Вхідні двері Стандарт Plus-фото
Вхідні двері Стандарт Plus-фото
Вхідні двері Стандарт Plus-фото
Вхідні двері Стандарт Plus-фото
Вхідні двері Стандарт Plus-фото
+7
Фото
Вхідні двері Стандарт Plus-фото
Вхідні двері Стандарт Plus-фото
Вхідні двері Стандарт Plus-фото
Вхідні двері Стандарт Plus-фото
Вхідні двері Стандарт Plus-фото
Вхідні двері Стандарт Plus-фото
Вхідні двері Стандарт Plus-фото
Вхідні двері Стандарт Plus-фото

Віконда Стандарт plus

Більше можливостей для стандартних дверей
Додати до порівняння
Дивитися відеоогляд
70 мм
Ширина стулки
до 40 мм
Ширина склопакета
до 116 мм
Висота стулки
1 рік
Гарантійний термін
Високі показники енергозбереження
Багаторічний запас міцності
Щільний герметичний притиск
Лаконічний дизайн

Особливості системи

Дверні конструкції Віконда Стандарт plus поєднують в собі міцність, енергоефективність і комфорт в експлуатації. Шестикамерний профіль добре зберігає тепло в приміщенні, а комплектація дверей якісною фурнітурою гарантує захист від протягів і продувань за рахунок щільного притиску стулки до рами.
Міцність і надійність
Посилений сталевий профіль 3 мм в замковій частині, квадратний профіль 2 мм в петльовій частини, квадратний профіль 1,5 мм в імпості, П-подібний профіль 1,5 мм в рамі. Посилені зварні шви для конструкцій великих розмірів. Петлі, ручки і замки від українських виробників.
Чудова енергоефективність
Профіль з максимальними показниками енергозбереження. Можливість установки високого (54 мм) теплого порога із захистом від промерзання в нижній частині отвору. Гумовий ущільнювач для герметичного притискання.
Індивідуальність в кожній деталі
Сендвіч-панель замість склопакета забезпечує захист від сторонніх поглядів. Двокамерні склопакети можуть бути як прозорими, так і декоративними. Можливо декорування дверей за рахунок установки косих або гнутих імпостів.

Високі показники енергозбереження

Металопластикові двері Віконда Стандарт plus мають низьку теплопровідність: комбінація багатокамерного профілю, енергозберігаючого склопакета і фурнітури, що відповідає за щільний притиск по периметру, дозволяє зберігати набагато більше тепла в приміщенні. За цим показником конструкції Віконда Стандарт plus в рази перевершують стандартні металеві двері.
Ширина стулки - 70 мм
Стулка з широкого пластикового профілю ефективно перешкоджає теплопередачі по периметру дверей
Ширина склопакета - до 40 мм
Можливість монтажу двокамерних склопакетів з великою шириною склопакетів дозволяє підвищити енергозберігаючі показники дверей
Теплий поріг
Встановлення теплого порога з пластиковою вставкою зводить до мінімуму тепловтрати в нижній частині дверного отвору, прибираючи «місток холоду» і виключаючи ризик промерзання. Збільшена висота деталі також знижує ймовірність продування

Захист від протягів

Для більшості дверних конструкцій стик рами з порогом стає одним з джерел тепловтрат. Щоб підвищити герметичність цієї ділянки, можна укомплектувати конструкцію додатковими деталями для підвищення герметичності

Підвищена безпека і функціональність

Одна з найважливіших функцій будь-яких вхідних дверей – захист будинку від несанкціонованого проникнення. Зламостійкість дверей Віконда Стандарт plus можна додатково підвищити, укомплектувавши замком з багатоточковою системою замикання. За рахунок використання сталевих ригелів по периметру стулка надійно утримується в закритому положенні – при цьому сила притиску розподіляється більш рівномірно

Варіанти виконання

Залежно від конфігурації дверного отвору і побажань замовників дверні конструкції Віконда Стандарт plus можуть бути виготовлені за різними схемами. Відмінності стосуються як розмірів стулок, так і способу їх відкривання.

Нестандартні конструкції

На основі профілю Віконда Стандарт plus можна виготовляти не тільки стандартні двері. Сьогодні все більшої популярності набувають конструкції з гнутими косими імпостами. Імпости не тільки виконують декоративну функцію, а й підвищують жорсткість стулок або глухих частин.
impostBlock-04

Косий імпост

impostBlock-03

Гнутий імпост

impostBlock-05

Венеціанські шпроси

Надійна фурнітура

Двері на базі профільної системи Віконда Стандарт plus - повинні бути досить надійними і довговічними, тому і комплектацію підбирають з урахуванням маси і розмірів конструкції. Петлі повинні бути досить потужними, щоб забезпечити плавний рух важкої стулки. Фурнітура, розрахована на роботу з дверними стулками великого розміру, гарантує стабільне відкривання і закривання, ефективний притиск по всьому периметру і стабільну роботу без частого регулювання.
Ми комплектуємо дверні конструкції Віконда Стандарт plus якісною сучасною фурнітурою - такі двері бездоганно служать багато років.
petly_1

Якісні петлі Medos

За замовчуванням кожні двері оснащується трьома петлями від європейського виробника, розрахованими на вагу стулки до 120 кг. Додавання четвертої петлі підвищить герметичність конструкції і збільшить її ресурс.
petly-02

Натискний гарнітур Medos

Надійна система, що забезпечує стабільне відкривання і закривання дверної стулки.
petly-03

Замки Axor

Замки від українського виробника поєднують високу надійність і довговічність з низькою ціною: все це робить такі механізми досить затребуваними

Декоративне скло

Заповнення вхідних дверей може бути дуже різним. Поряд з прозорими склопакетами активно застосовуються і декоративні, які відрізняються по текстурі і світлопропусканню. Великий каталог дизайнерського скла дозволить вам підібрати рішення, оптимальне як по функціональності, так і за зовнішнім виглядом – вибір дизайнерських рішень тут дуже великий.

Вікна Віконда

«Вікна Віконда» - є одним з ключових лідерів українського ринку з виготовлення металопластикових вікон.

Отримайте консультацію від нашого фахівця

Отримайте безкоштовну консультацію від професіоналів своєї справи!

Контакти салонів

область:

Віконда Стандарт plus більше можливостей для стандартних дверей

Щоб дізнатися, як вибрати вхідні двері Віконда Стандарт plus, Вам варто звернути увагу на такі параметри:
• термоізоляція – 0,81 (m2 K) / W
• ширина стулки – 70 мм
• ширина склопакета – до 40 мм
• висота стулки – до 116 мм
• гарантійний термін – 1 рік

Однозначно є сенс замовити вхідні двері Віконда Стандарт plus, тому що ці дверні конструкції поєднують в собі міцність, енергоефективність і комфорт в експлуатації.

Шестикамерний профіль добре зберігає тепло в приміщенні, а комплектація дверей якісною фурнітурою гарантує захист від протягів і продувань за рахунок щільного притиску стулки до рами.

Ціна на вхідні двері Віконда Стандарт plus обумовлена їх функціоналом, а саме:
• Високі показники енергозбереження
• Багаторічний запас міцності
• Щільний герметичний притиск
• Лаконічний дизайн

Посилений сталевий профіль 3 мм в замковій частині, квадратний профіль 2 мм в петльовій частини, квадратний профіль 1,5 мм в імпості, П-подібний профіль 1,5 мм в рамі гарантують міцність, надійність і довговічність.

Додаткову енергоефективність дає опція установки високого (54 мм) теплого порога із захистом від промерзання в нижній частині отвору і гумовий ущільнювач для герметичного притискання.

Купити двері Віконда Стандарт plus, які бездоганно прослужать багато років, означає розумно вкласти кошти.