Міжкімнатні двері Класик Plus

Стильне і довговічне рішення для вашого будинку
60 мм
Ширина стулки
до 32 мм
Ширина склопакету
до 92 мм
Висота стулки
1 рік
Гарантійний термін
Міжкімнатні двері Класик Plus-фото
Міжкімнатні двері Класик Plus-фото
Міжкімнатні двері Класик Plus-фото
Міжкімнатні двері Класик Plus-фото
Міжкімнатні двері Класик Plus-фото
Міжкімнатні двері Класик Plus-фото
Міжкімнатні двері Класик Plus-фото
Міжкімнатні двері Класик Plus-фото
Міжкімнатні двері Класик Plus-фото
Міжкімнатні двері Класик Plus-фото
Міжкімнатні двері Класик Plus-фото
Міжкімнатні двері Класик Plus-фото
Міжкімнатні двері Класик Plus-фото
Міжкімнатні двері Класик Plus-фото
Міжкімнатні двері Класик Plus-фото
Міжкімнатні двері Класик Plus-фото
Міжкімнатні двері Класик Plus-фото
Міжкімнатні двері Класик Plus-фото
Міжкімнатні двері Класик Plus-фото
Міжкімнатні двері Класик Plus-фото
Міжкімнатні двері Класик Plus-фото
Міжкімнатні двері Класик Plus-фото
Міжкімнатні двері Класик Plus-фото
Міжкімнатні двері Класик Plus-фото
60 мм
Ширина стулки
до 32 мм
Ширина склопакету
до 92 мм
Висота стулки
1 рік
Гарантійний термін
Стійкість до деформацій
тригер
Висока герметичність
Стильний дизайн
тригер
Зручні двері без порога

Особливості системи

Віконда Класик plus - дверна система, спеціально розроблена для виготовлення міжкімнатних дверей. Високу стійкість дверей до будь-яких навантажень і деформацій забезпечують і жорсткий 5 камерний профіль, і металеві підсилювачі товщиною 1,5 мм, і оптимальна комплектація конструкції. Все це дозволяє зробити двері Віконда Класик plus надійними і довговічними, а великі можливості для декорування дозволяють реалізувати практично будь-яку дизайнерську ідею.
Підвищена надійність
Квадратний підсилюючий профіль зі сталі товщиною 1,5 мм в рамі, П-подібний профіль 1,5 мм в стулці і імпості.
Широкі можливості для виробництва дверей з нестандартним дизайном
Профіль 60 мм з товщиною зовнішньої стінки 3 мм може використовуватися в тому числі і для виготовлення косих або гнутих імпостів - такі рішення використовуються для реалізації дизайнерських ідей.
Кілька варіантів порога для різних умов
Низький алюмінієвий поріг - для комфортного пересування. Поріг-рама - для максимального збереження тепла. Без порога - для місць з високою прохідністю.

Збереження тепла

Дуже важливо, щоб міжкімнатні конструкції були досить герметичними і добре зберігали тепло. Це полегшить підтримку комфортного мікроклімату у всіх приміщеннях і знизить витрати на обігрів і кондиціонування.
Ширина стулки - 60 мм
Стулка досить легка, при цьому вона має невисоку теплопроводність, добре зберігаючи тепло.
Ширина склопакета - до 32 мм
Можливість установки 2-х камерних склопакетів значно розширює теплоізоляційний потенціал конструкції.
Теплий поріг
Встановлення теплого порога - гарне рішення для зменшення тепловтрат в нижній, найхолоднішій частини приміщення.

Высока герметичність

Одна з найважливіших характеристик будь-яких дверей - якість притискання. Надійна фіксація дверного полотна і притиск його до рами по всьому периметру - запорука відсутності продування і зведення до мінімуму тепловтрат. Найкращу якість притискання забезпечує замок-рейка, він же гарантує підвищену безпеку, запобігаючи несанкціонованому відкриванню.
високагерметичніть 1

Замок-рейка з багатоточковим замиканням

Надійний замок з декількома точками замикання (від 3 до 5). Забезпечує фіксацію дверного полотна в найбільш важливих точках, підвищуючи герметичність конструкції за рахунок ефективного притиску.
висока герметичність 2

Замикання на ключ

За допомогою ключа можна зафіксувати двері відразу у всіх точках замикання - як навпроти замку, так і на відповідних планках
високагерметичність_3

Надійна фіксація полотна у всіх точках

Надійний комплекс з зачепів і сталевих планок ефективно утримує полотно в закритому положенні. Мінімальні зазори між деталями підвищують ефективність притиску у всіх точках замикання.

Косі і гнуті імпости

Використання косих і гнутих імпостів в конструкції дверей дозволяє поліпшити їх зовнішній вигляд - виглядають такі конструкції значно привабливіше стандартних. Крім того, додавання імпостів в дверні полотна або глухі частини дверей також підвищує їх жорсткість і стійкість до деформацій.
impostBlock-04

Косий імпост

impostBlock-03

Гнутий імпост

impostBlock-05

Фальш-імпост

Надійна фурнітура: ручки, петлі, замки

На відміну від вхідних дверей, міжкімнатні мають меншу вагу і менші габарити. Саме тому їх комплектують легшою фурнітурою, для якої пріоритетом стає поєднання стильного зовнішнього вигляду і комфортної роботи. При цьому вимоги до зносостійкості у такій фурнітури досить високі - адже її набагато частіше використовують для відкривання і закривання дверей. Саме тому ми відповідально ставимося до комплектації міжкімнатних конструкцій, пропонуючи фурнітурні комплекти під різні завдання і умови
petli i zamki 460x460-2-02

Натискний гарнітур

Конструкції можуть комплектуватися різними натискними гарнітурами від різних виробників - відрізняються ручки характеристиками і зовнішнім виглядом
petli i zamki 460x460-2_Монтажная область 1

Петлі для міжкімнатних дверей

За замовчуванням кожні міжкімнатні двері комплектуються чотирма віконними петлями. При бажанні їх можна замінити дверними петлями, кожна з яких розрахована на вагу стулки до 100 кг.
petli i zamki 460x460-2-03

Замки і дверні циліндри

Комплектація дверей за замовчуванням - замок з дверним циліндром. Обидва елементи можна замінити поліпшеними моделями з підвищеною надійністю.

Вибір натискного гарнітура

Натискний гарнітур - найпоширеніше рішення для міжкімнатних дверей. Він простий в установці і обслуговуванні, надійний, а головне - зручний в експлуатації. При комплектації міжкімнатних дверей ми використовуємо натискні гарнітури від різних виробників, що відрізняються експлуатаційними характеристиками і конфігурацією. Колірна гамма дозволяє підібрати гарнітур практично для будь-якого дизайнерського рішення.
hoppe

Hoppe - німецький стандарт якості

Вироби відомої німецької компанії поєднують в собі бездоганний зовнішній вигляд, функціональність і високу надійність. Палітра колірних рішень дозволяє підібрати гарнітур до будь-яких дверей.
medos-02

Medos - надійність і довговічність

Надійний механізм і ергономічна форма роблять ручку дуже зручною у використанні, а палітра кольорів полегшує підбір відтінку по дизайну.
Deniz_Монтажная область 1

Deniz - універсальна класика

Стандартний вибір для більшості дверей - прості, але не менш надійні у використанні. Випускаються в декількох кольорах, при мінімальному догляді здатні прослужити багато років без помилок.

Посилена петлева група

Невелика маса міжкімнатних дверних стулок забезпечує мінімальне навантаження на петлі. Але якщо стулка відрізняється великими розмірами, то її можна укомплектувати більш потужними, надійними і довговічними петлями Medos, розрахованими на навантаження до 100 кг. Крім того, для петель Medos характерний дизайнерський потенціал - за рахунок більш багатої кольорової палітри: крім стандартних білих петель є й інші колірні рішення.

Декоративне скло

Склопакет, який використовується для заповнення дверного полотна або глухої частини міжкімнатних дверей, може бути не тільки прозорим. У конструкцію склопакета можна включити тоновані, напівпрозорі або матові види скла – вони захистять приміщення від сторонніх поглядів і радикально змінять зовнішній вигляд дверей.

Вивчивши весь асортимент дизайнерського скління від нашої компанії, ви можете вибрати варіант, який буде оптимальним саме для ваших умов.

Вікна Віконда

«Вікна Віконда» — компанія, що не лише посідає лідерські позиції, а й задає тренди сучасного ринку металопластикових вікон

Отримайте консультацію від нашого фахівця

Отримайте безкоштовну консультацію від професіоналів своєї справи!

Міжкімнатні двері Віконда Класик plus

Якщо ви думаєте над тим, як вибрати металопластикові міжкімнатні двері Віконда Класик plus, то ця інформація вам у допомогу.

Основним переконуючим параметром міжкімнатних дверей Віконда Класик plus є їх ціна. А також наступні переваги:

Стійкість до деформацій, яка забезпечується жорстким 5 камерним профілем і металевим підсилювачем товщиною 1,5 мм П-подібної форми в стулці і імпості.

Висока герметичність, а саме, відсутність продування і зведення до мінімуму тепловтрат відбувається за рахунок надійної фіксації дверного полотна і його притиску до рами по всьому периметру.

Стильний дизайн це і декоративне заповнення полотна, і колір рами, і конфігурація ручок, і колір петель на будь який смак. А використання косих і гнутих імпостів в конструкції покращує зовнішній вигляд – виглядають такі двері значно привабливіше, ніж стандартні.

Замовити міжкімнатні двері Віконда Класик plus можна без порога. Вибирайте низький алюмінієвий поріг – для комфортного пересування, поріг-раму – для максимального збереження тепла, або двері без порога, якщо в пріоритеті простота пересування.

Купити металопластикові міжкімнатні двері Віконда Класик plus вигідно, тому що вони надійні, стильні, практичні і недорогі.