Мінімалізм

Мінімалістичні лінії і сучасний вигляд
1,34 м2C/Вт
Коефіцієнт опору теплопередачі
RC1
Рівень безпеки
Мінімалізм-фото
Мінімалізм-фото
Мінімалізм-фото
Мінімалізм-фото
Мінімалізм-фото
Мінімалізм-фото
Мінімалізм-фото
Мінімалізм-фото
Мінімалізм-фото
Мінімалізм-фото
Мінімалізм-фото
Мінімалізм-фото
Мінімалізм-фото
Мінімалізм-фото
Мінімалізм-фото
Мінімалізм-фото
Мінімалізм-фото
Мінімалізм-фото
Мінімалізм-фото
Мінімалізм-фото
1,34 м2C/Вт
Коефіцієнт опору теплопередачі
RC1
Рівень безпеки
Високі показники енергоефективності
тригер
Мінімум зайвих деталей
Максимум природного освітлення
тригер
Будинок без порогів для легкого переміщення

Мінімалізм в архітектурі — це тренд, що не втрачає своєї актуальності вже кілька десятків років. При будівництві заміських будинків і котеджів на нього теж часто орієнтуються. Житло, збудоване в мінімалістичному стилі, виглядає дуже сучасно. При цьому відрізняється високим рівнем комфорту і ергономіки.

Це ж справедливо для скління. Використання сучасних енергоефективних рішень дозволяє закладати в проект велику площу скління без шкоди для енергоефективності будівель. Великі вікна без рам та імпостів пропускають максимальну кількість природного світла, а розсувні системи роблять вихід на веранду або терасу максимально комфортним.

І все ж головна перевага стилю — це саме відсутність зайвих деталей. Рівні лінії, великі прозорі або тоновані склопакети та інші продумані елементи роблять будинок дійсно сучасним.

Оберіть колір ламінації
Більше про вибір ручок на відео
Антрацит
Антрацит пісчаний
Бальзат
Коричневий
Металік
Сірий скандинавський
Сірий хмарний
Титан
Фікус
Чорно-коричневий
Оберіть ручку
Hoppe
бронза
Hoppe
коричн.
Hoppe
срібло
ручка Hoppe з ключем
Hoppe антрацит
з ключем
ручка Hoppe з ключем
Hoppe бронза
з ключем
ручка Hoppe з ключем
Hoppe коричн.
з ключем
ручка Hoppe з ключем
Hoppe біла
з ключем
Оберіть колір ламінації
Оберіть ручку

Теплі вікна з мінімумом деталей

Дуже важливо, щоб вікно в мінімалістичному інтер'єрі було не просто красивим, але і енергоефективним. Використання конструкцій з опором теплопередачі на рівні 1,34 м²C / Вт дає можливість зменшити тепловтрати приблизно в два рази в порівнянні зі стандартними вікнами. Важливий і захист від шуму - звукоізоляція вікон забезпечить комфортний відпочинок навіть на високому рівні гучності музики на сусідній ділянці або активних дитячих іграх у дворі.
Як обрати вікна на відео
схема Віконда Комфорт
Профіль — Віконда Комфорт
Профільна система має високі показники жорсткості і мінімальну теплопровідність. Навіть великі панорамні вікна будуть міцними, надійними і енергоефективним
схема Віконда Комфорт склопакет
Склопакет 44 мм з триплексом 3.3.1
Двокамерне скління з енергозберігаючим склом і заповненням камер аргоном зводить тепловтрати до мінімуму. А триплекс захищає панорамні вікна від пошкоджень - випадкових або навмисних
схема Віконда Комфорт
Квадратний армуючий профіль товщиною 1,5 мм
Жорстка вставка з товстого металу з ребрами жорсткості підвищує стійкість до навантажень. Це особливо важливо при виготовленні конструкцій великої площі

Стильний дизайн

Лаконічний зовнішній вигляд з мінімумом деталей — основа мінімалістичного стилю. Рівні лінії, рівні поверхні, відсутність нав'язливого декору — це саме той мінімалізм, які робить вікно по-справжньому сучасним. Вирішити таку задачу можна кількома способами, тим більше що багатий вибір комплектуючих для вікон це цілком дозволяє.
Більше на відео про дизайн пластикових вікон

Додаткові можливості

Мінімалізм в зовнішньому вигляді аж ніяк не означає обмеженості можливостей. Навпаки — використання сучасних рішень дозволяє зробити мінімалістичні вікна вельми функціональними і зручними у використанні. Важливим фактором буде й безпека: конструкцію можна надійно захистити від будь-яких спроб проникнення.
Більше на відео про безпечне вікно
котедж у стилі мінімалізм

Ергономічні двері

Двері котеджу або заміського будинку, виконаних в стилі сучасного мінімалізму, повинні поєднувати зовнішню бездоганність, енергоефективність, шумоізоляцію та максимальну взломостійкість. Використання конструкції з опором теплопередачі від 1,08 м² ° C / Вт і високою звукоізоляцією забезпечить поєднання захисту від тепловтрат (мінімум удвічі ефективніше в порівнянні з металевими дверима) і вуличного шуму. Замок М2 з протизламним механізмом також буде вельми корисний — він зведе до мінімуму ймовірність проникнення зловмисників.
схема дверей Віконда Термо
Профіль Віконда Термо
Шестикамерний профіль з високими показниками міцності і енергоефективності відмінно підходить для виготовлення дверних конструкцій
схема Віконда Термо склопакет
Склопакет 40 мм
Двокамерний склопакет можна замінити (повністю або частково) сендвіч-панеллю для підвищення приватності при збереженні теплоізоляції
схема дверей Віконда Термо
Квадратний армуючий профіль до 3 мм
Сталеве армування дверної конструкції з використанням товстого металу - запорука того, що двері з часом не просядуть і не деформуються, а будуть відкриватися без будь-яких проблем

Варіанти виконання

Залежно від форми дверного отвору і його розмірів двері будинку або котеджу можуть мати різну конфігурацію. Найпростіше рішення — класичні одностулкові двері, але для більш широких отворів підійдуть також конструкції з фальшстулкою або двостулкові штульпові двері. Арочні конструкції ідеально впишуться в отвір з округленою або стрілоподібною верхньою частиною.
схемы -05

Одностулкові

схемы -04

Штульпові

схемы -03

Двері з фальшстулкою

схемы -02

Арочні

Підвищена безпека та функціональність

У приватному будинку або котеджі вхідні двері повинні забезпечувати максимально ефективний захист від проникнення. Для цього використовуються різні технічні рішення, а самі двері можна підсилити додатковим замком. Багатоточкова система замикання вельми ефективна: масивні сталеві ригелі замку відразу в декількох місцях з’єднують раму з стулкою. Це не тільки знижує ймовірність злому, але і підвищує надійність фіксації в декількох точках, розподіляючи силу притиску по периметру дверної коробки.

фото підвищена безпека

Додаткові можливості для безпеки

Підвищити безпеку котеджу, зменшивши ймовірність проникнення сторонніх можна різними способами. Вибір додаткових комплектуючих, які можна встановити в цілях безпеки, досить великий. Найбільш актуальними будуть система «майстер-ключ» (вона демонструє відмінну ефективність саме в котеджах і заміських будинках), а також можливість відкривання дверей за допомогою спеціальної панелі по введенню коду або відбитка пальця.
Більше про протизламну фурнітуру на відео
котедж у стилі Мінімалізм

Вражаючі розміри

Використовуючи портальні системи, можна максимально заощадити корисний простір навіть в невеликому котеджі. Зовні такі конструкції ідеально вписуються в концепцію мінімалізму. Крім того, на їх основі можна виготовляти вироби з габаритами до 6,5х2,8 м - і навіть стулки з такими вражаючими розмірами (а значить, і масою) будуть відкриватися і закриватися без зусиль, забезпечуючи вільний прохід.
схема-06

Схема А

Одна рухома стулка з глухою частиною для прорізів невеликої ширини
схема-04-04

Схема С

Дві рухливі стулки з двома глухими частинами - стандартне рішення
схема-04

Схема D

Дві рухливі стулки для вибору місця проходу
схема-04-06

Схема F

Чотири рухливі стулки для максимального комфорту і свободи
Максимальне енергозбереження
При великій площі скління дуже важливо, щоб вікна випускали якомога менше тепла. Використання енергоефективних склопакетів, широкого профілю, а також інших технологічних рішень (в тому числі теплого порога) дозволить вирішити це завдання і забезпечити комфорт в будинку навіть в сильні холоди. Крім того, відчутною буде і економія на обігріві котеджу.
поріг із склопластику
01 / 01
Переваги:
 • check-ico Поріг зі склопластику
  Чудові показники теплоізоляції роблять такий поріг придатним навіть для установки в пасивному будинку
 • check-ico Рама шириною до 197 мм
  При правильному підборі комплектації широка рама не тільки відмінно зберігає тепло, а й захищає від зовнішнього шуму
 • check-ico Стулка шириною до 85 мм
  Разом зі склопакетом товщиною до 51 мм широка стулка забезпечує максимум теплозбереження, що дуже важливо при великій площі скління

Будинок без порогів

Для максимальної свободи переміщення — а вона важлива в першу чергу людям похилого віку та людям з обмеженою мобільністю — підйомно-розсувні двері 85 мм можна монтувати без порогу. Рама дверей при цьому справляє враження продовження підлоги — в конструкції передбачений плоский поріг мінімальної висоти, який абсолютно не перешкоджає вільному переміщенню. При цьому така перевага як легке відкривання стулки навіть при її великих габаритах повністю зберігається.

Отримайте консультацію від нашого фахівця

Отримайте безкоштовну консультацію від професіоналів своєї справи!

Котедж в стилі мінімалізм

Котеджі в стилі мінімалізм — це поєднання мінімалістичних ліній, сучасного вигляду і при цьому найвищого рівня комфорту і ергономіки.

Заміське житло, побудоване в мінімалістичному стилі, відрізняється своєю актуальністю вже кілька десятків років.

Проект котеджу мінімалізм дозволяє закладати велику площу скління без шкоди для енергоефективності будівель.

Великі вікна без рам і імпостів пропускають максимальну кількість природного світла, а розсувні системи роблять вихід на веранду або терасу максимально комфортним.

При цьому дизайн інтер’єру котеджу в стилі мінімалізм — це саме відсутність зайвих деталей. Рівні лінії, великі прозорі або тоновані склопакети та інші продумані елементи будівництва роблять будівлі дійсно сучасними.

 

Дуже важливо, щоб проекти котеджів в стилі мінімалізм були укомплектовані енергоефективними вікнами. Використання конструкцій з опором теплопередачі на рівні 1,08 м²C / Вт дає можливість зменшити тепловтрати приблизно в два рази в порівнянні зі стандартними вікнами.

Вікна для котеджу виготовляються за індивідуальними параметрами з урахуванням належного рівня безпеки і шумоізоляції. Звукоізоляція вікон забезпечить комфортний відпочинок навіть на високому рівні гучності музики на сусідній ділянці або активних дитячих іграх у дворі.

Котедж мінімалізм — це лаконічний зовнішній вигляд з мінімумом деталей. Це ключова ідея стилю. Використовуючи портальні системи, можна максимально заощадити корисний простір навіть в невеликому котеджі. Зовні такі конструкції ідеально вписуються в концепцію мінімалізму. Крім того, на їх основі можна виготовляти вироби з габаритами до 6,5х2,8 м – і навіть стулки з такими вражаючими розмірами (а значить, і масою) будуть відкриватися і закриватися без зусиль, забезпечуючи вільний прохід.

Ми пропонуємо звернути увагу на дизайн вікон для котеджу мінімалізм:

 • Лаконічна форма стулки як не можна краще підходить для вікон в мінімалістичному стилі
 • Дизайнерські ручки набагато краще впишуться в образ вікна
 • Широка палітра колірних рішень дозволяє створювати унікальні дизайнерські композиції.

Найчастіше інтер’єр котеджу в стилі мінімалізм — це рівні лінії, рівні поверхні, відсутність нав’язливого декору. Вирішити таку задачу можна за допомогою готових рішень від компанії Віконда.

Особливістю вікон для котеджу крім енергоефективності є безпека:

 • Можливість відкрити або закрити вікно в віддаленому режимі актуальна не тільки з точки зору зручності, але і з позиції захисту від проникнення
 • Триплекс, броньоване або термозміцнене скло – додатковий захист від проникнення через розбитий склопакет

Еко мінімалізм зараз на піку популярності, тому котедж в стилі еко мінімалізм, архітектура якого заснована на використанні екологічних матеріалів і комплектуючих, прослужить вам довгі роки.

Проекти будинків і котеджів в стилі мінімалізм можна знайти в Інтернеті або звернутися до професійних конструкторів проектувальників.

Що стосується дверей, то двері в котедж можуть мати різну конфігурацію. Найпростіше рішення – класичні одностулкові двері, але для більш широких отворів підійдуть також конструкції з фальшстулкою або двостулкові штульпові двері.

Ціна на засклення котеджу в стилі мінімалізм прораховується індивідуально і залежить від багатьох параметрів, ідей забудовника і побажань замовника.