Сучасний

Елегантний зовнішній вигляд і максимальна кількість світла
1,45 м2C/Вт
Коефіцієнт опору теплопередачі
RC2
Рівень безпеки
Сучасний-фото
Сучасний-фото
Сучасний-фото
Сучасний-фото
Сучасний-фото
Сучасний-фото
Сучасний-фото
Сучасний-фото
Сучасний-фото
Сучасний-фото
Сучасний-фото
Сучасний-фото
Сучасний-фото
Сучасний-фото
1,45 м2C/Вт
Коефіцієнт опору теплопередачі
RC2
Рівень безпеки
Максимальна енергоефективність
Комфорт і безпека в кожній деталі
Велика палітра — від антрациту до золотого дуба
тригер
Більша площа скління — максимум природного світла

Сучасний стиль скління в приватних будинках і котеджах формувався протягом декількох останніх десятиліть. Він увібрав в себе всі найбільш ефективні рішення, тому конструкції, які встановлюються в житлові будинки, відрізняються оптимальним поєднанням стильного зовнішнього вигляду, високої енергоефективності та якісної звукоізоляції.

Для таких вікон характерні елегантні контури і максимальна площа скління, тож приміщення отримують якомога більше природного освітлення. Безпеці теж приділяється найпильніша увага — сучасні інженерні рішення дозволяють захистити конструкції від будь-яких спроб злому.

Оберіть колір ламінації
Більше про вибір ручок на відео
Антрацит
Антрацит пісчаний
Бальзат
Коричневий
Металік
Сірий скандинавський
Сірий хмарний
Титан
Фікус
Чорно-коричневий
Оберіть ручку
Hoppe
бронза
Hoppe
коричн.
Hoppe
срібло
ручка Hoppe з ключем
Hoppe антрацит
з ключем
ручка Hoppe з ключем
Hoppe бронза
з ключем
ручка Hoppe з ключем
Hoppe коричн.
з ключем
ручка Hoppe з ключем
Hoppe біла
з ключем
Оберіть колір ламінації
Оберіть ручку

Елегантні вікна для вашого будинку

Дуже важливо, щоб вікно в сучасному інтер'єрі було не просто красивим, але і енергоефективним. Використання конструкцій з опором теплопередачі на рівні 1,45 м²C / Вт дає можливість зменшити тепловтрати приблизно в два рази в порівнянні зі стандартними вікнами. Важливий і захист від шуму - звукоізоляція вікон забезпечить комфортний відпочинок навіть на високому рівні гучності музики на сусідній ділянці або активних дитячих іграх у дворі.
Як обрати вікна на відео
схема профілю Віконда Котедж
Профіль — Віконда Котедж
Профільна система має високі показники жорсткості і мінімальну теплопровідність. Навіть великі панорамні вікна будуть міцними, надійними і енергоефективними
схема Віконда Коттедж
Склопакет 44 мм з триплексом 3.3.1
Двокамерне скління з енергозберігаючим склом і заповненням камер аргоном зводить тепловтрати до мінімуму. А триплекс захищає панорамні вікна від пошкоджень - випадкових або навмисних
схема профілю Віконда Котедж
Квадратний армуючий профіль товщиною 1,5 мм
Жорстка вставка з товстого металу з ребрами жорсткості підвищує стійкість до навантажень. Це особливо важливо при виготовленні конструкцій великої площі

Сучасний дизайн

Елегантний та стильний зовнішній вигляд — основа сучасного стилю. Рівні лінії, елегантні контури, великі скляні поверхні — це саме той стиль, які робить вікно по-справжньому сучасним. Вирішити таку задачу можна кількома способами, тим більше що багатий вибір комплектуючих для вікон це цілком дозволяє.
Більше на відео про дизайн пластикових вікон

Додаткові можливості

Сучасне вікно повинно бути досить безпечним – навіть якщо котедж знаходиться на території, що охороняється, захист від проникнення дуже важливий. Поряд зі стандартними рішеннями тут можуть використовуватися і інновації в сфері захисту від злому. В першу чергу це датчики, що реагують на будь-яку спробу зміщення стулки, а також системи контролю доступу, що дозволяють відкривати вікно в віддаленому режимі.
Більше на відео про безпечне вікно
котедж у сучасному стилі

Надійні двері

Двері сучасного житлового будинку повинні поєднувати стильний зовнішній вигляд, енергоефективність, а також захист від шуму і від будь-яких спроб проникнення. Опір теплопередачі від 1,08 м²C/Вт робить пластикові двері більше теплими порівняно зі стандартними виробами з металу. Для підвищення рівня безпеки двері комплектуються замками М2 з протизламними механізмами, а звукоізоляція забезпечує тишу в передпокої або коридорі навіть при сильному рівні зовнішнього шуму.
схема дверей Віконда Термо
Профіль Віконда Термо
Шестикамерний профіль з високими показниками міцності і енергоефективності відмінно підходить для виготовлення дверних конструкцій
схема Віконда Термо склопакет
Склопакет 40 мм
Двокамерний склопакет можна замінити (повністю або частково) сендвіч-панеллю для підвищення приватності при збереженні теплоізоляції
схема дверей Віконда Термо
Квадратний армуючий профіль до 3 мм
Сталеве армування дверної конструкції з використанням товстого металу - запорука того, що двері з часом не просядуть і не деформуються, а будуть відкриватися без будь-яких проблем

Варіанти виконання

Двері сучасного будинку або котеджу можуть мати різну форму – все залежить від габаритів дверного отвору і від його конфігурації. Класичні одностулкові двері підійдуть для отворів невеликих розмірів, але якщо проектом передбачено більш широкий отвір, куди краще виглядатимуть конструкції з фальшстулкою або двостулкові штульпові двері. Арочні двері в сучасному стилі використовуються рідко, але і вони можуть органічно вписатися в дизайн фасаду.
схемы -05

Одностулкові

схемы -04

Штульпові

схемы -03

Двері з фальшстулкою

схемы -02

Арочні

Підвищена безпека та функціональність

Двері сучасного будинку – це в першу чергу бар’єр на шляху зловмисників. Виходячи з цього, конструкції вхідної групи додатково комплектують замками з багато точковим замиканням. Багатоточкова система фіксації стулки вельми ефективна: ригелі зі сталевих стрижнів утримують дверне полотно відразу в декількох точках, значно ускладнюючи злом. Крім того, в цьому випадку підвищується ефективність притиску по всьому периметру дверей, і знижується ризик появи протягів.

фото підвищена безпека

 

Додаткові можливості для безпеки

Баланс між зручністю і безпекою – основа комплектації металопластикових вікон для сучасного будинку, тим більше що вибір рішень для захисту від проникнення і підвищення комфорту при використанні вікон досить великий. У котеджах і заміських будинках відмінну ефективність демонструє система «майстер-ключ». Крім того, можна реалізувати відкривання дверей за допомогою спеціальної панелі по введенню коду або відбитку пальця.
Більше про протизламну фурнітуру на відео
котедж у сучасному стилі

Максимальні габарити

Розсувні системи, які монтуються на виході у двір, на веранду або терасу, будуть цілком доречними в сучасних котеджах. Використання надійної похило-розсувної фурнітури забезпечує легке відкривання і закривання великих важких стулок – конструкції рухаються, практично не вимагаючи зусиль з боку власника. Залежно від ширини проходу може бути реалізована схема відкривання з різною кількістю рухомих частин.
схема-06

Схема А

Одна рухома стулка з глухою частиною для прорізів невеликої ширини
схема-04-04

Схема С

Дві рухливі стулки з двома глухими частинами - стандартне рішення
схема-04

Схема D

Дві рухливі стулки для вибору місця проходу
схема-04-06

Схема F

Чотири рухливі стулки для максимального комфорту і свободи
Максимальне енергозбереження
Мінімальна теплопровідність дверей – це ще одна задача, яку потрібно вирішити при виборі комплектації конструкції. Для цього розсувні системи роблять на основі енергоефективних профільних систем, комплектуючи їх додатковими пристосуваннями для зниження тепловтрат. Таким чином навіть при великій площі розсувної заскленої системи сучасний будинок залишається теплим і енергоефективним.
поріг із склопластику
01 / 01
Переваги:
  • check-ico Поріг зі склопластику
    Чудові показники теплоізоляції роблять такий поріг придатним навіть для установки в пасивному будинку
  • check-ico Рама шириною до 197 мм
    При правильному підборі комплектації широка рама не тільки відмінно зберігає тепло, а й захищає від зовнішнього шуму
  • check-ico Стулка шириною до 85 мм
    Разом зі склопакетом товщиною до 51 мм широка стулка забезпечує максимум теплозбереження, що дуже важливо при великій площі скління

Будинок без порогів

Літнім людям і людям з обмеженою мобільністю дуже важлива свобода переміщення. Саме тому підйомно-розсувні двері 85 мм можна монтувати без порога. Дверна рама при цьому справляє враження продовження підлоги, а плоский поріг мінімальної висоти, зовсім не перешкоджає виходу з приміщення.

Отримайте консультацію від нашого фахівця

Отримайте безкоштовну консультацію від професіоналів своєї справи!

Проект котеджів в сучасному стилі

Якими бувають котеджі в сучасному стилі

Проекти котеджів в сучасному стилі формувалися протягом кількох останніх десятиліть. Він увібрав в себе всі найбільш ефективні рішення, тому пластикові вікна, які встановлюються в заміські житлові будинки, відрізняються оптимальним поєднанням красивого зовнішнього вигляду, високої енергоефективності та якісної звукоізоляції. Для таких вікон характерні елегантні контури і максимальна площа скління.

Котедж в сучасному стилі може бути засклений готовими технологічно правильно розробленими конструкціями. При цьому приватне будівництво –  це завжди величезний вибір оздоблення, форм, кольорів і функціональності.

Дизайн вікон котеджу в сучасному стилі на основі профільної системи Віконда Котедж має високі експлуатаційні показники  і хороші варіанти  комплектації. Коефіцієнт опору теплопередачі 1,45 м²C / Вт забезпечується використанням енергоефективного профілю, установкою склопакета шириною до 44 мм з енергозберігаючим склом і аргоном. Фасадні конструкції можна забезпечити триплексом і іншими технічними рішеннями з фокусом «на безпеку».

Збільшити рівень зламостійкості можна до RC2. А звукоізоляція конструкції дозволяє комфортно себе почувати навіть в тому випадку, якщо на вулиці буде дуже шумно.

Як будуються котеджі в сучасному стилі

Інтер’єр котеджу в сучасному стилі означає зручні і функціональні планування, незвичайні проектні рішення і дає можливість втілити в життя практично будь-які ідеї. Баланс між зручністю, безпекою та архітектурною привабливістю лежить в основі підбору металопластикових вікон і дверей для сучасного будинку.

 

Наші досвідчені консультанти допоможуть склити будь-які проекти одноповерхових будинків і котеджів в сучасному стилі.

Якщо ви вибрали дизайн котеджу в сучасному стилі, то кольорові вікна і великий вибір відтінків ламінації –  ключ до пошуку ідеального колірного рішення саме вашого будинку.

Сьогодні проекти будинків і котеджів в сучасному стилі вибирають все більше людей, які цінують затишок, стиль, комфорт, вміють розумно вкладати кошти і бачать перспективу в енергоефективних пропозиціях. Поряд зі стандартними рішеннями можна використовувати і інновації в сфері захисту від злому:

– це датчики, що реагують на будь-яку спробу зміщення стулки, а також

– системи контролю доступу, що дозволяють відкривати вікно в віддаленому режимі

 

Фасад котеджу в сучасному стилі можуть прикрасити конструкції абсолютно будь-яких форм, типів відкриттів, кольорів і розмірів.

Двері сучасного житлового будинку повинні  поєднувати стильний зовнішній вигляд, енергоефективність, а також захист від шуму і від будь-яких спроб проникнення. Багатоточкова система фіксації стулки вельми ефективна: ригелі зі сталевих стрижнів утримують дверне полотно відразу в декількох точках, значно ускладнюючи злом.

При цьому ціна на вироби залежить не тільки від комплектації, але і габаритів дверних і віконних прорізів та їх конфігурації.