Мінімалізм-фото
Мінімалізм-фото
Мінімалізм-фото

Мінімалізм

Мінімалістичні лінії і сучасний вигляд
Додати до порівняння
82 мм
Монтажна глибина
44 мм
Кількість камер
6
Максимальна товщина склопакета
10 років
Гарантійний термін
Високі показники енергоефективності
Мінімум зайвих деталей
Максимум природного освітлення
Будинок без порогів для легкого переміщення

Мінімалізм

Мінімалізм в архітектурі — це тренд, що не втрачає своєї актуальності вже кілька десятків років. При будівництві заміських будинків і котеджів на нього теж часто орієнтуються. Житло, збудоване в мінімалістичному стилі, виглядає дуже сучасно. При цьому відрізняється високим рівнем комфорту і ергономіки.

Це ж справедливо для скління. Використання сучасних енергоефективних рішень дозволяє закладати в проект велику площу скління без шкоди для енергоефективності будівель. Великі вікна без рам та імпостів пропускають максимальну кількість природного світла, а розсувні системи роблять вихід на веранду або терасу максимально комфортним.

І все ж головна перевага стилю — це саме відсутність зайвих деталей. Рівні лінії, великі прозорі або тоновані склопакети та інші продумані елементи роблять будинок дійсно сучасним.

Теплі вікна з мінімумом деталей
Дуже важливо, щоб вікно в мінімалістичному інтер'єрі було не просто красивим, але і енергоефективним. Використання конструкцій з опором теплопередачі на рівні 1,07 м² * ° C / Вт дає можливість зменшити тепловтрати приблизно в два рази в порівнянні зі стандартними вікнами. Важливий і захист від шуму - звукоізоляція вікон на рівні 36 дБ забезпечить комфортний відпочинок навіть на високому рівні гучності музики на сусідній ділянці або активних дитячих іграх у дворі.
01 / 03
Профіль — Віконда Комфорт
  • check-ico Профільна система має високі показники жорсткості і мінімальну теплопровідність. Навіть великі панорамні вікна будуть міцними, надійними і енергоефективним
02 / 03
Склопакет 44 мм з триплексом 3.3.1
  • check-ico Двокамерне скління з енергозберігаючим склом і заповненням камер аргоном зводить тепловтрат до мінімуму. А триплекс захищає панорамні вікна від пошкоджень - випадкових або навмисних
03 / 03
Квадратний армуючий профіль товщиною 1,5 мм
  • check-ico Жорстка вставка з товстого металу з ребрами жорсткості підвищує стійкість до навантажень. Це особливо важливо при виготовленні конструкцій великої площі

Стильний дизайн

Лаконічний зовнішній вигляд з мінімумом деталей — основа мінімалістичного стилю. Рівні лінії, рівні поверхні, відсутність нав'язливого декору — це саме той мінімалізм, які робить вікно по-справжньому сучасним. Вирішити таку задачу можна кількома способами, тим більше що багатий вибір комплектуючих для вікон це цілком дозволяє.

Додаткові можливості

Мінімалізм в зовнішньому вигляді аж ніяк не означає обмеженості можливостей. Навпаки — використання сучасних рішень дозволяє зробити мінімалістичні вікна вельми функціональними і зручними у використанні. Важливим фактором буде й безпека: конструкцію можна надійно захистити від будь-яких спроб проникнення.

Ергономічні двері

Двері котеджу або заміського будинку, виконаних в стилі сучасного мінімалізму, повинна поєднувати зовнішню бездоганність, енергоефективність, шумоізоляцію та максимальну взломостійкість. Використання конструкції з опором теплопередачі від 0,99 м² * ° C / Вт і звукоізоляція від 36 Дб забезпечить поєднання захисту від тепловтрат (мінімум удвічі ефективніше в порівнянні з металевими дверима) і вуличного шуму. Замок М2 з протизламним механізмом також буде вельми корисний — він зведе до мінімуму ймовірність проникнення зловмисників.
Профіль Віконда Термо
Шестикамерний профіль з високими показниками міцності і енергоефективності відмінно підходить для виготовлення дверних конструкцій
Склопакет 40 мм
Двокамерний склопакет можна замінити (повністю або частково) сендвіч-панеллю для підвищення приватності при збереженні теплоізоляції
Квадратний армуючий профіль до 3 мм
Сталеве армування дверної конструкції з використанням товстого металу - запорука того, що двері з часом не просядуть і не деформуються, а будуть відкриватися без будь-яких проблем

Варіанти виконання

Залежно від форми дверного отвору і його розмірів двері будинку або котеджу можуть мати різну конфігурацію. Найпростіше рішення — класичні одностулкові двері, але для більш широких отворів підійдуть також конструкції з фальшстулкою або двостулкові штульпові двері. Арочні конструкції ідеально впишуться в отвір з округленою або стрілоподібною верхньою частиною.

  1. Одностулкові
  2. Штульпові
  3. Двері з фальшстулкою
  4. Арочні

Підвищена безпека і функціональність

У приватному будинку або котеджі вхідні двері повинні забезпечувати максимально ефективний захист від проникнення. Для цього використовуються різні технічні рішення, а самі двері можна підсилити додатковим замком. Багатоточкова система замикання вельми ефективна: масивні сталеві ригелі замку відразу в декількох місцях з’єднують раму з стулкою. Це не тільки знижує ймовірність злому, але і підвищує надійність фіксації в декількох точках, розподіляючи силу притиску по периметру дверної коробки.

Додаткові можливості для безпеки

Підвищити безпеку котеджу, зменшивши ймовірність проникнення сторонніх можна різними способами. Вибір додаткових комплектуючих, які можна встановити в цілях безпеки, досить великий. Найбільш актуальними будуть система «майстер-ключ» (вона демонструє відмінну ефективність саме в котеджах і заміських будинках), а також можливість відкривання дверей за допомогою спеціальної панелі по введенню коду або відбитка пальця.

Вражаючі розміри

Використовуючи портальні системи, можна максимально заощадити корисний простір навіть в невеликому котеджі. Зовні такі конструкції ідеально вписуються в концепцію мінімалізму. Крім того, на їх основі можна виготовляти вироби з габаритами до 6,5х2,8 м - і навіть стулки з такими вражаючими розмірами (а значить, і масою) будуть відкриватися і закриватися без зусиль, забезпечуючи вільний прохід.

Максимальне енергозбереження

При великій площі скління дуже важливо, щоб вікна випускали якомога менше тепла. Використання енергоефективних склопакетів, широкого профілю, а також інших технологічних рішень (в тому числі теплого порога) дозволить вирішити це завдання і забезпечити комфорт в будинку навіть в сильні холоди. Крім того, відчутною буде і економія на обігріві котеджу.
Поріг зі склопластику
Чудові показники теплоізоляції роблять такий поріг придатним навіть для установки в пасивному будинку
Рама шириною до 197 мм
При правильному підборі комплектації широка рама не тільки відмінно зберігає тепло, а й захищає від зовнішнього шуму
Стулка шириною до 85 мм
Разом зі склопакетом товщиною до 51 мм широка стулка забезпечує максимум теплозбереження, що дуже важливо при великій площі скління

Будинок без порогів

Для максимальної свободи переміщення — а воно важлива в першу чергу людям похилого віку та людям з обмеженою мобільністю — підйомно-розсувні двері 85 мм можна монтувати без порогу. Рама дверей при цьому справляє враження продовження підлоги — в конструкції передбачений плоский поріг мінімальної висоти, який абсолютно не перешкоджає вільному переміщенню. При цьому така перевага як легке відкривання стулки навіть при її великих габаритах повністю зберігається.

Вікна Віконда

Вікна Віконда »- є одним з ключових лідерів українського ринку з виготовлення металопластикових вікон.

Отримайте консультацію від нашого фахівця

Отримайте безкоштовну консультацію від професіоналів своєї справи!

Контакти салонів

область:

Металопластикові вікна: функції

Які ж функції може і повинна виконувати светопрозрачная конструкція? Все залежить від кімнати, скління якої ви плануєте, від типу будівлі і навіть кліматичної зони, в якій воно знаходиться. Але в цілому, віконна конструкція повинна виконувати такі базові функції:

Енергозбереження; комфорт; мікроклімат; Безпека; Дизайн.

Ваші металопластикові вікна повинні відповідати як мінімум українським стандартам енергозбереження, мати високий рівень безпеки, забезпечувати найбільш сприятливий мікроклімат в будинку, гарантувати комфорт. А також підкреслювати інтер’єр, як того вимагає ваша фантазія. Для цього компанія «Вікна Віконда» пропонує безліч можливостей.

Як легко вибрати вікна ПВХ?

Ми розробили спеціальну програму, яка допоможе вам вирішити проблему вибору металопластикового ПВХ вікна. Пропонуємо скористатися Віконним Навігатором. У програмі є можливість роздрукувати комплектацію вашого майбутнього продукту, щоб оформити замовлення в салоні. Ви також можете залишити електронну заявку, щоб розрахувати ціну вікна ПВХ.