Встановлення міжкімнатних дверей вимагає відповідального підходу і уваги до найменших деталей, адже такі двері мають витримати не один рік інтенсивної експлуатації. Тому якщо ви плануєте замовити двері міжкімнатні на основі пластикового профілю, то зверніть увагу, що конструкція повинна забезпечувати легке відкривання і високу герметичність, а також хорошу звукоізоляцію. При правильному підборі моделі і комплектуючих ваша конструкція органічно впишеться в інтер’єр, при цьому буде легко відкриватися і закриватися.

Як обрати міжкімнатні двері

Перш ніж купити міжкімнатні двері, зверніть увагу на те, де саме їх буде встановлено, а також на їх розміри. Від габаритів конструкції і від вимог до її характеристик безпосередньо залежить комплектація виробу.

Який профіль обрати для виготовлення міжкімнатних дверей?

Міжкімнатні двері не контактують із зовнішнім середовищем, тому вимоги до їх теплоізоляції будуть нижчими, ніж у вхідних дверей. Обрати варто профіль з достатньою жорсткістю і привабливим зовнішнім виглядом (форма наплава і штапика, ламінація).

Як забезпечити хорошу звукоізоляцію?

Якщо ви плануєте купити міжкімнатні двері у спальню або у робочий кабінет, то для ефективної звукоізоляції потрібно встановити комплект фурнітури, що забезпечує притискання по периметру, а також шумоізоляційне заповнення — сендвіч-панель або склопакет з низькою проникністю для звуку.

Який запірний механізм вибрати?

Все залежить від вимог до безпеки — іноді потрібен замок з ключем, іноді (в місцях з високою прохідністю) досить простої засувки з нажимним гарнітуром або ролика, який фіксує стулку в закритому положенні.

Які дизайнерські рішення доступні при виборі міжкімнатних дверей?

Збираючись купити двері — міжкімнатні або вхідні — обирайте в каталозі «Віконда» різні варіанти ламінації профілю та декоративне скління (тоновані або фактурні склопакети).

Якими бувають міжкімнатні двері?

Вибір металопластикових дверей на сайті і в точках продажу «Віконда» досить великий — до того ж ви можете комплектувати їх різними елементами. Тому міжкімнатні двері будуть відрізнятися:

  • Конструкцією (одно- і двостулкові).
  • Способом відкривання (розпашні, розсувні).
  • Способом закривання (з замком або з засувкою, з нажимним або офісним гарнітуром).

Дизайнерський потенціал у виробів на основі ПВХ профілю також максимально широкий, тому можна вибрати рішення, яке органічно впишеться в будь-яку інтер’єрну концепцію і кольорову гаму приміщення.

Якісні міжкімнатні двері від Віконда

Якщо вам потрібні надійні і довговічні двері міжкімнатні — купити вироби з підтвердженою якістю можна в компанії «Віконда». Ви можете замовити конструкцію для офісу, будинку або квартири на сайті або відвідати будь-який з фірмових салонів для вивчення демонстраційних зразків і отримання консультацій.

Компанія «Віконда» пропонує надійні, сучасні, і при цьому доступні міжкімнатні двері — ціна виробу залежить від його комплектації і габаритів, але кожна конструкція буде відповідати найсуворішим стандартам якості.