Сучасні металопластикові двері — це чудова альтернатива традиційним дерев’яним, алюмінієвим та навіть сталевим конструкціям. Поєднання привабливого зовнішнього вигляду, енергоефективності, звукоізоляції та високої надійності робить вхідні, міжкімнатні та балконні пластикові двері гарним вибором майже для будь-якого приміщення.

Металопластикові двері: особливості конструкції, комплектація

Як і ПВХ-вікно, пластикові двері зазвичай складаються з двох основних елементів — рами (дверної коробки) та стулки (дверного полотна). За відкривання та закривання відповідає дверна фурнітура, що може доповнюватися багатофункціональним замком, а в якості заповнення використовують склопакети, сендвіч-панелі, HPL-панелі та їх комбінації.

  • Для виготовлення рам та стулок вхідних і міжкімнатних дверей використовують більш міцний та жорсткий дверний профіль. А от металопластикові двері на балкон зазвичай роблять на основі віконного профілю — так конструкція буде легшою та максимально герметичною.
  • В якості заповнення у вхідні двері встановлюють багатокамерні склопакети з енергозбереженням та безпечним склом (броньоване скло, триплекс). Склопакети для балконних дверей також мають бути максимально енергоефективними, а от у міжкімнатних конструкціях можна використовувати заповнення з мінімальними показниками теплоізоляцію (проте — з хорошою звукоізоляцією).
  • Вибір фурнітури залежить від конструкції дверей та місця їх встановлення. Що важча і більша стулка, то надійнішими мають бути петлі. Що вищі вимоги до теплоізоляції — то ефективнішим має бути притискання по всьому периметру, в тому числі в зоні порогу. Крім того, вхідні пластикові двері потребують захисту від зламу — тому їх комплектують протизламною фурнітурою та замками з багатоточковим запиранням.

Окремої уваги заслуговують металопластикові розсувні двері. Їх можна встановлювати як всередині житлових або комерційних приміщень, так і на межі приміщення і відкритого майданчику — наприклад, веранди чи тераси. Використання сучасних розсувних систем дає змогу поєднувати зручне відкривання широкого проходу з максимально ефективною теплоізоляцією та захистом від спроб зламу.

Різновиди металопластикових дверей

Металопластикові двері — міжкімнатні, балконні та вхідні — можуть бути виготовлені в різній комплектації. Це дає змогу підібрати конструкцію з оптимальними характеристиками для тих чи інших умов.

Які варіанти міжкімнатних дверей доступні у 2021 році?

Конструкції, призначені для встановлення всередині приміщень, можуть бути виготовлені на основі профільних систем Віконда Класик та Віконда Класик plus.

Які двері будуть найдешевшими?

Для мінімізації витрат варто розглянути конструкції з профілю Віконда Класик та Віконда Класик plus, або ж з профілю Віконда Стандарт plus. Також, коли ви обираєте металопластикові двері вхідні — ціни будуть залежати від їх комплектації.

Які властивості важливі при виборі дверей?

Якщо ви обираєте металопластикові двері — купити варто конструкцію з високими показниками герметичності, теплоізоляції, шумоізоляції та стійкості від зламу. Двері міжкімнатні мають в першу чергу гарно виглядати та легко відриватися і закриватися. Для балконних дверей пріоритетними будуть теплоізоляція, шумоізоляція та захист від сонця.

Яка система розсувних дверей краща?

Розсувні двері мають цілий ряд переваг над розпашними, а у різних систем є свої переваги. Для більшості об’єктів варто обирати між системами HST, Smart Slide та duoPort — для них характерне оптимальне поєднання ціни, функціональності та механічних якостей.

Які вхідні двері обрати?

Для виготовлення вхідних ПВХ-конструкцій використовують профільні системи Віконда Термо, Стандарт plus, Класик та Класик plus. В якості заповнення обирають двокамерні безпечні склопакети з енергозбереженням, HPL-панелі та сендвіч-панелі. Поєднання протизламної фурнітури, потужних дверних петель та сучасних замків робить конструкцію енергоефективною, зручною та безпечною.

Переваги металопластикових дверей Віконда

Обираючи пластикові вхідні двері в приватний будинок, балконні двері чи розсувну міжкімнатну систему від компанії «Віконда», ви отримуєте всі переваги металопластикових конструкцій, спроектованих та зібраних кваліфікованими майстрами з якісних матеріалів та комплектуючих. Найактуальнішими перевагами дверей є:

  • Широкий асортимент. Вхідні, міжкімнатні та балконні конструкції виробляються з кількох профільних систем, що дає змогу підібрати варіант під будь-який бюджет та будь-які умови експлуатації.
  • Сучасні технічні рішення. Енергоефективні склопакети, дверна фурнітура, надійні замки та інші елементи роблять двері від компанії «Віконда» функціональними та зручними у використанні.
  • Контроль якості. Перед відправкою до замовника та безпосередньо перед встановленням всі готові металопластикові двері проходять багаторівневу перевірку — так компанія пересвідчується у відповідності конструкцій найсуворішим стандартам.

Крім того, для всіх ПВХ-виробів вхідної групи властиві бездоганний зовнішній вигляд, простота догляду, надійність, а також тривалий термін експлуатації.

Де купити металопластикові двері Віконда

В інтернет-магазині, а також у фірмових салонах, що розташовані по всій Україні, можна замовити вироби вхідної групи від компанії Віконда. Ви можете купити як стандартні дверні конструкції, так і дизайнерські металопластикові двері без скла з заповненням на основі HPL-панелей, або ж двері, що забезпечать максимальну ефективність захисту від проникнення сторонніх осіб. Завдяки бездоганній якості всієї продукції вироби, встановлені нашими майстрами, будуть справно служити вам, захищаючи будинок від холоду, шуму та будь-якої небезпеки.