Віконда Термо

Ефективна теплоізоляція і бездоганний зовнішній вигляд
70 мм
Ширина стулки
до 40 мм
Ширина склопакету
до 116 мм
Висота стулки
2 роки
Гарантійний термін
Вхідні двері Термо-фото
Вхідні двері Термо-фото
Вхідні двері Термо-фото
Вхідні двері Термо-фото
Вхідні двері Термо-фото
Вхідні двері Термо-фото
Вхідні двері Термо-фото
Вхідні двері Термо-фото
Вхідні двері Термо-фото
Вхідні двері Термо-фото
Вхідні двері Термо-фото
Вхідні двері Термо-фото
Вхідні двері Термо-фото
Вхідні двері Термо-фото
Вхідні двері Термо-фото
Вхідні двері Термо-фото
Вхідні двері Термо-фото
Вхідні двері Термо-фото
Вхідні двері Термо-фото
Вхідні двері Термо-фото
70 мм
Ширина стулки
до 40 мм
Ширина склопакету
до 116 мм
Висота стулки
2 роки
Гарантійний термін
Максимальна енергоефективність
Видатна стійкість до деформацій
Теплий поріг і захист від продування
тригер
Плавні лінії для сучасного інтер'єру

Особливості системи

Двері Віконда Термо органічно поєднують максимальні показники статики, міцності, стійкості до злому, енергоефективності, а також відрізняються стильним зовнішнім виглядом. Укомплектовані якісною фурнітурою такі двері стануть надійним бар'єром на шляху протягів, а також – захистять будинок від спроб несанкціонованого проникнення.
кутик дверей Віконда Термо
Посилена конструкція
Посилений армуючий профіль 3 мм в замковій частині. Квадратний армуючий профіль 2 мм в петлевій частини та 1,5 мм в рамі та імпості.
кутик дверей Віконда Термо
Максимальна енергоефективність
Профіль з максимальним енергозберігаючим ефектом. Можливість монтажу високого (54 мм) теплого порога з пластиковими вставками для захисту від промерзання і протягів. Гумовий ущільнювач для максимально герметичного притискання по всьому периметру.
кутик дверей Віконда Термо
Різні варіанти заповнення
Прозорий двокамерний склопакет для збереження тепла і природного освітлення, декоративне скління або непрозора сендвіч-панель для максимального захисту від сторонніх поглядів. Косі і гнуті імпости для посилення конструкції і реалізації нестандартних дизайнерський ідей.

Максимальна енергоефективність

Металопластикові двері Віконда Термо за рахунок спеціальної конструкції профілю, ефективного притиску по периметру і можливості установки двокамерних склопакетів зберігає в рази більше тепла в порівнянні з металевою дверною конструкцією.
схема дверей Віконда Термо
Ширина стулки - 70 мм
Стулка широкого пластикового профілю ефективно перешкоджає теплопередачі по периметру двері
схема Віконда Термо склопакет
Ширина склопакету - до 40 мм
Можливість монтажу двокамерних енергозберігаючих склопакетів дозволяє підвищити теплоізоляційні показники дверей до максимальних показників
Теплий високий поріг - 54 мм
Монтаж утепленого високого порогу зводить до мінімуму тепловтрати в нижній частині дверного отвору, знижуючи ризик продування і попадання в приміщення снігу, пилу або бруду

Захист від протягів

У місці стику рами з порогом ймовірність продування дуже висока. Щоб знизити тепловтрати в цій зоні двері Віконда Термо можна укомплектувати додатковими елементами. Вони підвищать герметичність і зведуть ризик появи протягів до мінімуму.

Підвищена безпека та функціональність

Дуже важливо, щоб вхідні двері ефективно протистояли спробам злому, в тому числі силовому. Підвищити надійність дверей Віконда Термо можна, укомплектувавши їх замком з багатоточковою системою замикання. За рахунок висування з полотна масивних сталевих ригелів стулка надійно фіксується в закритому положенні – при цьому сила притиску рівномірно розподіляється по периметру,  додатково підвищуючи герметичність.

фото підвищена безпека

Видатна стійкість до деформацій

  1. Посилений армуючий профіль 3 мм в замковій частині.
  2. Квадратний армуючий профіль 2 мм в петлевій частини.
  3. Квадратний армуючий профіль 1,5 мм в рамі та імпості.
  4. Посилені зварені шви для конструкцій великих розмірів

Варіанти виконання

Вхідні двері на основі профільної системи Віконда Термо можуть бути виготовлені в різних варіантах. Відрізняються двері не тільки розмірами і конфігурацією: в залежності від місця установки і побажань замовника можна реалізувати різні схеми відкривання дверей.

Нестандартні конструкції

Стандартні прямокутні конструкції з горизонтальними імпостами - не єдиний варіант для дверей Віконда Термо. Гнуті і косі імпости також відмінно справляються з поділом полотна або глухої частині дверей на окремі фрагменти і підвищенням стійкості до деформації. Крім того, двері з гнутим або косим імпостом виглядають привабливіше стандартних.
impostBlock-04

Косий імпост

impostBlock-03

Гнутий імпост

impostBlock-05

Венеціанські шпроси

Німецькі комплектуючі

Надійність і довговічність дверей багато в чому визначається їх комплектацією. Чим якісніше фурнітура, тим краще вона впорається з навантаженням і тим довше прослужить.
Плавний рух стулки з великою масою можуть забезпечити тільки досить міцні петлі.
Стабільне відкривання і закривання, а також ефективний притиск по всьому периметру гарантує фурнітура, розрахована на роботу з важкими дверними стулками великого розміру.
Дверні конструкції Віконда Термо комплектуються якісною німецькою фурнітурою і петлями, так що двері навіть самого великого розміру бездоганно служать протягом багатьох років при інтенсивній експлуатації - наприклад, в місцях з підвищеною щоденною прохідністю. При цьому якісній фурнітурі потрібно мінімум догляду, що знижує витрати на обслуговування дверей.
petly2_Монтажная область 1_Монтажная область 1

Надійні петлі Simonswerk

За замовчуванням кожні двері комплектується трьома німецькими петлями Simonswerk, розрахованими на навантаження до 120 кг і більше 300 000 циклів відкривання і закривання. Можлива опціональна установка додаткової четвертої петлі для кращого притиску.
petly2_Монтажная область 1-02

Притискні гарнітури Hoppe

Для німецьких натискні гарнітурів характерне поєднання бездоганного зовнішнього вигляду, ідеальної ергономіки та багаторічної бездоганної роботи.
petly2_Монтажная область 1-03

Дверні замки від Winkhaus

Замки німецького виробництва забезпечують надійне замикання дверей і ефективно протистоять спробам відкривання.
Більше про протизламну фурнітуру на відео

Декоративне скло

Стандартне заповнення дверного полотна – сендвіч-панель, прозорий двокамерний енергоефективний склопакет або їх комбінація. Але крім прозорого скління у вхідні двері можна встановлювати фактурне скло з меншою прозорістю, яке виглядає більш ефектно.

Великий каталог декоративного скла дозволить вам підібрати рішення, оптимальне як по функціональності, так і за зовнішнім виглядом.

Вікна Віконда

«Вікна Віконда» — компанія, що не лише посідає лідерські позиції, а й задає тренди сучасного ринку металопластикових вікон

Отримайте консультацію від нашого фахівця

Отримайте безкоштовну консультацію від професіоналів своєї справи!

Віконда Термо - ефективна теплоізоляція і бездоганний зовнішній вигляд

Щоб купити вхідні двері Віконда Термо, досить звернутися до фірмового салону продажів.
Двері Віконда Термо органічно поєднують максимальні показники статики, міцності, стійкості до злому, енергоефективності, а також відрізняються стильним зовнішнім виглядом.

Як вибрати вхідні двері Віконда Термо? Ознайомитися з їх особливостями:
• Максимальна енергоефективність
– термоізоляція – 0,81 (m2 K) / W
– ширина стулки – 70 мм
– ширина склопакета – до 40 мм
– гумовий ущільнювач для максимально герметичного притискання по всьому периметру
• Видатна стійкість до деформацій
Посилений армуючий профіль 3 мм в замковій частині, квадратний 2 мм в петльовій частини і 1,5 мм в рамі та імпості.
• Висота стулки – до 116 мм.
Посилені зварні шви для конструкцій великих розмірів
• Високий теплий поріг
Інноваційне рішення для дверних конструкцій

За замовчуванням кожні двері комплектуються трьома німецькими петлями Simonswerk, розрахованими на навантаження до 120 кг і більше 300 000 циклів відкривання і закривання. Можлива опціональна установка додаткової четвертої петлі для кращого притиску.

Замовити двері Віконда Термо можна в різних варіантах: одностулкові, штульпові, з фальш стулкою або арочні. Всі комплектуючі – петлі, ручки і замки – від німецьких виробників з бездоганною репутацією. Можна використовувати косі і гнуті імпости для посилення конструкції і реалізації нестандартних дизайнерський ідей.

Ціна на двері Віконда Термо, гарантійний термін якої 2 роки, розумно обґрунтована.