Розсувні двері Smart-Slide

Погляньте на світ без обмежень
140 мм
Монтажна глибина рами
до 40 мм
Ширина склопакета
до 200 кг
Вага стулки
1570х2500мм
Максимальний розмір стулки
Розсувні двері Smart Slide-фото
Розсувні двері Smart Slide-фото
Розсувні двері Smart Slide-фото
Розсувні двері Smart Slide-фото
Розсувні двері Smart Slide-фото
Розсувні двері Smart Slide-фото
Розсувні двері Smart Slide-фото
Розсувні двері Smart Slide-фото
Розсувні двері Smart Slide-фото
Розсувні двері Smart Slide-фото
140 мм
Монтажна глибина рами
до 40 мм
Ширина склопакета
до 200 кг
Вага стулки
1570х2500мм
Максимальний розмір стулки
тригер
Економія вільного простору
Простота в управлінні
тригер
Легкий рух стулки
Стильний сучасний дизайн

Високі показники енергозбереження

Оманлива легкість руху стулок Smart-Slide не означає, що ця система не може забезпечити потрібний рівень збереження тепла в приміщенні. За теплопровідністю розсувні конструкція Smart-Slide (при комплектації відповідним склопакетом) еквівалента цегляній кладці товщиною до 50 см - тож втрати тепла через зачинені двері будуть мінімальними.
схема розсувної системи Smart Slide
Монтажна глибина рами 140 мм
Широкий профіль рами забезпечує збереження тепла
схема розсувної системи Smart Slide
Ширина стулки 70 мм
Стулка з великою шириною мінімізує теплопровідність конструкції
Склопакет до 40 мм
Використання двокамерного склопакета з енергозберігаючим склом і заповненням камер аргоном дає можливість отримати максимальні показники енергоефективності

Один із сучасних трендів в дизайні і архітектурі – панорамне скління. Великі прозорі площі відмінно виглядають і в офісних будівлях, і в приватних будинках, покращуючи зовнішній вигляд самої споруди та збільшуючи кількість природного освітлення, що надходить.

Розсувна система Smart-Slide – це рішення, яке в повній мірі відповідає цим трендам. Розсувні конструкції забезпечують велику площу скління і економію вільного простору: стулки рухаються в одній площині і не займають багато місця. При цьому навіть велика важка стулка рухається по напрямних практично без зусиль – тому щоденне відкривання і закривання дверей Smart-Slide не завдасть проблем.

Економія вільного простору

Навіть в просторому будинку вільний простір потрібно використовувати раціонально. Якщо ж мова йде про невеликому приміщенні, то вибір на користь найбільш компактних рішень стає очевидним. Відкриваючи розсувні двері Smart-Slide, ви просто зрушуєте стулку в сторону - економія в порівнянні з класичною орної схемою очевидна!
схема_Монтажная область 1

Двосекційна конструкція

Максимальний розмір частини конструкції, що відкривається - 1570х2500 мм (в білому кольорі)
схема-02

Трьохсекційна конструкція

Для ламінованих конструкцій максимальні габаритні розміри дещо зменшені для компенсації температурної деформації кольорового профілю
схема-03

Чотирьохсекційна конструкція

Максимальні габарити рами - 4500х2600 мм (в білому кольорі)

Простота в управлінні

Одна з очевидних переваг розсувної системи Smart-Slide - максимально легкий рух стулки. Ролики, розташовані на верхній і нижній поверхнях, без зусиль котяться по напрямних при відкриванні та закриванні дверей. А ще при мінімальному догляді за механізмом він працює абсолютно безшумно!

Максимальна герметичність і надійність

Забезпечити надійне закривання великої і важкої розсувної стулки - складна інженерна задача. У випадку з конструкціями Smart-Slide вона була вирішена за рахунок точної підгонки всіх елементів, а також - шляхом використання додаткових комплектуючих: штока, гумового ущільнювача і вклеєного склопакету.

Простота в управлінні

Система Smart-Slide спочатку розроблялася з урахуванням максимальної ергономічності: всі її деталі продумані до дрібниць та ідеально точно підігнані. В результаті вийшли розсувні двері, користуватися якими максимально комфортно!
закрыто-05

Двері закриті

Коли ручка спрямована вниз - стулка закрита. Встановити стулку в закрите положення можна в будь-якій частині отвору: це полегшує провітрювання
открыто-05

Двері відчинені

Коли ручка спрямована вгору - стулка розблокована і може вільно рухатися по напрямних
блокування-05

Спрацював блокіратор помилкової дії

Коли ручка знаходиться в положенні 90 °, зрушити стулку неможливо. Це виключає випадкове захлопування відкритої стулки

Доступ до приміщення під вашим контролем

Ви можете самі вибирати, з якого боку можна відкрити двері Smart-Slide. Для цього система комплектується відповідними ручками: можлива установка одно- або двосторонньої моделі.

Комфорт пересування

Поріг з алюмінієвою накладкою - це ідеальне рішення для дверей Smart-Slide, які встановлені в зоні з високою прохідністю. Алюмінієвий поріг витримує високі вагові навантаження, не деформується, не дряпається і не стирається. А ще гладка алюмінієва поверхня проста в догляді.

Вікна Віконда

«Вікна Віконда» — компанія, що не лише посідає лідерські позиції, а й задає тренди сучасного ринку металопластикових вікон
картинка для відео

Отримайте консультацію від нашого фахівця

Отримайте безкоштовну консультацію від професіоналів своєї справи!

Розсувна система дверей Smart-Slide

Розсувна система Smart-Slide — це рішення, яке в повній мірі відповідає сучасному тренду в дизайні та архітектурі.

Розсувні конструкції забезпечують велику площу скління і економію вільного простору: стулки рухаються в одній площині і не займають багато місця. Купуючи розсувні двері smart-slide великого розміру з важкої стулкою, можете бути впевнені в їх плавному ході і максимально комфортному використанні. Розсувна система смарт рухається по напрямних практично без зусиль.

Відкриваючи розсувні міжкімнатні двері смарт слайд, ви просто зрушуєте стулку в сторону, тим самим значно заощаджуючи місце і простір в будинку в порівнянні з класичною розпашною схемою.

Для кого призначена розсувна система Smart-Slide

Смарт система дверей купити яку можна в мережі фірмових магазинів Віконда може забезпечити потрібний рівень збереження тепла в приміщенні, залишаючись функціональної родзинкою приміщення. Система Smart-Slide може бути встановлена ​​в будинок, квартиру або комерційний об’єкт, оскільки має всі переваги розсувних конструкцій.

У зоні з високою прохідністю — ідеальне рішення Smart-Slide, до того ж для комфорту пересування можна встановити поріг з алюмінієвою накладкою. Алюмінієвий поріг витримує високі вагові навантаження, не деформується, не дряпається і досить простий у догляді.

Плюси розсувних дверей Smart-slide

Одна з очевидних переваг розсувної системи Smart-Slide — плавний хід стулки. Система смарт слайд вимагає мінімального догляду за механізмом висування і працює абсолютно безшумно!

За теплопровідністю розсувна дверна конструкція Smart-Slide (при комплектації відповідним склопакетом) еквівалента цегляній кладці товщиною до 50 см

Купуючи Smart-Slide, ви отримуєте за прийнятну ціну сучасну, ергономічну, легку в управлінні, надійну, стійку до деформацій і герметичну конструкцію.

Розсувна система Smart Slide герметична по всьому периметру. Склопакет, вклеєний в стулку, і відсутність прихованих замикаючих елементів фурнітури гарантують підвищену герметичність і хорошу теплоізоляцію.

Якісні ущільнювачі без щітки гарантують ефективний захист від вологи і протягів

Ви можете самі вибирати, з якого боку можна відкрити двері Smart-Slide. Для цього система комплектується відповідними ручками: можлива установка одно- або двосторонньої моделі.

У співвідношенні ціна / якість дверна конструкція smart-slide вигідна і розумна покупка в розрізі оптимізації простору.

Погляньте на світ по-новому!