Міжкімнатні двері Класик-фото
Міжкімнатні двері Класик-фото
Міжкімнатні двері Класик-фото
Міжкімнатні двері Класик-фото
Міжкімнатні двері Класик-фото
Міжкімнатні двері Класик-фото
Міжкімнатні двері Класик-фото
Міжкімнатні двері Класик-фото
Міжкімнатні двері Класик-фото
Міжкімнатні двері Класик-фото

Міжкімнатні двері Класик

Надійне рішення для вашого будинку
Додати до порівняння
Дивитися відеоогляд
60 мм
Ширина стулки
до 32 мм
Ширина склопакета
до 92 мм
Висота стулки
1 рік
Гарантійний термін
тригер
Суворі геометричні форми
Якість і довговічність
тригер
Простота і комфорт

Особливості системи

Надійний притиск дуже важливий Для дверної системи Віконда Класик характерне поєднання простої конструкції і механічної міцності. Міжкімнатні двері Віконда Класик зазвичай встановлюють в місцях господарського призначення або в сантехнічних приміщеннях - а низький поріг, яким може бути укомплектована конструкція, помітно полегшує пересування.будь-яких міжкімнатних дверей. Фіксація дверного полотна і притиск його до рами по всьому периметру дозволяє позбутися продування і звести до мінімуму можливі втрати тепла. Якість притиску важлива ще і з точки зору безпеки - чим надійніше зафіксована стулка, тим складніше буде зловмисникові при спробі проникнення.
Довговічна конструкція
П-подібний посилюючий профіль з металу товщиною 1,5 мм в стулці і рамі, П-подібний профіль 1,2 мм в імпості.
Класична форма профілю
Сувора геометрична форма штапиків формує строгий контур дверей
Різні варіанти порогів для різних умов
Низький алюмінієвий поріг для простого пересування. Поріг-рама - для максимального збереження тепла. Без порога - для місць з високою прохідністю

Збереження тепла

Міжкімнатні двері повинні бути досить герметичними і захищати приміщення від протягів або втрат тепла. Так у всіх приміщеннях буде простіше підтримувати оптимальний мікроклімат, а витрати на обігрів або кондиціонування помітно знизяться.
Ширина стулки - 60 мм
Стулка досить легка, при цьому вона має невисоку теплопровідність, добре зберігаючи тепло.
Ширина склопакета - до 32 мм
Можливість установки 2-х камерних склопакетів значно розширює теплоізоляційний потенціал конструкції.
Теплий поріг
Встановлення теплого порогу - гарне рішення для зменшення тепловтрат в нижній, найхолоднішій частини приміщення.

Высока герметичність

Надійний притиск дуже важливий для будь-яких міжкімнатних дверей. Фіксація дверного полотна і притиск його до рами по всьому периметру дозволяє позбутися продування і звести до мінімуму можливі втрати тепла. Якість притиску важлива ще і з точки зору безпеки - чим надійніше зафіксована стулка, тим складніше буде зловмисникові при спробі проникнення.
високагерметичніть 1

Замок-рейка з багатоточковим замиканням

Надійний замок з декількома точками замикання (від 3 до 5) забезпечує фіксацію дверного полотна в найбільш важливих точках, підвищує герметичність конструкції за рахунок ефективного притиску
висока герметичність 2

Замикання на ключ

За допомогою ключа можна зафіксувати двері відразу у всіх точках замикання - як навпроти замку, так і на відповідних планках
високагерметичність_3

Надійна фіксація полотна у всіх точках

Надійний комплекс з зачепів і сталевих планок ефективно утримує полотно в закритому положенні. Мінімальні зазори між деталями підвищують ефективність притиску у всіх точках замикання.

Фурнітура для міжкімнатних конструкцій: ручки, петлі, замки

Міжкімнатні двері, як правило, менші і легші, ніж вхідні. Саме тому в їх комплектацію входить легша фурнітура, для якої в пріоритеті максимально комфортна робота. З іншого боку, міжкімнатні двері можуть експлуатуватися досить інтенсивно: відкривають і закривають їх куди частіше, ніж вхідні. Ось чому до комплектації міжкімнатних конструкцій необхідно поставитися максимально відповідально, вибираючи фурнітурні комплекти з урахуванням умов експлуатації.
petli i zamki 460x460-2-02

Натискний гарнітур

Конструкції можуть комплектуватися різними натискними гарнітурами від різних виробників з різним дизайном ручок і різними характеристиками.
petli i zamki 460x460-2_Монтажная область 1

Петлі для міжкімнатних дверей

Усі міжкімнатні двері за замовчуванням комплектуються чотирма віконними петлями. Якщо буде потрібно - їх можна замінити дверними петлями, кожна з яких розрахована на вагу стулки до 100 кг.
petli i zamki 460x460-2-03

Базові замки і дверні циліндри

Комплектація дверей за замовчуванням - замок з дверним циліндром. Обидва елементи можна замінити поліпшеними моделями з підвищеною надійністю..

Декоративне скло

Склопакет, який використовується для заповнення дверного полотна або глухої частини міжкімнатних дверей, може бути не тільки прозорим. У конструкцію склопакета можна включити тоновані, напівпрозорі або матові види скла – вони захистять приміщення від сторонніх поглядів і радикально змінять зовнішній вигляд дверей.

Вивчивши весь асортимент дизайнерського скління від нашої компанії, ви можете вибрати варіант, який буде оптимальним саме для ваших умов.

Вікна Віконда

«Вікна Віконда» - є одним з ключових лідерів українського ринку з виготовлення металопластикових вікон.

Отримайте консультацію від нашого фахівця

Отримайте безкоштовну консультацію від професіоналів своєї справи!

Контакти салонів

область:

Міжкімнатні двері Віконда Класик

Шукаєте надійне рішення для вашого будинку? Ми знаємо, як вибрати міжкімнатні двері Віконда Класик. Для дверної системи Віконда Класик характерне поєднання простої конструкції і механічної міцності.

Замовити міжкімнатні двері Віконда Класик означає отримати довговічну конструкцію з класичною формою профілю, з надійним притиском і різними дизайнерськими можливостями.

Міцну статику і відсутність деформацій гарантує П-подібний підсилюючий профіль з металу товщиною 1,5 мм в стулці і рамі та П-подібний профіль 1,2 мм в імпості.

Сувора геометрична форма штапиків формує строгий контур дверей.

Купити міжкімнатні двері Віконда Класик можна з низьким алюмінієвим порогом для простого пересування, або з порогом-рамою – для максимального збереження тепла або зовсім без порога – для місць з високою прохідністю.

Міжкімнатні двері досить герметичні і захищають приміщення від протягів або втрат тепла. Є можливість установки 2-х камерних склопакетів, що значно розширює теплоізоляційний потенціал конструкції.

Ціна міжкімнатних дверей Віконда Класик вигідна і розумно обґрунтована. За невисоку вартість ви отримуєте надійні і міцні міжкімнатні двері.