Класичний

Типові рішення для будинків і котеджів
1,08 м2C/Вт
Коефіцієнт опору теплопередачі
базовий
Рівень безпеки
Класичний-фото
Класичний-фото
Класичний-фото
Класичний-фото
Класичний-фото
Класичний-фото
Класичний-фото
Класичний-фото
Класичний-фото
Класичний-фото
Класичний-фото
Класичний-фото
Класичний-фото
Класичний-фото
1,08 м2C/Вт
Коефіцієнт опору теплопередачі
базовий
Рівень безпеки
Високі показники енергоефективності
Точна передача відтінків натурального дерева
тригер
Вишукана форма дверних імпостів
Комфорт в кожній деталі

Класичний стиль — це універсальне рішення для більшості будинків, котеджів і дачних будиночків. «Класика» практично не старіє, тому і через кілька десятків років будинок буде виглядати цілком сучасно і актуально.

Для вікон в класичному стилі характерні прості і лаконічні геометричні форми. А також традиційні рішення — ефективні, надійні і перевірені часом. При цьому простота не означає відмову від індивідуальності: великий асортимент дозволяє робити класичні вікна в самих різних варіантах, тож конструкцію можна без зусиль підібрати до будь-якої дизайнерської концепції.

Класика — це не тільки елегантний зовнішній вигляд, але і висока ефективність. Відмінні показники тепло- і звукоізоляції. Великі можливості для провітрювання забезпечать будинку або котеджу потрібний рівень комфорту.

Оберіть колір ламінації
Більше про вибір ручок на відео
Вудок Дуб Альпійський Шефілд
Вудок Дуб Шефілд Сірий
Горіх
Дуб Монтана
Дуб Рустікал
Дуб Тернер Вудок
Дуб Шефілд
Золотий дуб
Натуральний дуб
Світлий дуб
Сосна
Темна вишня
Оберіть ручку
Hoppe
бронза
Hoppe
коричн.
Hoppe
срібло
ручка Hoppe з ключем
Hoppe антрацит
з ключем
ручка Hoppe з ключем
Hoppe бронза
з ключем
ручка Hoppe з ключем
Hoppe коричн.
з ключем
ручка Hoppe з ключем
Hoppe біла
з ключем
Оберіть колір ламінації
Оберіть ручку

Вікна, з якими дійсно тепло

Вікна в класичному заміському будинку або котеджі повинні бути теплими і тихими. Опір теплопередачі на рівні 1,08 м²C/Вт робить вікно мінімум в два рази більш теплим в порівнянні з виробами з трикамерного профілю, а висока звукоізоляція надійно захистить навіть від дуже гучного вуличного шуму.
Важливий для котеджів і захист від проникнення. Надійна фурнітура та додаткові комплектуючі ефективно протистоять будь-яким спробам злому. Проникнення через вікно забере у зловмисника значно більше часу, та й безшумним воно точно не буде, а це значить, що ризик для вашого житла помітно знизиться.
Як обрати вікна на відео
схема Віконда Термо
Профіль Віконда Термо
Шестикамерний віконний профіль з високими показниками жорсткості і енергоефективності. Підходить для виготовлення великих конструкцій, надійно зберігає тепло всередині будинку.
схема Віконда Термо
Склопакет 40 мм
Використання енергозберігаючого скла і заповнення камер аргоном дають можливість значно зменшити тепловтрати через скління, заощадивши на автономному обігріві.
схема Віконда Термо
Квадратне армування товщиною 1,5 мм
Армована вставка з товстого металу з ребрами жорсткості забезпечує стабільність конструкцій навіть при великих розмірах

Додаткові можливості

Захист від проникнення - це завдання, яке ефективно вирішується тільки при комплексному підході. Оснащення вікон протизламною фурнітурою, безпечним склінням і датчиками, які реагують на перші спроби відкриття стулки, здатне звести до мінімуму ризик проникнення зловмисників. Ще одне ефективне рішення - монтаж автоматики, яка дозволяє відкривати або закривати стулки у віддаленому режимі зі смартфона або планшета.
Більше на відео про безпечне вікно

Надійні двері

Теплі і надійні двері — запорука захисту від втрат тепла і від проникнення сторонніх. Конструкція з рівнем опору теплопередачі до 0,81 м²C/Вт зберігає тепло значно краще, ніж металеві двері або стандартні ПВХ-двері з трикамерного профілю. Надійна фурнітура та замок М2 — запорука того, що зловмисник не зможе швидко зламати двері, і ваше майно залишиться в безпеці.
Профіль Віконда Класик плюс
Легкий, при цьому міцний профіль поєднує в собі високі показники жорсткості і теплоізоляції. Двері не пропускають тепло і не деформуються навіть при інтенсивній експлуатації
Склопакет 32 мм
Дверне заповнення у вигляді енергозберігаючого склопакета дозволяє зберегти тепло в приміщенні
Квадратне армування у 2 мм
Потовщене сталеве армування дверної конструкції — запорука того, що двері з часом не просядуть і не деформуються, а будуть відкриватися так само легко, як і при монтажі

Варіанти виконання

Залежно від форми отвору і його габаритів в будинку або котеджі можуть бути встановлені двері різних конструкцій. Одностулкові двері — найпростіше рішення, але для більш широких отворів підійдуть також двері з фальшстулкою або штульпові конструкції з двома стулками. У арочний отвір можна встановити нестандартні двері з лучковою, напівкруглою або стрілчастою верхньою частиною.
схемы -05

Одностулкові

схемы -04

Штульпові

схемы -03

Двері з фальшстулкою

схемы -02

Арочні

Підвищена безпека та функціональність

Вхідні двері приватного будинку повинні забезпечувати максимально ефективний захист від проникнення. Для цього в конструкції комбінуються різні рішення. Крім того, двері можна підсилити додатковим замком. Замок з багатоточковою системою замикання працює таким чином, що масивні ригелі з’єднують раму з стулкою відразу в декількох місцях. Це не тільки знижує ймовірність успішного злому, але і підвищує надійність притиску, розподіляючи його по периметру стулки.

фото підвищена безпека

Додаткові можливості для безпеки

Ефективність захисту від сторонніх може бути підвищена за рахунок установки додаткових комплектуючих. При цьому перелік технологічних рішень, які використовуються при комплектації ПВХ-конструкцій, постійно розширюється. Для котеджів і заміських будинків найбільш актуальними будуть: система «майстер-ключ», а також можливість відкривання дверей через введення коду або відбиток пальця.
Більше про протизламну фурнітуру на відео

Легкість і простота в експлуатації

Розсувні конструкції з великими і важкими стулками повинні відкриватися і закриватися без додаткових зусиль. Цій вимозі повністю відповідають системи duoPort, призначені для монтажу великогабаритних розсувних дверей. У лінійку duoPort входять: duoPort SK-S — для стулок з вузького профілю вагою від 100 до 160 кг, duoPort SK-Z — для стулок від 160 до 200 кг, виготовлених на основі широких і важких профільних систем, duoPort PAS — для портальних конструкцій з максимальними вимогами до надійності і безпеки

Більше світла і простору

Отримати можливість для відкриття максимально широкого проходу і прибрати будь-які бар'єри на шляху сонячного світла, що надходить в приміщення, дозволяють розсувні конструкції на базі фурнітури duoPort. Вони виробляються в декількох варіантах. Основна відмінність полягає в кількості секцій — чим їх більше, тим більше рухливих стулок можна додати в конструкцію, і тим ширше буде прохід.
схемы-04

Двосекційна конструкція

Одна розсувна стулка (ліва або права)
схемы-07

Трьохсекційна конструкція

Одна розсувна стулка (центральна, зі зміщенням вліво або вправо)
схемы-06

Чотирьохсекційна конструкція

Дві розсувні стулки (зі штульпом).
Розсувні двері Duo port

Підвищена безпека

Широкі панорамні вікна, що виходять на терасу, найчастіше піддаються спробам злому. Саме тому такі конструкції потрібно в першу чергу захищати від несанкціонованого проникнення. За рахунок установки різних комплектуючих — від протизламної фурнітури до триплекса — можна серйозно ускладнити зловмисникові завдання по злому стулок або проникненню іншим способом.
Більше про триплекс та загартоване скло на відео

Отримайте консультацію від нашого фахівця

Отримайте безкоштовну консультацію від професіоналів своєї справи!

Пластикові вікна в класичному стилі

Характеристики котеджів в класичному стилі

Котеджі в класичному стилі – це універсальне рішення для більшості будинків, заміських будівель і дачних будиночків.

«Класика» практично не старіє, і через кілька десятків років будинок буде виглядати цілком сучасно і красиво.

Інтер’єр котеджу в класичному стилі, для якого характерні прості і лаконічні геометричні форми, з роками не втратить своєї актуальності.

Дизайн котеджу в класичному стилі хоч і має на увазі традиційні рішення, але разом з тим вони ефективні, надійні і перевірені часом.

При цьому простота архітектури не означає відмову від індивідуальності оформлення. Широкий асортимент дозволяє робити класичні вікна в самих різних варіантах і можна без зусиль підібрати конструкцію до будь-якої дизайнерської концепції.

Котедж в класичному стилі – це не тільки елегантний зовнішній вигляд, але і висока ефективність. Відмінні показники тепло- і звукоізоляції додадуть потрібний рівень комфорту.

 

Класика в архітектурі

Інтер’єри котеджів в класичному стилі підходять для цінителів хороших традицій, втілених в архітектурних ідеях.

Широкі панорамні вікна, що виходять на терасу, найчастіше піддаються спробам злому. Саме тому такі конструкції потрібно в першу чергу захищати від несанкціонованого проникнення. За рахунок установки різних комплектуючих

  1. Протизломна фурнітура
  2. Триплекс
  3. Замки з ключем

Неважливо, який варіант проекту задуманий дачне будівництво або особняк, інтер’єри заміських будинків і котеджів фото в класичному стилі можна знайти в достатній кількості в мережі Інтернет для натхнення.

Проекти будинків в класичному стилі

Навіть, якщо у вас за проектом маленький котедж в класичному стилі, то вам ідеально підійде скління від фабрики вікон «Віконда». Оскільки ми пропонуємо готові рішення конструкцій, особливості яких включають індивідуальний підбір комплектуючих для різних кімнат.

Важливо для котеджів і захист від проникнення. Надійна фурнітура та додаткові комплектуючі ефективно протистоять будь-яким спробам злому. Проникнення через вікно забере у зловмисника значно більше часу, та й безшумним воно точно не буде, а це значить, що ризик для вашого житла помітно знизиться.

 

Дизайн інтер’єру котеджу в класичному стилі це завжди великий діапазон варіантів заповнення отворів: класичні вікна чи двері, розсувні системи, безрамне скління і панорамні конструкції.

Вікна в приватний будинок або котедж повинні бути теплими і тихими. Опір теплопередачі на рівні від 1,08 м² C / Вт робить вікно мінімум в два рази більше теплим в порівнянні з виробами з трикамерного профілю, а 32 дБ звукоізоляції надійно захистять навіть від дуже гучного вуличного шуму.

 

Теплі і надійні двері – запорука захисту від втрат тепла і від проникнення сторонніх. Конструкція з рівнем опору теплопередачі до 0,81 м² C / Вт зберігає тепло значно краще, ніж металеві двері або стандартні ПВХ-двері з трикамерного профілю. Надійна фурнітура та замок М2 гарантує, що зловмисник не зможе швидко зламати двері, і ваше майно залишиться в недоторканності.

А отримати можливість для відкриття максимально широкого проходу і прибрати будь-які бар’єри на шляху сонячного світла, що надходить в приміщення, дозволяють розсувні конструкції на базі фурнітури duoPort. Звертайтеся до нас за консультаціями та прорахунками.