Класичний-фото
Класичний-фото
Класичний-фото
Класичний-фото
Класичний-фото
Класичний-фото
Класичний-фото

Класичний

Типові рішення для будинків і котеджів
Додати до порівняння
82 мм
Монтажна глибина
44 мм
Кількість камер
6
Максимальна товщина склопакета
10 років
Гарантійний термін
Високі показники енергоефективності
Точна передача відтінків натурального дерева
Вишукана форма дверних імпостів
Комфорт в кожній деталі

Класичний стиль

Класичний стиль — це універсальне рішення для більшості будинків, котеджів і дачних будиночків. «Класика» практично не старіє, тому і через кілька десятків років будинок буде виглядати цілком сучасно і актуально.

Для вікон в класичному стилі характерні прості і лаконічні геометричні форми. А також традиційні рішення — ефективні, надійні і перевірені часом. При цьому простота не означає відмову від індивідуальності: великий асортимент дозволяє робити класичні вікна в самих різних варіантах, тож конструкцію можна без зусиль підібрати до будь-якої дизайнерської концепції.

Класика — це не тільки елегантний зовнішній вигляд, але і висока ефективність. Відмінні показники тепло- і звукоізоляції. Великі можливості для провітрювання забезпечать будинку або котеджу потрібний рівень комфорту.

Вікна, з якими дійсно тепло
Вікна в класичному заміському будинку або котеджі повинні бути теплими і тихими. Опір теплопередачі на рівні від 0,87 м² * ° C / Вт робить вікно мінімум в два рази більше теплим в порівнянні з виробами з трикамерного профілю, а 32 дБ звукоізоляції надійно захистять навіть від дуже гучного вуличного шуму.
Важливий для котеджів і захист від проникнення. Надійна фурнітура та додаткові комплектуючі ефективно протистоять будь-яким спробам злому. Проникнення через вікно забере у зловмисника значно більше часу, та й безшумним воно точно не буде, а це значить, що ризик для вашого житла помітно знизиться.
01 / 03
Профіль Віконда Термо
  • check-ico Шестикамерний віконний профіль з високими показниками жорсткості і енергоефективності. Підходить для виготовлення великих конструкцій, надійно зберігає тепло всередині будинку.
02 / 03
Склопакет 32 мм
  • check-ico Використання енергозберігаючого скла і заповнення камер аргоном дають можливість значно зменшити тепловтрати через скління, заощадивши на автономному обігріві.
03 / 03
Квадратне армування товщиною 1,5 мм
  • check-ico Армована вставка з товстого металу з ребрами жорсткості забезпечує стабільність конструкцій навіть при великих розмірах

Додаткові можливості

Захист від проникнення - це завдання, яке ефективно вирішується тільки при комплексному підході. Оснащення вікон протизламною фурнітурою, безпечним склінням і датчиками, які реагують на перші спроби розтину стулки, здатне звести до мінімуму ризик проникнення зловмисників. Ще одне ефективне рішення - монтаж автоматики, яка дозволяє відкривати або закривати стулки у віддаленому режимі зі смартфона або планшета.

Надійні двері

Теплі і надійні двері — запорука захисту від втрат тепла і від проникнення сторонніх. Конструкція з рівнем опору теплопередачі до 0,78 м² * ° C / Вт зберігає тепло значно краще, ніж металеві двері або стандартні ПВХ-двері з трикамерного профілю. Надійна фурнітура та замок М2 — запорука того, що зловмисник не зможе швидко зламати двері, і ваше майно залишиться в недоторканності.
Профіль Віконда Класик плюс
Легкий, при цьому міцний профіль поєднує в собі високі показники жорсткості і теплоізоляції. Двері не пропускають тепло і не деформуються навіть при інтенсивній експлуатації
Склопакет 32 мм
Дверне заповнення у вигляді енергозберігаючого склопакета дозволяє зберегти тепло в приміщенні
Квадратне армування у 2 мм
Потовщене сталеве армування дверної конструкції — запорука того, що двері з часом не просядуть і не деформуються, а будуть відкриватися так само легко, як і при монтажі

Варіанти виконання

Залежно від форми отвору і його габаритів в будинку або котеджі можуть бути встановлені двері різних конструкцій. Одностулкові двері — найпростіше рішення, але для більш широких отворів підійдуть також двері з фальшстулкою або штульпові конструкції з двома стулками. У арочний отвір можна встановити нестандартні двері з лучковою, напівкруглою або стрілчастою верхньою частиною.

  1. Одностулкові
  2. Штульпові
  3. Двері з фальшстулкою
  4. Арочні

Підвищена безпека та функціональність

Вхідні двері приватного будинку повинна забезпечувати максимально ефективний захист від проникнення. Для цього в конструкції комбінуються різні рішення. Крім того, двері можна підсилити додатковим замком. Замок з багатоточковою системою замикання працює таким чином, що масивні ригелі з’єднують раму з стулкою відразу в декількох місцях. Це не тільки знижує ймовірність успішного злому, але і підвищує надійність притиску, розподіляючи зусилля по периметру стулки.

Додаткові можливості для безпеки

Ефективність захисту від сторонніх може бути підвищена за рахунок установки додаткових комплектуючих. При цьому перелік технологічних рішень, які використовуються при комплектації ПВХ-конструкцій, постійно розширюється. Для котеджів і заміських будинків найбільш актуальними будуть: система «майстер-ключ», а також можливість відкривання дверей чином  введенню коду або відбитку пальця.

Легкість і простота в експлуатації

Розсувні конструкції з великими і важкими стулками повинні відкриватися і закриватися без додаткових зусиль. Цій вимозі повністю відповідають системи duoPort, призначені для монтажу великогабаритних розсувних дверей. У лінійку duoPort входять:
1. duoPort SK-S — для стулок з вузького профілю вагою від 100 до 160 кг
2. duoPort SK-Z — для стулок від 160 до 200 кг, виготовлених на основі широких і важких профільних систем
3. duoPort PAS — для портальних конструкцій з максимальними вимогами до надійності і безпеки
вентиляционный клапан

Автоматичне доведення стулки

Спеціальні фурнітурні елементи повертають стулку в закрите положення примусово, без додаткових зусиль
микропроветривание

Класичне ручне закривання

Стандартний механізм дозволяє управляти стулкою, закриваючи її легко і плавно навіть при великій масі і значних габаритах

Більше світла і простору

Отримати можливість для відкриття максимально широкого проходу і прибрати будь-які бар'єри на шляху сонячного світла, що надходить в приміщення, дозволяють розсувні конструкції на базі фурнітури duoPort. Вони виробляються в декількох варіантах. Основна відмінність полягає в кількості секцій — чим їх більше, тим більше рухливих стулок можна додати в конструкцію, і тим ширше буде прохід.
вентиляционный клапан

Двосекційна конструкція

Одна розсувна стулка (ліва або права)
параллельное смещение

Трьохсекційна конструкція

Одна розсувна стулка (ліва або права)
микропроветривание

Чотирьохсекційна конструкція

Дві розсувні стулки (зі штульпом).

Підвищена безпека

Широкі панорамні вікна, що виходять на терасу, найчастіше піддаються спробам злому. Саме тому такі конструкції потрібно в першу чергу захищати від несанкціонованого проникнення. За рахунок установки різних комплектуючих — від протизламної фурнітури до триплекса — можна серйозно ускладнити зловмисникові завдання по злому стулок або проникненню іншим способом.

Вікна Віконда

Вікна Віконда »- є одним з ключових лідерів українського ринку з виготовлення металопластикових вікон.

Отримайте консультацію від нашого фахівця

Отримайте безкоштовну консультацію від професіоналів своєї справи!

Контакти салонів

область:

Металопластикові вікна: функції

Які ж функції може і повинна виконувати светопрозрачная конструкція? Все залежить від кімнати, скління якої ви плануєте, від типу будівлі і навіть кліматичної зони, в якій воно знаходиться. Але в цілому, віконна конструкція повинна виконувати такі базові функції:

Енергозбереження; комфорт; мікроклімат; Безпека; Дизайн.

Ваші металопластикові вікна повинні відповідати як мінімум українським стандартам енергозбереження, мати високий рівень безпеки, забезпечувати найбільш сприятливий мікроклімат в будинку, гарантувати комфорт. А також підкреслювати інтер’єр, як того вимагає ваша фантазія. Для цього компанія «Вікна Віконда» пропонує безліч можливостей.

Як легко вибрати вікна ПВХ?

Ми розробили спеціальну програму, яка допоможе вам вирішити проблему вибору металопластикового ПВХ вікна. Пропонуємо скористатися Віконним Навігатором. У програмі є можливість роздрукувати комплектацію вашого майбутнього продукту, щоб оформити замовлення в салоні. Ви також можете залишити електронну заявку, щоб розрахувати ціну вікна ПВХ.