Відливи, нащільники, козирки

Відливи, нащільники, козирки Віконда
Відливи, нащільники, козирки

Конструкція металопластикового вікна буде неповною, якщо не змонтувати зовнішню систему водовідведення, в яку входять водовідливи, нащільники та козирки.

 

Водовідливи, нащільники та козирки від ТМ «Вікна Віконда» виготовляються з оцинкованої сталі шляхом холодного штампування. Конфігурація елементів підбирається таким чином, щоб забезпечити максимально ефективну гідроізоляцію та водовідведення.

Водовідлив

Монтується в нижній частині вікна, забезпечує відведення води і від самої конструкції та з дренажних отворів. Відлив кріпиться до підставочного профілю.

Для виготовлення відливів використовуються метал товщиною не менш ніж 0,45 мм (стандарт — 0,4 мм). Завдяки цьому конструкція зберігає жорсткість та менше «парусить» під впливом вітру навіть при значній ширині.

Всі відливи постачаються у надійному пакуванні. Щільна полімерна плівка убезпечує декоративне покриття від будь-яких пошкоджень: знімаючи плівку вже після завершення монтажних робіт, майстри можуть максимально ефективно запобігати появі найдрібніших подряпин.

водовідлив
Палітра кольорів відливів
Палітра кольорів відливів
  • Завдяки оновленню палітри ви можете обирати відлив з урахуванням кольору вікна та забарвлення фасаду
  • Дизайн конструкції буде ще більш органічним — що дуже важливо, особливо у преміум-сегменті

Козирьок

Встановлюється у верхній частині конструкції, найчастіше застосовується при склінні балконів та лоджій. Завдання козирка аналогічне завданню водовідливу: зменшити кількість води, що потрапляє на вікно. Окрім захисту від потрапляння вологи козирок також частково затіняє конструкцію, зменшуючи перегрів приміщення у теплу пору року. Також встановлення козирка робить лоджію чи балкон візуально більш досконалими.

Козирьок

Нащільник

Металевий профіль, який перекриває зазор між стіною та ПВХ-конструкцією. Використовуються при склінні балконів та лоджій. Завдяки встановленню нащільників монтажний шов між стіновою огорожею та профілем не лише приховується від сторонніх поглядів — він ще й отримує захист від вітру, вологи та прямих сонячних променів.

Нащільник