий, але неймовірно красивий.

Двоповерхові котеджі в скандинавському стилі проектують за традиційною схемою, це повною мірою стосується і скління.

Компанія Віконда представляє готові рішення, які ідеально підійдуть, якщо ви вирішили побудувати котедж в скандинавському стилі

Правила роботи в скандинавському стилі

Інтер’єр котеджу в скандинавському стилі відрізняється особливостями дизайну і оформлення, де важливо зберегти традиційні форми, функціональність, лаконічність і простоту декоративних елементів.

Проекти будинків і котеджів в скандинавському стилі характеризують сучасні технології, в тому числі пов’язані з безпекою, ергономікою

Одноповерховий каркасний котедж можна спроектувати з великими отворами, адже раціональна організація вільного простору — одна з ключових ознак скандинавського дизайну.

Профіль Віконда Котедж, склопакет 44 мм з триплексом 3.3.1, квадратний армуючий профіль товщиною 1,5 мм — саме така комплектація вікон забезпечить максимальну енергоефективність і стійкість до деформацій.

 

Для економії корисної площі в сучасних котеджах можна встановлювати розсувні системи Smart-Slide. Стулки в цьому випадку не розчиняються, а зміщуються в сторону – так відкривається вільний прохід, а самі двері не займають місця. Розсувні системи Smart-Slide прості в управлінні. Навіть важкі великі стулки переміщуються по напрямних без додаткових зусиль — легко і тихо.

Ламінація під натуральне дерево в темному або світлому відтінку відмінно підкреслить природну красу вашого будинку.

 

Скандинавський стиль цілком допускає застосування сучасних технологічних рішень, здатних підвищити ефективність захисту від проникнення. Комплектація вікон протизламною фурнітурою, стійким до ударів триплексом і датчиками в рази знижує ризик злому.

Двері будинку або котеджу в скандинавському стилі може бути укомплектовні надійним замком. Багатоточкова система замикання, яка реалізована в використовуваних нами замках ефективна: масивні сталеві ригелі з’єднують раму з стулкою відразу в декількох місцях. Це забезпечує надійність притиску в декількох точках, розподіляючи зусилля фіксації по периметру дверної коробки.

 

Проекти котеджів в скандинавському стилі можна склити найсучаснішими, але при цьому універсальними конструкціями, які прослужать 10 років від фабрики вікон Віконда.