Металопластикові вікна

Сьогодні на зміну більшості старим дерев’яним конструкціям прийшли більш сучасні металопластикові вікна. При правильному підборі пластикового вікна воно буде значно ефективніше вирішувати завдання теплозбереження, клімат-контролю і безпеки приміщення.

Продаж металопластикових вікон в оптимальній комплектації

Плануючи купити металопластикові вікна, варто мати на увазі, що характеристики такої конструкції залежать від комплектації. Тож вікно, яке підійде для господарської будівлі, може бути недостатньо енергоефективним для житлового приміщення, а конструкція, що справляється зі своїми завданнями в квартирі, не буде відповідати вимогам, актуальним для приватного будинку.

Компанія Vikonda формує асортимент комплектуючих таким чином, щоб на його основі можна було виготовити конструкції, здатні вирішувати найрізноманітніші завдання:

  • Багатокамерні профільні системи з ПВХ відрізняються за монтажною шириною, кількістю камер, а також за кількістю контурів ущільнення. На їх основі можна зібрати як легку раму, так і масивне вікно, що підійде для будинку з максимально теплими стінами і автономним обігрівом.
  • Асортимент склопакетів також доволі великий і включає одно- і двокамерні модифікації. Компанія Vikonda активно використовує при виготовленні склопакетів не тільки енергозберігаюче, але і багатофункціональне (теплоізоляція + сонцезахист) скло.
  • Всі вироби комплектуються якісною і надійною фурнітурою, яку можна доповнити протизламними елементами.

Чому варто купити металопластикове вікно: огляд переваг

В Україні на металопластикові вікна ціни можуть бути в рази вище, ніж на традиційну дерев’яну столярку. При цьому більш висока вартість компенсується цілим рядом переваг. А саме:

  • Максимальною теплоізоляцією.
  • Герметичністю — за рахунок притискання стулки по всьому периметру.
  • Можливістю рішення додаткових завдань (захист від яскравого сонця, шумоізоляція).
  • Високою зламостійкістю.
  • Довговічністю конструкції.

Крім того, пластикові вікна невибагливі в догляді: їх не потрібно регулярно фарбувати, досить протирати вологою губкою від пилу і кілька разів на рік змащувати фурнітуру. Зовнішній вигляд конструкцій теж доволі привабливий, крім того, більшість виробників і постачальників пропонують ламіновані вироби, які зовні неможливо відрізнити від дерев’яних.

Асортимент, якість, доступна ціна: металопластикові вікна від Vikonda

Якщо для вашого будинку, офісу або квартири буде потрібно надійне металопластикове вікно — ціна такої конструкції в інтернет-магазині компанії Vikonda буде максимально вигідною. Перед тим як купувати вікно, варто вивчити всю доступну інформацію, включаючи огляд комплектуючих і прайс-лист. Крім того, ви можете звернутися за телефонною консультацією — менеджери компанії нададуть всі необхідні для вибору дані.

Всі конструкції виробляються на сучасному обладнанні з високим рівнем автоматизації. Якість кожного виробу контролюється співробітниками відділу контролю, а монтаж виконують майстри з високою кваліфікацією.