Вхідні двері — обличчя кожного будинку. Але крім естетичної функції, вони також повинні служити захисним бар’єром і відповідати суворим вимогам щодо надійності, тепло- і звукоізоляції. Металопластикові конструкції вхідної групи роблять з міцного і жорсткого профілю, комплектують їх спеціалізованою фурнітурою — це дає виробам можливість витримувати найсерйозніші експлуатаційні навантаження протягом багатьох років.

Чим відрізняються вхідні двері

Вхідні двері в першу чергу повинні виконувати бар’єрну функцію, тому обов’язково обирайте надійного виробника з позитивними відгуками користувачів. Плануючи купити вхідні двері, зверніть увагу, що вони повинні мати вищі експлуатаційні якості у порівнянні з іншими дверима в будинку — міжкімнатними або балконними.

На які властивості в першу чергу звертають увагу покупці, обираючи вхідні двері?

  • Максимальна теплоізоляція, яка забезпечується низькою теплопровідністю профілю та заповнення (склопакет або комбінація склопакета з сендвіч-панеллю), а також — ефективним притисканням по всьому периметру.
  • Захист від продування (в тому числі в зоні порога).
  • Хороша звукоізоляція.
  • Високі показники стійкості до зламу.

Кращі вхідні двері виробляють з шестикамерного профілю з міцним армуванням товщиною не менш ніж 2 мм. Комплектація їх дверною фурнітурою і надійними багатофункціональними замками дає можливість запобігти як продуванню, так і несанкціонованому проникненню.

Як обрати вхідні двері?

Якщо вам потрібні якісні, надійні і довговічні вхідні двері — купити варто конструкцію, що буде відповідати зазначеним вище вимогам. Також при виборі слід звернути увагу на комплектацію.

Який профіль краще обрати для вхідних дверей?

Чим більше камер і чим більшою є ширина профілю — тим краще. Збільшення камерності і монтажної ширини підвищує не тільки теплоізоляційні характеристики, але і жорсткість конструкції.

Яким повинен бути поріг вхідних дверей?

Ідеальне рішення — низький і стійкий до стирання поріг, який при цьому проводить мінімум тепла і забезпечує хорошу герметичність в нижній частині.

Яке заповнення буде оптимальним для вхідних дверей?

У якості заповнення використовується двокамерний енергозберігаючий склопакет з броньованим склом або триплексом ззовні. У нижній частині дверного полотна замість склопакета можна встановити сендвіч-панель.

Чим відрізняється фурнітура для вхідних дверей?

Якісні вхідні двері обов’язково комплектуються протизламною фурнітурою, а також замками з багатоточковою системою замикання.

Якісні вхідні двері від Віконда

Купити двері — вхідні або міжкімнатні, виготовлені з якісного профілю і укомплектовані сучасною фурнітурою — можна на сайті компанії «Віконда». Також ви можете придбати вхідні двері від «Віконда» в наших фірмових салонах — вони є у всіх регіонах України.

Висока якість і надійність конструкцій від компанії «Віконда» підтверджується незалежними експертами і численними рейтингами. При дотриманні правил встановлення дверна конструкція прослужить вам не один десяток років.