Розсувні двері HST

Максимум можливостей для розсувної системи
197 мм
Монтажна глубина рами
до 51 мм
Ширина склопакету
до 400 кг
Вага стулки
2980х2706мм
Максимальний розмір стулки
Розсувні двері HST-фото
Розсувні двері HST-фото
Розсувні двері HST-фото
Розсувні двері HST-фото
Розсувні двері HST-фото
Розсувні двері HST-фото
Розсувні двері HST-фото
Розсувні двері HST-фото
Розсувні двері HST-фото
Розсувні двері HST-фото
197 мм
Монтажна глубина рами
до 51 мм
Ширина склопакету
до 400 кг
Вага стулки
2980х2706мм
Максимальний розмір стулки
тригер
Вражаючі габарити
Максимум енергозбереження
тригер
Прохід без порога
тригер
Ще більше світла

Напевно, немає жодної людини, яка б не мріяла про світлий і просторий будинку – красивий, затишний, теплий в зимові дні і прохолодний в літню спеку. Такі будинки можуть бути самими різними – але, як правило, їх відмінною рисою все частіше стають великі площі скління. Повністю скляна стіна, що перекриває вихід на балкон, веранду або терасу – це цілком реальне, при цьому вельми сучасне рішення. Такі конструкції роблять розсувними, що дає можливість заощадити корисний простір і отримати максимум тепла і світла.

Розсувна система HST – ідеальний вибір як раз для таких конструкцій. Вона відмінно справляється з відкриванням і закриванням великих і важких стулок: щоб відкрити прохід, не потрібно докладати додаткових зусиль, а в закритому положенні конструкція виходить максимально герметичною і ефективно зберігає тепло в приміщенні.

Банер розсувні системи HST

Схеми відкривання

Велика площа скління - це серйозний виклик для будь-якої розсувної системи. HST незамінна там, де потрібно привести в рух велику і важку стулку, забезпечивши її зміщення паралельно глухому склінню. Система HST дозволяє робити стулки розмірами 6,5х2,8 м - при цьому навіть такі великі і важкі конструкції рухаються легко і плавно.
схема-06

Схема А

Одностулкова конструкція з однією глухою частиною, одностороннє відкривання
схема-04-04

Схема С

Двостулкова конструкція з двома глухими частинами, розсувне відкривання для максимально широкого проходу
схема-04

Схема D

Двостулкова конструкція, обидві стулки рухливі і зміщуються одна за одну
схема-04-06

Схема F

Чотирьохстулкова конструкція, всі 4 стулки рухливі і можуть переміщатися в будь-якому напрямку, дозволяючи вибрати місце для проходу

Максимум енергозбереження

При великій площі скління дуже важливо, щоб вся конструкція пропускала якомога менше тепла. Використання двокамерних енергозберігаючих склопакетів тут буде цілком виправдано - чим більше енергії залишиться в приміщенні, тим краще. Крім того, потрібно мінімізувати ризик продування в нижній частині конструкції. Саме тому так важливо комплектувати розсувні системи енергоефективними порогами.
Комфорт влітку і взимку
Головна особливість розсувних систем HST - велика площа скління: більше 90% всієї площі конструкції займає склопакет. А це означає, що захищати приміщення потрібно не тільки від переохолодження, але і від перегріву. Щоб скоротити витрати на кондиціонування в літню спеку, зберігши при цьому хороший огляд і природне освітлення, варто зробити вибір на користь мультифункціональних склопакетів. Мультифункціональне скло поєднує в собі всі властивості енергозберігаючого та сонцезахисного скла, зберігаючи тепло в мороз і прохолоду в літні спекотні дні.
23 °C
Збереження
Кімнатної температури
анімація комфорт влітку і взимку
-15 °C
Перешкоджає
Попаданню холодного повітря

Прохід без порога

Навіть невисокий поріг може створювати складності при переміщенні і служити перешкодою для проходу - особливо для дітей або людей з обмеженими можливостями. Розсувна конструкція може бути змонтована без порога - вона буде включати в себе тільки плоску планку, яка ніяким чином не завадить вільному руху. При цьому сама розсувна система HST збереже свої ключові переваги, що стосуються легкості відкривання і закривання.
Ще більше світла
Природне освітлення не тільки виглядає чудово - воно ще формує комфортне середовище, що сприяє підвищенню працездатності і поліпшенню імунітету. Вибір на користь розсувних систем на основі вузького профілю дозволяє отримувати якомога більше сонячного світла – таким чином, кімната з дверима HST буде затишною навіть в досить похмурий день.
фото розсуна система HST
01 / 01
Переваги:
  • check-ico Більше денного світла
  • check-ico Економія на освітленні
  • check-ico Вишуканий вигляд
  • check-ico Комфортне середовище для життя

Доступ до приміщення під вашим контролем

Встановлюючи розсувні двері HST, ви можете самі вибирати, як буде відкриватися стулка - тільки зсередини або зсередини і зовні. При склінні веранд і терас з відкритими майданчиками важливо, щоб двері можна було надійно закрити, заблокувавши можливість зовнішнього відкривання. А ось для балконів або лоджій підійде стандартний варіант.

Вікна Віконда

«Вікна Віконда» — компанія, що не лише посідає лідерські позиції, а й задає тренди сучасного ринку металопластикових вікон
картинка для відео

Отримайте консультацію від нашого фахівця

Отримайте безкоштовну консультацію від професіоналів своєї справи!

Розсувна система дверей HST

Де можна використовувати розсувні двері?

Повністю скляна стіна, що перекриває вихід на балкон, веранду або терасу — це цілком реальне і сучасне рішення. Такі конструкції роблять розсувними, що дає можливість заощадити корисний простір і отримати максимум тепла і світла.

Розсувні системи HST – ідеальний вибір як раз для таких випадків, включаючи пасивні будинки, нові будівлі, приватне будівництво комерційні об’єкти.

Велика площа скління — це серйозний виклик для будь-якої розсувної системи. Система hst підйомно розсувна незамінна там, де потрібно привести в рух велику і важку стулку, забезпечивши її зміщення паралельно глухому склінню.

Серія теплих розсувних систем hst дозволяє робити стулки розмірами 6,5х2,8 м — при цьому навіть такі великі і важкі конструкції рухаються легко і плавно.

Розсувні системи HST?

Щоб мінімізувати ризик продування в нижній частині потрібна установка енергоефективних порогів.

  • Поріг зі склопластику

Для порогів зі склопластику характерне оптимальне поєднання міцності, стійкості до зношування і низька теплопровідність.

  • Поріг з терморозривом

Додавання терморозриву (полімерної теплоізоляційної вставки) в конструкцію порога підвищує енергозберігаючий потенціал деталі, виключаючи появу «містка холоду».

Відмінності конструкції розсувних систем HST

Головна особливість розсувних-зсувних систем HST — є те, що більше 90% всієї площі конструкції займає склопакет.

Замовити розсувну систему hst, яка є чудовою альтернативою вікнам, ви можете в компанії Віконда. При цьому вартість буде включати прорахунок, виготовлення, доставку і установку.

Щоб скоротити витрати на кондиціонування в літню спеку, зберігши при цьому хороший огляд і природне освітлення, варто зробити вибір на користь мультифункціональних склопакетів.

Переваги розсувних систем HST

Розсувні міжкімнатні двері на основі вузького пвх профілю дозволяють отримувати максимальну кількість природного світла.

Купити розсувні двері з високоякісною фурнітурою і багатофункціональним склопакетом можна в мережі Віконда.

Встановлюючи розсувні двері HST, ви можете зробити замовлення на користь того чи іншого типу відкривання: тільки зсередини або зсередини і зовні. При склінні веранд і терас з відкритими майданчиками важливо, щоб двері можна було надійно закрити, заблокувавши можливість зовнішнього відкривання. А ось для дверних отворів балконів або лоджій підійде стандартний варіант.

Розсувні двері ціна Україна обґрунтовані їх функціональністю, герметичністю і надійністю. А ще це:

  • Більше денного світла
  • Економія на освітленні
  • Вишуканий вид
  • Комфортне середовище для життя

Ціна на hst розсувні системи salamander розраховується індивідуально і підбір опцій відбувається з ваших побажань і бюджету.