Фурнітура

фурнітура для вікон
Фурнітура

Фурнітура — це вкрай важливий елемент комплектації вікна, адже від роботи фурнітурного механізму залежить ефективність притискання стулки до рами та можливість відкривання конструкції у різних режимах.

Ми комплектуємо вікна різноманітними фурнітурними комплектами з урахуванням ваги та габаритів стулки, потреби у функціональності, необхідності додаткового захисту від зламу тощо. Основні постачальники фурнітури для наших конструкцій — це компанії з багаторічним досвідом та бездоганною репутацією, такі як Winkhaus, Siegenia aubi и Axor Industry.

Фурнітура Winkhaus
Компанія Winkhaus (Німеччина) — один з визнаних світових лідерів у галузі виробництва віконної та дверної фурнітури для металопластикових, алюмінієвих та дерев’яних виробів. У таблиці представлені різні лінійки фурнітури від Winkhaus:
activPilot (базова комплектація) Надійна фурнітура з високими показниками комфорту, витривалості та стійкості до зламу. Дві протизламні відповідні планки у базовій комплектації
activPilot Select Прихована поворотно-відкидна фурнітура для стулок вагою до 150 кг
activPilot Climate PAD Фурнітура з паралельним зміщенням стулки, з можливістю встановлення ручки в нижній частині вікна
activPilot Climate PADK Віконна система з функцією природної вентиляції за рахунок паралельного зміщення стулки
activPilot Climate PADS Модифікація фурнітури activPilot Climate для нестандартних вікон — арочних, трикутних, трапецієподібних
activPilot Climate PADM Фурнітура з паралельним зміщенням стулки, обладнана електроприводом, сенсорною панеллю і пультом дистанційного керування
activPilot Control Віконна система з прихованими магнітними датчиками, що фіксують будь-яку спробу відкрити вікно і передають сигнал на пульт охорони
activPilot Ergo Фурнітура з ручкою в нижній частині стулки та дотягувачем для відкриванням без зусиль
activPilot Tilt First Фурнітура зі зміною черговості відкривання вікна — спочатку нахил, потім повне відкривання
https://vikonda.ua/wp-content/uploads/2021/12/wh_500h500-02.png
Дверні замки від Winkhaus
Надійний дверний замок — запорука захисту вашої оселі, офісу чи іншого об’єкту від проникнення
hookLock М2 Замок з 3-ма точками замикання та масивними ригелями
autoLock AV3 Замок з автоматичним багатоточковим замиканням та кликами
blueMatic EAV3 Замок з автоматичним багатоточковим замиканням з кликами та можливістю підключення електроприводу
blueMotion Автоматизована система з трьохточковим замиканням для зручного закривання і відкривання дверей, а також високим рівнем безпеки і щільним притисканням дверей
easyLock Замок з багатоточковим замиканням з ексцентричними роликами
https://vikonda.ua/wp-content/uploads/2021/12/wh_500500-zamki-03.png
Механічні циліндри від Winkhaus
Механічні циліндри забезпечують захист замку від спроб відкривання відмичкою, підбором ключа, а також від висвердлювання
keyTec X-tra Модульний циліндр з високим рівнем захисту (20 активних пінів)
keyTec N-tra Механічний циліндр з високим (14 пінів) рівнем захисту від зламу
keyOne X-pert Замок з автоматичним багато точковим замиканням з кликами та можливістю підключення електроприводу
https://vikonda.ua/wp-content/uploads/2021/12/500h500-czilindri-03.png
Додаткові елементи фурнітури Winkhaus
Система покрокового провітрювання
Система покрокового провітрювання
В залежності від пори року хочеться збільшити або зменшити приплив повітря в кімнату. Система покрокового провітрювання дозволяє регулювати циркуляцію повітря. Багатоступінчастий нахил MSL OS виконує функцію дотягувача стулки і забезпечує 5 положень нахилу стулки при провітрюванні, перешкоджає різкому закриттю стулки.
Протизламні планки
Протизламні планки
Незважаючи на те, що в систему Winkhaus activPilot закладений підвищений стандарт безпеки, його можна поліпшити. Наприклад, замінивши всі відповідні планки на протизламні і встановивши їх по периметру вікна.
Цапфи, відповідні та протизламні планки та рухливі елементи фурнітурної обв'язки виконані з високолегованої сталі з антикорозійним покриттям.
Компенсатор провисання
Компенсатор провисання
Даний елемент об'єднує в собі дві функції — підведення стулки і блокаду поворота ручки. Підведення стулки — знижує навантаження на петлі, коли стулка закрита, тим самим збільшуючи термін служби фурнітури на широких і важких стулках. Блокада повороту ручки — не дозволяє повернути ручку, коли стулка знаходиться в поворотному або відкидному положенні, що дозволяє уникнути випадання стулки з верхньої петлі.
Як обрати фурнітуру на відео
Фурнітура Axor
AXOR — фурнітура, що поєднує високу функціональність, комфорт у використанні та безпеку для кінцевого споживача. Якісні механізми українського виробництва мають характеристики, властиві фурнітурі від іменитих зарубіжних брендів — при цьому ціна робить фурнітуру AXOR доступною для максимально широкого кола вітчизняних замовників.
Komfort Line K-3 Доступна ціна фурнітури Komfort Line K-3 поєднується з широким переліком функцій та високими показниками надійності. Навіть у базовій комплектації фурнітура має кілька протизламних елементів, що підвищують рівень безпеки.
Smart Line S + 5 точок притискання, мікроліфт-блокіратор та мікропровітрювання входять у базову комплектацію. Використання виключно протизламних запірних елементів дає змогу значно підвищити рівень протизламності конструкції — аж до міжнародного стандарту RC2 (WK2).
Door Line DL Лінія дверних замків Door Line DL включає врізні багатозапорні замки, короткі замки врізного типу, а також замки для дверей санвузлів. Всі замки лінійки Door Line DL виготовляються у закритому сталевому корпусі, що не лише гарантує їм високу надійність, а й захищає від потрапляння пилу та вологи всередину механізму.
https://vikonda.ua/wp-content/uploads/2021/12/axor_500x500-03.png
Додаткові елементи фурнітури Axor
Ступеневе провітрювання
Ступеневе провітрювання
Дозволяє створити в приміщенні оптимальний мікроклімат, встановлюючи різні режими провітрювання в діапазоні 12-20 мм.
Мікрощілинне провітрювання
Мікрощілинне провітрювання
Дозволяє злегка відкрити вікно на 6 мм для провітрювання приміщення.
Декоративні накладки
Декоративні накладки
Виготовлені з якісного ПВХ - не деформуються і не жовтіють на сонці в ході експлуатації. Мають широку кольорову гаму.
Про безпечну фурнітуру на відео

Фурнітура Siegenia

Історія компанії Siegenia — одного за найбільших європейських виробників фурнітури — налічує більш ніж 100 років. Сьогодні компанію знають в якості виробника механізмів, які забезпечують вікнам та дверям ідеальну герметичність, а отже — гарантують високі показники тепло- та звукоізоляції.

Комплекти фурнітури Siegenia розраховано щонайменш на 50 тисяч циклів відкривання-закривання. Завдяки передовим інженерним рішенням та використанню якісного металу з сучасним антикорозійним покриттям фурнітура Siegenia бездоганно працює протягом всього терміну експлуатації. Багаторівнева система контролю якості та автоматизація виробництва мінімізують вплив людського фактору та виключають появу бракованих деталей.

Фурнітура Siegenia
Додаткові елементи фурнітури Siegenia
«Ледача стулка»
Ледача стулка
Обмежувач відкриття стулки збереже цілісність і збільшить термін експлуатації ваших штор, укосів, жалюзі та ін. Механізм виключає мимовільне закривання стулки.
Система «Сезонний комфорт»
Система «Сезонний комфорт»
Інноваційна технологія провітрювання дозволяє обрати вам оптимальний режим провітрювання в будь-яку пору року. Система включає рамний елемент «Зима Літо», а також режим «Мікропровітрювання»
Компенсатор провисання
Компенсатор провисання
Підвищує строк служби вашого вікна за рахунок правильного розподілу вагових навантажень на стулку