Міжкімнатні двері Класик

Надійне рішення для вашого будинку
60 мм
Ширина стулки
до 32 мм
Ширина склопакету
до 92 мм
Висота стулки
1 рік
Гарантійний термін
Міжкімнатні двері Класик-фото
Міжкімнатні двері Класик-фото
Міжкімнатні двері Класик-фото
Міжкімнатні двері Класик-фото
Міжкімнатні двері Класик-фото
Міжкімнатні двері Класик-фото
Міжкімнатні двері Класик-фото
Міжкімнатні двері Класик-фото
Міжкімнатні двері Класик-фото
Міжкімнатні двері Класик-фото
Міжкімнатні двері Класик-фото
Міжкімнатні двері Класик-фото
Міжкімнатні двері Класик-фото
Міжкімнатні двері Класик-фото
Міжкімнатні двері Класик-фото
Міжкімнатні двері Класик-фото
Міжкімнатні двері Класик-фото
Міжкімнатні двері Класик-фото
Міжкімнатні двері Класик-фото
Міжкімнатні двері Класик-фото
60 мм
Ширина стулки
до 32 мм
Ширина склопакету
до 92 мм
Висота стулки
1 рік
Гарантійний термін
тригер
Суворі геометричні форми
Якість і довговічність
тригер
Простота і комфорт

Особливості системи

Надійний притиск дуже важливий Для дверної системи Віконда Класик характерне поєднання простої конструкції і механічної міцності. Міжкімнатні двері Віконда Класик зазвичай встановлюють в місцях господарського призначення або в сантехнічних приміщеннях - а низький поріг, яким може бути укомплектована конструкція, помітно полегшує пересування.будь-яких міжкімнатних дверей. Фіксація дверного полотна і притиск його до рами по всьому периметру дозволяє позбутися продування і звести до мінімуму можливі втрати тепла. Якість притиску важлива ще і з точки зору безпеки - чим надійніше зафіксована стулка, тим складніше буде зловмисникові при спробі проникнення.
Довговічна конструкція
П-подібний посилюючий профіль з металу товщиною 1,5 мм в стулці і рамі, П-подібний профіль 1,2 мм в імпості.
Класична форма профілю
Сувора геометрична форма штапиків формує строгий контур дверей
Різні варіанти порогів для різних умов
Низький алюмінієвий поріг для простого пересування. Поріг-рама - для максимального збереження тепла. Без порога - для місць з високою прохідністю

Збереження тепла

Міжкімнатні двері повинні бути досить герметичними і захищати приміщення від протягів або втрат тепла. Так у всіх приміщеннях буде простіше підтримувати оптимальний мікроклімат, а витрати на обігрів або кондиціонування помітно знизяться.
Ширина стулки - 60 мм
Стулка досить легка, при цьому вона має невисоку теплопровідність, добре зберігаючи тепло.
Ширина склопакета - до 32 мм
Можливість установки 2-х камерних склопакетів значно розширює теплоізоляційний потенціал конструкції.
Квадратне армування товщиною 1,5 мм
Армована вставка з товстого металу з ребрами жорсткості забезпечує стабільність конструкцій навіть при великих розмірах

Висока герметичність

Надійний притиск дуже важливий для будь-яких міжкімнатних дверей. Фіксація дверного полотна і притиск його до рами по всьому периметру дозволяє позбутися продування і звести до мінімуму можливі втрати тепла. Якість притиску важлива ще і з точки зору безпеки - чим надійніше зафіксована стулка, тим складніше буде зловмисникові при спробі проникнення.
високагерметичніть 1

Замок-рейка з багатоточковим замиканням

Надійний замок з декількома точками замикання (від 3 до 5) забезпечує фіксацію дверного полотна в найбільш важливих точках, підвищує герметичність конструкції за рахунок ефективного притиску
висока герметичність 2

Замикання на ключ

За допомогою ключа можна зафіксувати двері відразу у всіх точках замикання - як навпроти замку, так і на відповідних планках
високагерметичність_3

Надійна фіксація полотна у всіх точках

Надійний комплекс з зачепів і сталевих планок ефективно утримує полотно в закритому положенні. Мінімальні зазори між деталями підвищують ефективність притиску у всіх точках замикання.

Фурнітура для міжкімнатних конструкцій: ручки, петлі, замки

Міжкімнатні двері, як правило, менші і легші, ніж вхідні. Саме тому в їх комплектацію входить легша фурнітура, для якої в пріоритеті максимально комфортна робота. З іншого боку, міжкімнатні двері можуть експлуатуватися досить інтенсивно: відкривають і закривають їх куди частіше, ніж вхідні. Ось чому до комплектації міжкімнатних конструкцій необхідно поставитися максимально відповідально, вибираючи фурнітурні комплекти з урахуванням умов експлуатації.
petli i zamki 460x460-2-02

Натискний гарнітур

Конструкції можуть комплектуватися різними натискними гарнітурами від різних виробників з різним дизайном ручок і різними характеристиками.
petli i zamki 460x460-2_Монтажная область 1

Петлі для міжкімнатних дверей

Усі міжкімнатні двері за замовчуванням комплектуються чотирма віконними петлями. Якщо буде потрібно - їх можна замінити дверними петлями, кожна з яких розрахована на вагу стулки до 100 кг.
petli i zamki 460x460-2-03

Базові замки і дверні циліндри

Комплектація дверей за замовчуванням - замок з дверним циліндром. Обидва елементи можна замінити поліпшеними моделями з підвищеною надійністю.

Декоративне скло

Склопакет, який використовується для заповнення дверного полотна або глухої частини міжкімнатних дверей, може бути не тільки прозорим. У конструкцію склопакета можна включити тоновані, напівпрозорі або матові види скла – вони захистять приміщення від сторонніх поглядів і радикально змінять зовнішній вигляд дверей.

Вивчивши весь асортимент дизайнерського скління від нашої компанії, ви можете вибрати варіант, який буде оптимальним саме для ваших умов.

Вікна Віконда

«Вікна Віконда» — компанія, що не лише посідає лідерські позиції, а й задає тренди сучасного ринку металопластикових вікон

Отримайте консультацію від нашого фахівця

Отримайте безкоштовну консультацію від професіоналів своєї справи!

Міжкімнатні двері Віконда Класик

Шукаєте надійне рішення для вашого будинку? Ми знаємо, як вибрати міжкімнатні двері Віконда Класик. Для дверної системи Віконда Класик характерне поєднання простої конструкції і механічної міцності.

Замовити міжкімнатні двері Віконда Класик означає отримати довговічну конструкцію з класичною формою профілю, з надійним притиском і різними дизайнерськими можливостями.

Міцну статику і відсутність деформацій гарантує П-подібний підсилюючий профіль з металу товщиною 1,5 мм в стулці і рамі та П-подібний профіль 1,2 мм в імпості.

Сувора геометрична форма штапиків формує строгий контур дверей.

Купити міжкімнатні двері Віконда Класик можна з низьким алюмінієвим порогом для простого пересування, або з порогом-рамою – для максимального збереження тепла або зовсім без порога – для місць з високою прохідністю.

Міжкімнатні двері досить герметичні і захищають приміщення від протягів або втрат тепла. Є можливість установки 2-х камерних склопакетів, що значно розширює теплоізоляційний потенціал конструкції.

Ціна міжкімнатних дверей Віконда Класик вигідна і розумно обґрунтована. За невисоку вартість ви отримуєте надійні і міцні міжкімнатні двері.